Ale w Hiszpanii jest biurokracja, jeszcze większa niż w Polsce. Tyle wszelkich organów władzy do jednej ligi i wszystkim trzeba zapłacić. Czemu tu się dziwić że bankrutują...
Już drugi raz w ciągu 2 dni hejtujesz Neymara. Luz stary, po co to robisz robisz? Wiadomo że nie jest tak dobry jak Leo i prawdopodobnie nikt nie będzie lepszy, ale chłopie, to jeden z najlepszych na świecie, a przerewszystkim nasz zawodnik, więc nie krytykuj go bez podstawy, bo każdemu zdarza się gorszy mecz.
Mam pytanie które mnie ciśnie od dawna.
Kiedy definitywnie umarła "tiki-taka" czy było to po przegranej Barcelony w półfinale w 2013, czy było to na Mundialu w Brazylii (blamaż La Furia Roja), czy może wcześniej?
0
Która jest minuta? Bo mi przycisk "Lubie to" zasłania. :D
5
On ma to gdzieś, pokazał to oddając karnego Neymarowi. :)
0
Kto asystował? :)
6
Proszę, powiedz że żartujesz.
0
Ney co robi... :D
0
Który komenator to Laboga? Główny czy ten drugi?
0
Zawsze tak jest ;)
0
A ja się z nim 100% zgadzam :)
0
Nie wiem czy wszyscy to zauważyli, ale jest bardzo duży skok ogólnej liczby komentarzy. Obawiam się, że niestety mamy napływ "kibiców sukcesu"'...
1
Tylko socio, a wiec tym, co płacą sładki do klubu. Ale i tak ma gest ;)
41
Wchodzę na onet, patrzę 1-0 dla Realu, myślę - Ronaldo z karnego, patrzę - Ronaldo z karnego...
0
Na wyjeździe nie liczą się podwójnie, tylko są ważniejsze. Kto wam wszystkim to wbił do głowy?
0
Goal-line technology, poczytaj.
0
Piłka musi całym swoim obwodem przekroczyć linię, więc nie ma mowy o golu. :)
3
"Leo, może wpadłbyś do nas na wypożyczenie?" :D
0
Hahaha, mistrzowskie podsumowanie! :D
1
A ja uważam że ten ktoś ma rację. :)
0
Ale w Hiszpanii jest biurokracja, jeszcze większa niż w Polsce. Tyle wszelkich organów władzy do jednej ligi i wszystkim trzeba zapłacić. Czemu tu się dziwić że bankrutują...
0
Tak, wybacz.
3
Już drugi raz w ciągu 2 dni hejtujesz Neymara. Luz stary, po co to robisz robisz? Wiadomo że nie jest tak dobry jak Leo i prawdopodobnie nikt nie będzie lepszy, ale chłopie, to jeden z najlepszych na świecie, a przerewszystkim nasz zawodnik, więc nie krytykuj go bez podstawy, bo każdemu zdarza się gorszy mecz.
2
W końcu nie Hamilton wygrał. :)
Forza Ferrari!
1
A ja NIENAWIDZĘ takich błędów w pisowni. :)
0
Mam pytanie które mnie ciśnie od dawna.
Kiedy definitywnie umarła "tiki-taka" czy było to po przegranej Barcelony w półfinale w 2013, czy było to na Mundialu w Brazylii (blamaż La Furia Roja), czy może wcześniej?
4
15-0-0 Stary! Nie pierz jej! :D
6
JESTEŚCIE KURWA WIELCY, KOCHAM WAS!
Tak na marginesie, dobrze by było teraz 4-0 w Monachium. ;)
3
Słyszeliście o zawieszeniu La Liga i CdR?
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,skandal-w-hiszpanii-la-liga-i-puchar-krola-zawieszone-do-odwolania-,artykul,566166,1,459.html?utm_source=facebook
19
Idź już spać, proszę.
3
Tata Martinez xd.
0
Dzisiaj może będzie na polskich lżej, bo pójdzie spora część na TVP. :)
0
Jesteś zbyt ważny Generale, Barça to Twój dom!