2

Ktoś tu mądrze napisał, że to jest żenujące, gdy szwagry czekają, by wyrejestrować Niemca i w zamian zarejestrować Garcię. Jak zawsze, czekanie na łatwiznę. Tylko, że w styczniu problem rejestracji Garcii powróci i znowu będzie rzeźba w gównie.
Nie potrafią normalnie wygenerować miejsca w FFP, by ten problem domknąć raz na zawsze. Z drugiej strony wiem, w jakiej sytuacji znajduje się klub, ale Laporta rządzi już 4 lata, nie można w nieskończoność przywoływać Bartomeu.

2

Uśmiech... Chyba każdy potrafi zinterpretować sytuację.
Jeszcze nie tak dawno temu facet był pewny siebie i przekonany, że to on jest szefem między słupkami. W jednym momencie klub podkopał te jego pewność siebie dość drastycznie. Dyrektor sportowy, który zawsze kłapie ryjem zbyt wiele, pokazał mu drzwi.
Siłą rzeczy, pytania o relacje z klubem budzić muszą zakłopotanie.
Facet na operację pojechał ze swoją laską, żadnego wsparcia medycznego z klubu, co było normą do tej pory.
Koledzy. Widział ktoś gremialnie wsparcie dla kapitana? Widział ktoś zdjęcie jak MATS wita Garcię, gratuluje Wojtkowi przedłużenia kontraktu, rozmawia, żartuje z kolegami po wakacjach?
Jeśli czujesz się częścią ekipy, jej kapitanem, tak powinieneś postąpić. Koledzy nic mu nie zrobili, niech dąsa się na szwagrów.

3

Powróżę trochę z fusów (żeby napisać w moim telefonie słowo "powróżę" trzeba się nieźle nagimnastykować. Ten słownik w tym urządzeniu to jakieś nieporozumienie)
Ale do rzeczy. Coś mi mówi, że z tego Roony'ego będzie pożytek. I nie dlatego, że akurat strzelił gola. Chłopak wygląda na pewnego siebie, ma w sobie tę boiskową bezczelność, zero jakiegoś stresu.
W każdym razie ja stawiam na to, że odpali i będzie wartościowym zmiennikiem dla Yamala.

3

Olmo to chyba w tę butelkę celował obok bramki

10

Jeśli mnie pamięć nie myli to Geri załatwiał ten kontrakt z Rakuten, to tak dla przypomnienia.

2

Nie powiem, zobaczyłbym chętnie parę FdJ-Casado.

1

@pep71 Masz rację, jest niedosyt. Sam byłem przekonany, że ten chłopak spędzi z drużyną przynajmniej presezon.
Ale z drugiej strony nie ma co oczekiwać, że Flick będzie wyjaśniał swoje decyzje kadrowe.
Kolega poniżej pisze, że Rash i Rafa...
Ale Jan to jednak piłkarz grający bliżej linii...Ta decyzja tym bardziej zastanawia, że to tylko presezon, tylko gierki towarzyskie, że ten odstrzał nastąpił bardzo szybko.
Edit: Bernal pojechał na tournee, choć wiadomo, że nie będzie mógł grać.
Może Flick powinien pozwolić Janowi przynajmniej potrenować - to już takie luźne dywagacje...

2

Trudno mi sobie wyobrazić, że MATS na te mistrzostwa pojedzie. Do listopada, najmarniej, będzie pauzował. Jeśli będzie chciał przyspieszyć powrót, to jest duże prawdopodobieństwo nawrotu urazu. To nie są jaja, to jest kręgosłup.
Wiemy, jak ostrożny był Niemiec po pierwszej operacji pleców. Trochę mu zajęło, by wrócić do jako takiej dyspozycji. On musi grać w klubie, by zachować jakieś szanse na MŚ. Ale jaki klub zdecyduje się kupić/zatrudnić bramkarza bezpośrednio po kontuzji? W Barcelonie co najwyżej potrenuje, ale będzie kupę czasu poza rytmem meczowym.
Nie wiem, moja wyobraźnia tego nie ogarnia.

2

Przesłuchałem wywiad z Wojtkiem na Foot Truck i jestem lekko skołowany jego opinią n/t Ansu. Jedyna stratę jaką widział i niego na treningach to strata na dynamice, całą reszta to Ansu sprzed kontuzji, mówi Szczęsny.
Szkoda tylko, że Fati nie był w stanie pokazać tego w meczach o punkty.

0

Różnica jest taka, że Perez nie daje nawet jeśli ma, Laporta daje nawet jak nie ma. W zeszłym sezonie najlepiej opłacanym piłkarzem La Liga był Lewy, Mbappe zarabiał 26 mln euro. Panowie zamienili się miejscami i wypłatami. Jeśli Barca płaci takie siano 37 latkowi to dajmy sobie spokój z komentowaniem tego ile zarabia Mbapoe czy ma zarabiać męczennik. W tym zestawieniu wychodzimy jednak na cięższych frajerów

0

@BezglutenowyPedri No faktycznie ich rozwala, ma pensje zbliżoną do Lewego.

0

Vini może i przygłup, ale liga arabska na tym etapie kariery?

0

@Bernard777 Rakuten to w głównej mierze platforma handlowa.

0

@Marta2501 Mecz ma się odbyć jutro i jeśli się nie mylę to będzie można obejrzeć na Barca One.

2

I co na temat sytuacji Angoli Čeferin? Czy wszystko jest ok tylko dlatego, że kasa płynie strumieniami z prywatnych kieszeni?

5

Jak tu się z chłopem nie zgodzić, jeśli co stołek w strukturach La Liga począwszy od jej prezesa to zadeklarowana mierda?
Teraz jeszcze dorzucili jakiegoś konsultanta d/s AI i IT. Podobno taki fachura, że z poprzedniej roboty wyleciał za brak kompetencji.
Wyobraźcie sobie skowyt na RMTV gdyby szefem ligi został zadeklarowany kibic Barcelony, nie mówiąc już o innych stołkach obsadzonych kibicami Blaugrany.

1

Tak się bawią dzieciaki z La Masii


2

Chłopie nie strasz.

5

Chłopak wraca po bardzo ciężkiej kontuzji, a ja tu o wypożyczeniu czytałem.

1

@mkl87 Za mało, Barca nie jest w formule 1:1.

2

Handel wykształceniem to naprawdę dochodowy biznes.


4

Na tę chwilę kandydatów do opaski jest dwóch: Inigo i Rafa. Być może wbrew klubowym zwyczajom, nie mniej Inigo to przykład książkowy kapitana. Jedyny problem to taki, że on po sezonie prawdopodobnie odejdzie. Rafa z kolei potrafi się czasem zagotować, palnąć głupotę, ale zawsze zostawia serducho na boisku i jest oddany drużynie.
Natomiast umieszczenie w tym gronie Yamala to delikatne nieporozumienie.

1

Ter Steven może sobie ustalać termin powrotu nawet zaraz po operacji, to komisja lekarska zadecyduje, ale lekarz klubowy da zielone światło do powrotu na boisko.

0

I słusznie, ja jestem za. Nie mniej zachowując przynajmniej jakieś pozory przyzwoitości, wypadałoby też skonsultować ten temat z drużyną. Mielibyśmy odpowiedź, na ile Marc jest szanowany i ceniony w szatni.

0

Jaki tam problem, Deco jest zadowolony ze składu napastników, a kibicom wystarczy Lewy.
Poza tym, Barca każdego roku na jakiś problem.

4

Czekałem na ten komentarz. Ten komunikat też media sobie wymyśliły i znów uważasz, że tak powinien postąpić "kapitan" kochający ten klub. Pomijając perfidię Laporty, facet wie w jakiej sytuacji znajduje się klub. Wie, że 4 miesięczny okres pozwoliłby na rejestrację nowych nabytków. Ale gość już wie, że będzie pauzował 3 miesiące. Wie, jak długo potrwa rehabilitacja. Przecież to jest robienie pod górkę.
To odwoływanie się do sumień kibiców Barcelony...Wiesz ilu zasłużonych kibiców Barcelony na dość jego zachowania? Kibiców długoletnich, którzy jeżdżą na mecze, wspierają klub, a nie internetowych sympatyków. Podjąłeś się naprawdę trudnej roli obrońcy piłkarza wyjątkowo toksycznego.
I tak dla jasności, ja mam problem z jego zachowaniem od sytuacji z Bravo, więc to kawał czasu.

4

Żenujące zachowanie Niemca. Laporta powinien zaciągnąć pożyczkę żeby spłacić tego cwaniaka i wyrzucić z klubu czym prędzej. Przecież to jest oczywiste, że gość celowo puszcza komunikat, by utrudnić Barcelonie sytuację z FFP i oczywiście nie zostać wyrejestrowanym.
Jestem też przekonany, że rehabilitacja się przedłuży. Chłop sam ściąga na siebie hejt i wkurw kibiców.

7

Zarząd z kartonu.

5

Flick musi mieć anielska cierpliwość do tego zarządu. Ta nie działa zupełnie nic.

1

Nareszcie! Obijacie się ostatnio.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?