Jestem jeszcze na etapie że wspieram Flicka że nie ugina się pod presją mediów katalońskich i robi po swojemu. Wydaje mi się że wrócimy na dobre tory, in Flick we trust.
Co nie zmienia faktu że dzisiaj będzie hate-watch Peñi i choćby plunął sobie na spodenki to będzie to zauważone.
4
Super kontra XD
0
@Gibbon_FCB faul był ale nie na żółtą. To było 60m od bramki
1
@michal26 super promocję ma ta bundesliga xD w weekend der klasiker nic nie wiedziałem, teraz znowu taki mecz i też pierwsze słyszę xD
Edit: czy tam puchar, whatever
3
Bez przesady z tą żółtą
0
XDDDDD już się wystrzelał
2
Ale 3 milimetry i by tego nie trafi XDD
0
Dziękujemy Mallorca!!
0
Jeszcze 3 tyg temu błagaliśmy o odpoczynek dla piłkarzy XD calma, niech Lewy odpoczywa.
3
Jestem jeszcze na etapie że wspieram Flicka że nie ugina się pod presją mediów katalońskich i robi po swojemu. Wydaje mi się że wrócimy na dobre tory, in Flick we trust.
Co nie zmienia faktu że dzisiaj będzie hate-watch Peñi i choćby plunął sobie na spodenki to będzie to zauważone.
5
No kurwa tu powinno być 10 min doliczone, co to jest
1
Ale ograł Inigo wow. Brawa
1
@Pawlak1992 właśnie to jest dobre pytanie, kto na takie rzeczy się nabiera w 2024/5 roku xD
To jest strategia rodem z 2010 roku
0
Carlo nie no nie mów że było dobrze bo cię wywalą, stwarzaj pozory pls
7
24. Real Madryt
25. PSG
Uszczypnijcie mnie.
2
Oby Real nigdy nie zszedł z tej brazylijsko-francuskiej ścieżki xD
0
Już Perez dzwoni do Beniteza
0
@ProMILs co ty mówisz gościu. Topowy PO od tamtego sezonu
1
Czy oni tam śpiewają coś o Charltonie? XDDDD
0
@Hosh wstyd dla hiszpańskiej piłki.
2
No Bobby jedziesz xD
1
Vamoooos!! Brawo brawo
1
32 na Real. Obstawiać? Za chwilę będzie ostatnia szansa xd
Edit: postawiłem za 33. Przynajmniej gorycz będzie mniejsza
0
Jak czuameni XD
3
XDDDDDD co to jest za mecz amatorów
0
Brawo, ale przyspieszyli
2
@ProMILs ej ej Kounde w to nie mieszaj
0
Dobra fajnie fajnie ale Liverpool tego nie wygra jak będą tak grać
0
@kondzik47 widziałem jeden komentarz że nie strzelił bo matka jest fanem LFC xDddd
3
Idę na notatnik, już walić co się wydarzy muszę to poczytać w tym momencie xdd
Edit: nie działa XDDD
4
¡Penalti a favor del Real Madrid!