@arasz1819 no wiadomo że nie wyszło aż tak dobrze, ale też nie przesadzajmy. Jak nie miał kontuzji to był w tym PSG cudowny i wprowadził ich do finału LM. Imo wcale nie gorszy od jego wersji z Barçy
@ShawnC Czy ja wiem takie frajerstwo wtedy? Po prostu byli lepsi a i Dybala wtedy forma światowa była. A nasz schyłkowy Enrique to były takie dziury w bronieniu że aż się prosiło o takie bęcki
Oglądam pewnie jak połowa LR ten skrót który zapodał C+ na swój kanał na YT i znowu mnie to utwierdza że to przez ten mecz Neymar odszedł z Barcelony. Harował jak wół (jako jedyny) w pierwszym przegranym 4-0 meczu i dawał z siebie absolutnie wszystko w tej remontadzie, to on był jej twórcą, wywalczony karny, dwa gole i TA asysta. A potem rano po meczu widzi okładkę Sportu a na niej Messi. To musiało zaboleć. Ehh, ehh..
Dzień dobry szanownym ekspertom. Czy to że nie gramy w turniejach finałowych ligi narodów oznacza że zaczynamy wcześniej eliminacje? Czy w tym czasie będziemy grać spotkania towarzyskie?
@GeneralXavi tu zgoda, nie dowiemy się dopóki się nie dowiemy, ale z atmosfery wyczytuję że musimy go mieć po tym sezonie za Lewego, czyt. Sporting sobie życzy 80 mln i bierzemy. Za dużo było flopów z Holandii czy Portugali, szczególnie w Barcelonie. Wolę być sceptyczny
@Stinger_ Trincao ma świetne statystyki w tej lidze jeśli chodzi o otwierające podania, dryblingi i kreowanie akcji. Dobry piłkarz to nie tylko szczelanie goli
@ViscaelBarca2007 O, dokładnie to napisałem. Ostatnim naprawdę dobrym piłkarzem który wyszedł z ligi portugalskiej był Angel Di Maria i nie obchodzi mnie jakiś Bernando Silva czy inny Ruben Dias
Proszę was po raz kolejny, nie napalajcie się na nikogo z ligi portugalskiej. Choćby i strzelał w finałach Euro czy w półfinale ligi mistrzów, nie dam się znowu nabrać na kogokolwiek z tej ligi. Tam Trincao jest gwiazdą XD
Hahah a z Barceloną to cztery sezony i to jeszcze ubłagane bo po trzecim to już się wypalam. To jest GOAT trenerki i zawsze będzie, ale niech nie gada o miłości do Barcelony nigdy więcej.
2
Czemu ten Martin się wiecznie tak ślizga, co jest z nim nie tak XD
6
Tylko żeby znowu nie było zaraz artykułu pt. "Spieprzyliście nam święta" po tej operacji xD
0
@Nazio_87 zazdro
0
@FcPortoFan1999 w 2021 to już się Neymar zwijał z poważnym graniem
0
@arasz1819 no wiadomo że nie wyszło aż tak dobrze, ale też nie przesadzajmy. Jak nie miał kontuzji to był w tym PSG cudowny i wprowadził ich do finału LM. Imo wcale nie gorszy od jego wersji z Barçy
0
@FcPortoFan1999 niby tak ale on te pieniądze dostałby i w Barcelonie, tyk bardziej za Bartomeu. Nie wierzę że tu tylko chodziło o kasę
0
@ShawnC Czy ja wiem takie frajerstwo wtedy? Po prostu byli lepsi a i Dybala wtedy forma światowa była. A nasz schyłkowy Enrique to były takie dziury w bronieniu że aż się prosiło o takie bęcki
0
Oglądam pewnie jak połowa LR ten skrót który zapodał C+ na swój kanał na YT i znowu mnie to utwierdza że to przez ten mecz Neymar odszedł z Barcelony.
Harował jak wół (jako jedyny) w pierwszym przegranym 4-0 meczu i dawał z siebie absolutnie wszystko w tej remontadzie, to on był jej twórcą, wywalczony karny, dwa gole i TA asysta.
A potem rano po meczu widzi okładkę Sportu a na niej Messi. To musiało zaboleć. Ehh, ehh..
1
@mordini123 lux odpowiedz, dzięki!
0
Dzień dobry szanownym ekspertom. Czy to że nie gramy w turniejach finałowych ligi narodów oznacza że zaczynamy wcześniej eliminacje? Czy w tym czasie będziemy grać spotkania towarzyskie?
1
@GeneralXavi tu zgoda, nie dowiemy się dopóki się nie dowiemy, ale z atmosfery wyczytuję że musimy go mieć po tym sezonie za Lewego, czyt. Sporting sobie życzy 80 mln i bierzemy. Za dużo było flopów z Holandii czy Portugali, szczególnie w Barcelonie. Wolę być sceptyczny
0
@Encore to świetni piłkarze, to prawda. Ale żadnego z nich nie widziałbym w Barcelonie zamiast kogoś kogo mamy, a o to w tym wątku chodzi.
0
@denying po 11/12 faktycznie był (trochę) krytykowany, ale sezon wcześniej?
0
@Stinger_ Trincao ma świetne statystyki w tej lidze jeśli chodzi o otwierające podania, dryblingi i kreowanie akcji. Dobry piłkarz to nie tylko szczelanie goli
0
@GeneralXavi napisałem trochę niżej, ostatnim takim ewenementem był Di Maria.
0
@ViscaelBarca2007 O, dokładnie to napisałem. Ostatnim naprawdę dobrym piłkarzem który wyszedł z ligi portugalskiej był Angel Di Maria i nie obchodzi mnie jakiś Bernando Silva czy inny Ruben Dias
0
Proszę was po raz kolejny, nie napalajcie się na nikogo z ligi portugalskiej. Choćby i strzelał w finałach Euro czy w półfinale ligi mistrzów, nie dam się znowu nabrać na kogokolwiek z tej ligi. Tam Trincao jest gwiazdą XD
5
Hahah a z Barceloną to cztery sezony i to jeszcze ubłagane bo po trzecim to już się wypalam.
To jest GOAT trenerki i zawsze będzie, ale niech nie gada o miłości do Barcelony nigdy więcej.
2
Lewy na emeryturę przejdzie i nikt poważny nie będzie pamiętał o Polakach w świecie piłki. Wracamy na peryferia.
0
@FCBparasiempre niesamowite że Leo w takim wieku debiutował, a Yamal był już starterem.
8
A właśnie, 1:0 na Anoeta to ostatnio był tryplet, ja to biorę
2
Pięknie Barcelona okradziona z 1 punktu.
3
No niestety, to taki dzień.
0
@Rewolucja123 właśnie puścili jezcze raz
0
No no, potrzebujemy skrzydłowego bo tutaj lekko nie jest bez Yamala.
4
Ta kibicka Barcelony jaka AURA
1
Jak można to puścić XD
1
Malutki Japończyk - Przemek Babiarz lubi to.
0
@kamiVeB ¡Escandalo!
0
Ja bym go zdjął tak profilaktycznie. I wpuszczał przy 4-0