0

@Peciak czy to Arsenal jest znowu rzadki jak przychodzą cięższe mecze?

3

Ale ten czuameni jest cienki XDD

2

Dobra dobra już go nie chwalcie, jeszcze tu będzie penalti jak Realowi nie będzie szło xD

0

Hahaha to niech stanie sobie żółw w polu karnym i czeka na faul po co się ograniczać

2

Hahha będzie karny z tego xD

0

@Stinger_ bo zupełnie nie o to chodziło xD ale już się kazdy sugerował pierwszą odpowiedzią i jazda xD

0

@Nazio_87 sprawdź ustawienia telewizora

0

@Rifek a ten od kiedy w Eleven

0

No nie przetłumaczysz xd

0

@Stinger_ wy nie umiecie czytać co nie xd

0

@MesQueUnClub96 chce żeby przegrali ale nie za wysoko. Czytaj Dodi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@gumaz czyli wcale? To idealna czwórka

24

@Pawlak1992 ciekawe jakby u niego grał David Villa

0

@MesQueUnClub96 nieprawda, wtedy też był Niemcem. A za to jest czerwona

1

@Katalończyk 99 nie ma też tylu lat co inni

1

Digi Dong gol i asysta, no no. Sprzedać póki coś warty

7

Już po pierwszej połowie było wiadomo że tylko skuteczności brakuje. Zeszła płotka i ruszyło

1

@AmigoBlancos a Raphine jaką robi

3

Jeśli ten dołek z listopada ma zaplusowac w przyszłości to ja to biorę. Guardiola też zawsze miał zadyszkę, tylko w lutym

13

Lamine jest pojebany z tym fałszem XDDD

2

I to jest właśnie wartość Lamina Yamala

0

Perfekcyjnie wykonana 11.

1

Szczęki bolo rekina

0

@Kondziubarca jest grudzień, uspokójcie się ;)

0

Chyba nie było spalonego

0

@elitive i Peña na brameczke

2

Jaki to jest placek xD

0

@Agrafka ale po co. Niech odpoczywa

0

@Barca_bwo a niby za co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?