1

Malutki Japończyk - Przemek Babiarz lubi to.

0

@kamiVeB ¡Escandalo!

0

Ja bym go zdjął tak profilaktycznie. I wpuszczał przy 4-0

1

Oho, jezcze kontuzja

3

Nie no widać że to nie ta sama gra z De Jongiem w środku.

2

De Jong co to było...

5



Lewandowski ma trzecią niewidzialną nogę.

2

nie no co to jest xd z kazda powtorka wiekszy skandal

1

co to za przekręt xD

2

Ale to jest maszyna.

0

Frankie mógł wcześniej podać to holuje.

0

W ogóle ciekawe że Cubarsi gra

0

@escarabajo bo nie było nic o kontuzji XDD napisałem tak w domyśle, co w tym złego

0

@escarabajo nie wiedziałem że ma kontuzję, to świeża informacja, calma.
@Arcybiskup dzieki, mam nadzieję że to ściema na kadrę

0

Yamal się chyba spóźnił na odprawę i to grubo :)

Edit: jednak kontuzja

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Kounde z trzecią asystą XDD

0

Gavi piękna interwencja

6

Czemu Gavi nie dostał opaski?

0

@Dieselzor może wejść Fort na lewo i Kounde na środek

0

Kurde tam się ktoś za głowę łapał. Co jest???

7

Dwie asysty i gol. Luźny mecz Pana Piłkarza Raphaela.

0

Kounde jakie liczby robi XD

2

Kounde jaka piłeczka mniam mniam

1

Ten Martin to dobry jest XDDDD

0

Ale fart xD brawi

0

Kurde myślałem że De Jong cos dobrze pogra żeby go opylić za jakieś pieniądze to ten znowu wraca do bycia pośmiewiskiem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale ruch do piłki piękny Robercika

0

Co oni tam kur*a śpiewają?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?