27 listopada 2024, 22:25
0
Dobra fajnie fajnie ale Liverpool tego nie wygra jak będą tak grać
27 listopada 2024, 22:23
@kondzik47 widziałem jeden komentarz że nie strzelił bo matka jest fanem LFC xDddd
27 listopada 2024, 22:21
3
Idę na notatnik, już walić co się wydarzy muszę to poczytać w tym momencie xddEdit: nie działa XDDD
27 listopada 2024, 22:18
4
¡Penalti a favor del Real Madrid!
27 listopada 2024, 22:16
@Marcelinho99 dajcie superlige!!
27 listopada 2024, 22:15
1
@VegetaPolska przynajmniej będą mieli dodatkowy mecz
Ahahaha a ten ściąga Gulera a nie tego bezjajecznego Brahima xd
27 listopada 2024, 22:13
Tu powinno być 3/4-0. To się jeszcze może źle skończyć
27 listopada 2024, 22:11
¡¡Muchachoooooos!!
27 listopada 2024, 22:10
2
Mistrz świata z brameczką. Pięknie.
27 listopada 2024, 21:47
Powiedzmy sobie wprost. Leo Messi zakończył przygodę Kyliana Mbappe.
27 listopada 2024, 21:38
@Bernard777 xD dobra już wiadomo z kim mamy do czynienia
27 listopada 2024, 21:37
Un dia de partit!!
27 listopada 2024, 21:32
Tego młodego DMa w Liverpoolu przerasta mecz ewidentnie.
27 listopada 2024, 21:24
6
Klasyka XD za chwilę gol dupom Valverde
27 listopada 2024, 21:20
Salah standardowo. Forma życia, rekordy itp a w ważnym meczu nie ma xD
27 listopada 2024, 21:17
Po co ten młody klapie tym jęzorem. Żółta dla DMa to jest zawsze utrudnienie
27 listopada 2024, 21:12
7
Młody ma DNA Realu xD
27 listopada 2024, 21:07
@abram3k ten co po pijaku jechał? XD
27 listopada 2024, 21:06
Cholerny ten Courtois sie zawsze wyleczy i topowa forma xD wkurza ale szacunek pełny
27 listopada 2024, 21:05
@Gibbon_FCB 2008? Coś takiego
27 listopada 2024, 21:03
To ten drugi Żewłakow komentuje?
26 listopada 2024, 23:35
@Szmulek coś niesamowitego. A przecież calutki 2023 dosłownie się kopał po czole, co by było gdyby on był dalej w formie
26 listopada 2024, 23:33
@escarabajo pamiętam jego pojedynek na wolne z Messim w meczu o Superpuchar Europy xD
26 listopada 2024, 23:32
@esem91 przeze mnie dostał doceniony w ocenach. Pedri i Casado dzisiaj dali show. Ta dwójka plus Olmo z przodu to na razie najlepsze co mamy na najważniejsze mecze
26 listopada 2024, 22:51
P2 w tabeli! Vamos!
26 listopada 2024, 22:49
101!! Jazdunia!!!
26 listopada 2024, 22:45
Komentarz usunięty przez użytkownika
26 listopada 2024, 22:44
5
@kejdzi gdyby wpuścił poważnych kibiców to by nie było tej "sporej grupy" w ogóle słychać
26 listopada 2024, 22:39
Pedri MOTM bezdyskusyjnie. Jakość po prostu bije
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Dobra fajnie fajnie ale Liverpool tego nie wygra jak będą tak grać
0
@kondzik47 widziałem jeden komentarz że nie strzelił bo matka jest fanem LFC xDddd
3
Idę na notatnik, już walić co się wydarzy muszę to poczytać w tym momencie xdd
Edit: nie działa XDDD
4
¡Penalti a favor del Real Madrid!
0
@Marcelinho99 dajcie superlige!!
1
@VegetaPolska przynajmniej będą mieli dodatkowy mecz
0
Ahahaha a ten ściąga Gulera a nie tego bezjajecznego Brahima xd
0
Tu powinno być 3/4-0. To się jeszcze może źle skończyć
1
¡¡Muchachoooooos!!
2
Mistrz świata z brameczką. Pięknie.
1
Powiedzmy sobie wprost. Leo Messi zakończył przygodę Kyliana Mbappe.
1
@Bernard777 xD dobra już wiadomo z kim mamy do czynienia
0
Un dia de partit!!
0
Tego młodego DMa w Liverpoolu przerasta mecz ewidentnie.
6
Klasyka XD za chwilę gol dupom Valverde
0
Salah standardowo. Forma życia, rekordy itp a w ważnym meczu nie ma xD
1
Po co ten młody klapie tym jęzorem. Żółta dla DMa to jest zawsze utrudnienie
7
Młody ma DNA Realu xD
0
@abram3k ten co po pijaku jechał? XD
0
Cholerny ten Courtois sie zawsze wyleczy i topowa forma xD wkurza ale szacunek pełny
0
@Gibbon_FCB 2008? Coś takiego
0
To ten drugi Żewłakow komentuje?
2
@Szmulek coś niesamowitego. A przecież calutki 2023 dosłownie się kopał po czole, co by było gdyby on był dalej w formie
1
@escarabajo pamiętam jego pojedynek na wolne z Messim w meczu o Superpuchar Europy xD
0
@esem91 przeze mnie dostał doceniony w ocenach. Pedri i Casado dzisiaj dali show. Ta dwójka plus Olmo z przodu to na razie najlepsze co mamy na najważniejsze mecze
0
P2 w tabeli! Vamos!
2
101!! Jazdunia!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@kejdzi gdyby wpuścił poważnych kibiców to by nie było tej "sporej grupy" w ogóle słychać
3
Pedri MOTM bezdyskusyjnie. Jakość po prostu bije