0

Która jest minuta? Bo mi przycisk "Lubie to" zasłania. :D

5

On ma to gdzieś, pokazał to oddając karnego Neymarowi. :)

0

Kto asystował? :)

6

Proszę, powiedz że żartujesz.

0

Ney co robi... :D

0

Który komenator to Laboga? Główny czy ten drugi?

0

Zawsze tak jest ;)

0

A ja się z nim 100% zgadzam :)

0

Nie wiem czy wszyscy to zauważyli, ale jest bardzo duży skok ogólnej liczby komentarzy. Obawiam się, że niestety mamy napływ "kibiców sukcesu"'...

1

Tylko socio, a wiec tym, co płacą sładki do klubu. Ale i tak ma gest ;)

41

Wchodzę na onet, patrzę 1-0 dla Realu, myślę - Ronaldo z karnego, patrzę - Ronaldo z karnego...

0

Na wyjeździe nie liczą się podwójnie, tylko są ważniejsze. Kto wam wszystkim to wbił do głowy?

0

Goal-line technology, poczytaj.

0

Piłka musi całym swoim obwodem przekroczyć linię, więc nie ma mowy o golu. :)

3

"Leo, może wpadłbyś do nas na wypożyczenie?" :D

0

Hahaha, mistrzowskie podsumowanie! :D

1

A ja uważam że ten ktoś ma rację. :)

0

Ale w Hiszpanii jest biurokracja, jeszcze większa niż w Polsce. Tyle wszelkich organów władzy do jednej ligi i wszystkim trzeba zapłacić. Czemu tu się dziwić że bankrutują...

0

Tak, wybacz.

3

Już drugi raz w ciągu 2 dni hejtujesz Neymara. Luz stary, po co to robisz robisz? Wiadomo że nie jest tak dobry jak Leo i prawdopodobnie nikt nie będzie lepszy, ale chłopie, to jeden z najlepszych na świecie, a przerewszystkim nasz zawodnik, więc nie krytykuj go bez podstawy, bo każdemu zdarza się gorszy mecz.

2

W końcu nie Hamilton wygrał. :)
Forza Ferrari!

1

A ja NIENAWIDZĘ takich błędów w pisowni. :)

0

Mam pytanie które mnie ciśnie od dawna.
Kiedy definitywnie umarła "tiki-taka" czy było to po przegranej Barcelony w półfinale w 2013, czy było to na Mundialu w Brazylii (blamaż La Furia Roja), czy może wcześniej?

4

15-0-0 Stary! Nie pierz jej! :D

6

JESTEŚCIE KURWA WIELCY, KOCHAM WAS!

Tak na marginesie, dobrze by było teraz 4-0 w Monachium. ;)

19

Idź już spać, proszę.

3

Tata Martinez xd.

0

Dzisiaj może będzie na polskich lżej, bo pójdzie spora część na TVP. :)

0

Jesteś zbyt ważny Generale, Barça to Twój dom!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?