4 grudnia 2024, 21:28
0
@Peciak czy to Arsenal jest znowu rzadki jak przychodzą cięższe mecze?
4 grudnia 2024, 21:25
3
Ale ten czuameni jest cienki XDD
4 grudnia 2024, 21:19
2
Dobra dobra już go nie chwalcie, jeszcze tu będzie penalti jak Realowi nie będzie szło xD
4 grudnia 2024, 21:17
Hahaha to niech stanie sobie żółw w polu karnym i czeka na faul po co się ograniczać
4 grudnia 2024, 21:16
Hahha będzie karny z tego xD
4 grudnia 2024, 21:14
@Stinger_ bo zupełnie nie o to chodziło xD ale już się kazdy sugerował pierwszą odpowiedzią i jazda xD
4 grudnia 2024, 21:12
@Nazio_87 sprawdź ustawienia telewizora
@Rifek a ten od kiedy w Eleven
4 grudnia 2024, 21:11
No nie przetłumaczysz xd
4 grudnia 2024, 21:09
@Stinger_ wy nie umiecie czytać co nie xd
@MesQueUnClub96 chce żeby przegrali ale nie za wysoko. Czytaj Dodi
4 grudnia 2024, 21:07
Komentarz usunięty przez użytkownika
4 grudnia 2024, 09:59
@gumaz czyli wcale? To idealna czwórka
3 grudnia 2024, 22:45
24
@Pawlak1992 ciekawe jakby u niego grał David Villa
3 grudnia 2024, 21:06
@MesQueUnClub96 nieprawda, wtedy też był Niemcem. A za to jest czerwona
3 grudnia 2024, 20:45
1
@Katalończyk 99 nie ma też tylu lat co inni
3 grudnia 2024, 20:44
Digi Dong gol i asysta, no no. Sprzedać póki coś warty
3 grudnia 2024, 20:43
7
Już po pierwszej połowie było wiadomo że tylko skuteczności brakuje. Zeszła płotka i ruszyło
3 grudnia 2024, 20:42
@AmigoBlancos a Raphine jaką robi
3 grudnia 2024, 20:40
Jeśli ten dołek z listopada ma zaplusowac w przyszłości to ja to biorę. Guardiola też zawsze miał zadyszkę, tylko w lutym
3 grudnia 2024, 20:38
13
Lamine jest pojebany z tym fałszem XDDD
3 grudnia 2024, 20:33
I to jest właśnie wartość Lamina Yamala
3 grudnia 2024, 20:16
Perfekcyjnie wykonana 11.
3 grudnia 2024, 20:10
Szczęki bolo rekina
3 grudnia 2024, 20:01
@Kondziubarca jest grudzień, uspokójcie się ;)
3 grudnia 2024, 19:45
Chyba nie było spalonego
3 grudnia 2024, 19:42
@elitive i Peña na brameczke
3 grudnia 2024, 19:38
Jaki to jest placek xD
3 grudnia 2024, 19:37
@Agrafka ale po co. Niech odpoczywa
3 grudnia 2024, 19:35
@Barca_bwo a niby za co?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@Peciak czy to Arsenal jest znowu rzadki jak przychodzą cięższe mecze?
3
Ale ten czuameni jest cienki XDD
2
Dobra dobra już go nie chwalcie, jeszcze tu będzie penalti jak Realowi nie będzie szło xD
0
Hahaha to niech stanie sobie żółw w polu karnym i czeka na faul po co się ograniczać
2
Hahha będzie karny z tego xD
0
@Stinger_ bo zupełnie nie o to chodziło xD ale już się kazdy sugerował pierwszą odpowiedzią i jazda xD
0
@Nazio_87 sprawdź ustawienia telewizora
0
@Rifek a ten od kiedy w Eleven
0
No nie przetłumaczysz xd
0
@Stinger_ wy nie umiecie czytać co nie xd
0
@MesQueUnClub96 chce żeby przegrali ale nie za wysoko. Czytaj Dodi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@gumaz czyli wcale? To idealna czwórka
24
@Pawlak1992 ciekawe jakby u niego grał David Villa
0
@MesQueUnClub96 nieprawda, wtedy też był Niemcem. A za to jest czerwona
1
@Katalończyk 99 nie ma też tylu lat co inni
1
Digi Dong gol i asysta, no no. Sprzedać póki coś warty
7
Już po pierwszej połowie było wiadomo że tylko skuteczności brakuje. Zeszła płotka i ruszyło
1
@AmigoBlancos a Raphine jaką robi
3
Jeśli ten dołek z listopada ma zaplusowac w przyszłości to ja to biorę. Guardiola też zawsze miał zadyszkę, tylko w lutym
13
Lamine jest pojebany z tym fałszem XDDD
2
I to jest właśnie wartość Lamina Yamala
0
Perfekcyjnie wykonana 11.
1
Szczęki bolo rekina
0
@Kondziubarca jest grudzień, uspokójcie się ;)
0
Chyba nie było spalonego
0
@elitive i Peña na brameczke
2
Jaki to jest placek xD
0
@Agrafka ale po co. Niech odpoczywa
0
@Barca_bwo a niby za co?