Zgadzam się, nawet jeżeli tą swoją ''Independencia'' dostaną to zaraz zaczną bankrutować i kuniec będzie Katalonii i będą płakać o powrót do Hiszpanii.
"Gazeta pisze również, że jeśli w ciągu dwóch tygodni nie nastąpi porozumienie w sprawie podziału pieniędzy za prawa telewizyjne, w lidze dojdzie do strajku." A na stronie Przeglądu Sportowego było napisane, że porozumienie zostało osiągnięte. Komu tu wierzyć?
Luis jest świetny, na pewno się rozkręci, ale myślę że Barca powinna kupić zamiast "9", jakiegoś skrzydłowego np. Agüero (który nie był nie możliwy do sprowadzenia), myślę że razem Leo i Neymarem więcej by zwojowali, ale na pewno Suarez będzie grał cudnie.
Ale my ściągaliśmy młodych spoza Europy, a to było zakazane. Na pewno Real nie robiłby z tego takiego szumu, gdyby to było zabronione. Ale ja też się mogę mylić.
0
U nas już wiosna a w Madrycie jutro podobno -1. ;)
0
Ney jest nam potrzebny to wielkiej dyspozycji równie dobrze jak Leo. Wróć cracku!
4
Szpaku chyba czytał naszą stronę, bo daje informacje takie jak tu. ;)
0
Miło zobaczyć tego Pana, tym bardziej że przed chwilą widziałem jakiś news o figo. ;)
1
Najlepsze spotkanie w historii. :D
3
Chcecie poprawić sobie humor? :D http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=32219
3
Bartra zasługuje na gre. Z Pique byli by nie do przejścia.
0
Który okres wg Was jest tym najlepszym? Sezon 08/09 czy 10/11?
0
Wakacje w Birmingham? Już wolę chodzić do szkoły. :D
0
Wy też to śpiewacie jak czytacie tekst? :D
0
Do Boju! Vamos!
0
Siedzi, bo Alba go po prostu niszczy. Też bym odszedł.
0
Zgadzam się, nawet jeżeli tą swoją ''Independencia'' dostaną to zaraz zaczną bankrutować i kuniec będzie Katalonii i będą płakać o powrót do Hiszpanii.
0
Okej, dzięki. :)
0
Mam pytanie do kolegów, do kiedy Andres i Xavi mają kontrakty?
0
Czy dzisiejsza gra nie przypomina wam ery Pepa? :)
1
Nie każdy ma ochotę płacić kosmiczne sumy za telewizję. Wiem że warto, ale nie każdy ma poduszkę wypchaną pieniędzmi.
0
Która jest minuta w tym momencie? :D
0
Tych oczojebnych zielonych?
0
Jeszcze raczej nierealny Reus i byłbym w niebie. :)
1
"Gazeta pisze również, że jeśli w ciągu dwóch tygodni nie nastąpi porozumienie w sprawie podziału pieniędzy za prawa telewizyjne, w lidze dojdzie do strajku." A na stronie Przeglądu Sportowego było napisane, że porozumienie zostało osiągnięte. Komu tu wierzyć?
0
Zapewne przepis na szarlotkę. ;)
0
"W naszej firmie wszystko jest możliwe" Z taką kasą to co się szmatom dziwić.
3
Bravo go zjada.
0
Luis jest świetny, na pewno się rozkręci, ale myślę że Barca powinna kupić zamiast "9", jakiegoś skrzydłowego np. Agüero (który nie był nie możliwy do sprowadzenia), myślę że razem Leo i Neymarem więcej by zwojowali, ale na pewno Suarez będzie grał cudnie.
1
https://x.com/J_Krecidlo/status/561992270401261568/photo/1 Patrzta.
1
Ale my ściągaliśmy młodych spoza Europy, a to było zakazane. Na pewno Real nie robiłby z tego takiego szumu, gdyby to było zabronione. Ale ja też się mogę mylić.
1
Mówicie co chcecie, Lucho prowadzi lepiej Barcę od Martino mimo problemów.
0
Jeszcze Luis, który zasługuje na gola i Leo, który zasługuje na gola jeszcze bardziej niech strzelą i jestem w niebie.
0
Federer jest magikiem tenisa, to co wyczynia na korcie jest niewiarygodne, Bóg/Messi tenisa, Nadal taki nie jest.