4

Laporta myślał, że będzie się ślizgał na swoich patentach i wystarczy taki Deco do ogarnięcia reszty. Dawno już pisałem, że koniec tego okienka będzie dla Deco testem jakości jego pracy. Potrzebny jest człowiek z wiedzą i doświadczeniem, a nie totalny laik.

33

Widocznie taka była wola drużyny. Bardzo dobrze zrobił.

3

@Inmessionate10 Poręczenie miało związek jedynie z rejestracją Joana Garcii i Rashforda.

5

Czekałem na tę wypowiedź i mam nadzieję, że dadzą wszyscy chłopakowi spokój. Szwagry prowadzą bardzo brudną grę z Casado. Najchętniej by go sprzedali, bo kasa jest w tej chwili najistotniejsza. Dzień po dniu napływają złe wieści i Laporta dobrze wie, że wszyscy wokół tracą cierpliwość, przede wszystkim trener.
Ponieważ nie chce się narazić kibicom , nie wypycha wprost Casado, tylko za pomocą mediów chce zrobić to delikatnie. Ja tak to widzę. Komunikat od Flicka to dodanie pewności siebie piłkarzowi. Marc może spać spokojnie.

0

0

Z mojego punktu widzenia piłkarz powinien zostać w klubie. Ale to punkt widzenia trenera jest najistotniejszy. Jeśli Hansi nie widzi minut dla Casado, to siedzenie na ławce i czekanie na ogony z pewnością nie popchnie jego kariery do przodu.
Girona to dobry kierunek. Jest właściwy trener, piłkarz będzie blisko domu i bez przeszkód będzie mógł się rozwijać. Girona nie jest klubem, który będzie aspirował do gry o najwyższe cele, nie ma obawy, że Barca wzmacnia bezpośredniego rywala w walce o trofea. Więc w ostateczności takie wypożyczenie ujdzie w tłoku. Wolałbym jednak przeczytać o finalnym odejściu z klubu Oriola czy Penii. Casado to nie jest jakaś pilna potrzeba. Tym bardziej, że pewnie ewentualna sprzedaż za te 30 baniek i tak nie wystarczy, by załatać dziury w FFP.

2

@ACMaldini3 Nie no, fajny gość, a jaką fajną ma mamuśkę...

0

Pięćdziesiąt proszę pana, a może nawet i sześćdziesiąt się znajdzie. W Marsylii pieniędzy nie brakuje.

4

Niby proste, a jednak... Wojtek ma kontrakt do 2027, jeśli przedłuży Inaki, to będzie miał do 2028, podobnie jak ma Ter Stegen. W 2027 roku Yaakobishvili będzie miał 21 lat, podobnie Kochen. Jeden i drugi będą chcieli grać. A co , jeśli Marc zdecyduje, że zostaje i wypełnia kontrakt? No i jest jeszcze Astralaga na wypożyczeniu. Robi się pięciu bramkarzy mogących stanowić rezerwę dla Garcii.
Pomijając te wszystkie nazwiska, co na to sam zainteresowany? Czy rola popychadła jest spełnieniem jego marzeń? Tu wypożyczenie, tu głęboka rezerwa, znów wypożyczenie, bo może jeszcze się rozwinie? Trochę pobroni, trochę posiedzi na rezerwie, a czas zap..la. Dziś 26, ale z końcem kontraktu 28 i jeśli się nie rozwinie, co Barca z nim wtedy zrobi, znów go wypożyczy?

0

@Romario87 Jest odpływ zrobiony, na murawie żadnych kałuży, więc drenaż funkcjonuje. A że woda lała się po schodach...Nie ma dachu póki co , jeśli będzie zadaszenie, problem zniknie. Byłeś na starym Camp Nou w czasie deszczu?

0

To są dopiero irracjonalne wieści.

3

Czy Flick odejdzie po wypełnieniu kontraktu? Myślę, że już dziś ma dość i tylko możliwość pracy z tymi piłkarzami jeszcze jakoś go trzyma. W mojej opinii już nie przedłuży. Kto przyjdzie po nim?

1

Ciekawe kiedy Flick straci cierpliwość do Araujo? Urus nie prezentuje się najlepiej, ale czy Martin na ŚO spisze się lepiej? Urus ma swoje atuty i grając niskim blokiem można z tych atutów skorzystać. Pisałem po odejściu Inigo, że zimą Barca bedzie przebierać nogami i pilnie szukać nowego defensora. Martin ma lewą nogę i dyscyplinę, czy to wystarczy?

5

@Bocheno1 Nie ma czego się wstydzić. Młodość to piękny okres. To jest jedna, jedyna rzecz, której innym mogę pozazdrościć. To beztroska i całe życie przed nami. Czas mija bardzo szybko, więc młodzi niech cieszą się swoją młodością dopóki mogą.

3

@Seneka Pamiętam, jak czekaliśmy na założenie stacjonarnego i tylko dlatego, że mój Ojciec miał dość odpowiedzialną funkcję w pracy i musiał być pod telefonem. Nie mniej 4 lata minęło od zgłoszenia do instalacji linii. Tak, to były zupełnie inne czasy.

3

Najdroższy stadion świata to SOFI Stadium w LA, kosztował 6 miliardów zielonych. Postawienie Burj Khalifa kosztowało 1,5 mld zielonych. Na tyle wyceniony został też projekt Espai Barca.

1

@kubix05 Plant absolutnie zasługuje na te wszystkie zaszczyty. Kilka operacji facet ma za sobą, a wciąż zachwyca głosem.

13

@astralny 1967, ale są tutaj jeszcze starsi ode mnie. Nie wypada mi pisać kto.

2

@KRISU77 Młody jeszcze jesteś...

2


Dla chętnych...

0

Jak oni będą go wypychać, to ten chłopak pójdzie za czapkę gruszek. Trochę mi ciśnienie podnoszą takie materiały.

0

A ja nawet nie wiem jak z tego się korzysta.

0

Nie wiem, dlaczego nie pozbędą się całkowicie Peni ( jak to pisać w odmianie). Po jaką cholerę zabawa w przedłużanie. Nie sądzę, by ktoś za niego zapłacił jakąś konkretną sumę, a tak to zejdzie całkiem z listy płac. No i gdzie ma odejść ten Oriol, bo jakoś nie znajduję info, a na transfermarkt żadnej pogłoski.

1

Czy te wieści mówią nam, że Oriol w klubie zostaje? Coś mnie ominęło, bo w przeglądzie prasy czytam o odejściu piłkarza.

1

A jakże by inaczej.

0

@YETImaciek Słuszna uwaga.

0

Średnia wieku dzisiejszego składu to 23 lata

2

Spójrzmy na to z innej strony. Barca gra z RM, po strzale któregoś z białych na boisko pada piłkarz Barcelony, Vini strzela gola w sytuacji, w jakiej zrobił to Ferran. Rozumiem, że obyłoby się bez żadnych wątpliwości, a niektórzy wręcz pisaliby o symulce piłkarza Barcelony.

16

Niektórzy dostają piany, gdy Lamine zrobi jeden zwód za dużo, czy zmarnuje sytuację. "Gwiazdorzenie się zaczyna"- tak brzmią komentarze. Nikt nie pomyśli o tym, że to właśnie w taki sposób piłkarz się rozwija, w ten sposób uczy się brać odpowiedzialność za grę, a przecież wszyscy od niego tego właśnie oczekują.
Jest jasne, że czasem jego zagrania irytują, ale rzeczy, które my widzimy w tv, on niekoniecznie musi widzieć na boisku.
Będzie brakować mądrości Inigo na boisku. Araujo to oszołom i ja nie widzę, by on się rozwijał, by poprawiał elementy, które powinien. No i smuci fakt, że już w 1 kolejce musiało dojść do poważnych błędów sędziowskich.
Cieszy mnie debiut Garcii, Rashford wypadł znacznie poniżej oczekiwań. Niezły mecz De Jonga, niewidoczny Fermin.

37

Barca z Araujo bezpieczna nie jest. Lata świetlne dzielą tego piłkarza od Inigo, tak mentalnie jak i piłkarsko. To jest tykająca bomba. Do tej pory nie wyzbył się łapania rywali w pół. Nie wiadomo kiedy popalą mu się styki, a taki niezrównoważony gość nie powinien być kapitanem. To moja opinia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?