0

Hahah Vinicius super mecz xdd

2

@LionelM95 bo eleven należy do Polsatu

2

Tylko nie De Jong, tylko nie De Jong...

1

Wojciech Kowalczyk znowu wygrał.

3

No Szczęsny kończy karierę jak Zidane xD

0

No nic, dziękujemy Wojtek.

0

Floro posmarował chyba żeby De Jong wszedł

1

Ten śmieć to już czwarta żółta

0

Ciekawe jaki wpływ na Araujo będzie miał ten mecz.

1

Ale kurde no jeszcze brama z konterki, coś pięknego

3

W najśmielszych snach nie mógłbym tego przewidzieć. Oby teraz jazda z nimi do spodu dalej, żadnego bronienia wyniku, żadnego oszczędzania.

3

Jaka konterka WTF XDDDDD

0

Dlatego nie ma co panikować jak nie siedzi skuteczność a akcje są. Przyjdzie taki mecz że zacznie siedzieć i tak zostanie.

1

Ale takiemu specjaliście jak Courtois tak wsadzić to trzeba mieć mega jaja. Vamos Lewy

0

Czemu Raphinia oddał opaskę Araujo...

1

Ten Camavinga to ma ulgę u sędziów jak kiedyś Casemiro. Obrzydliwe

1

Co to jest za ironia losu że on wchodzi teraz na swój ostatni mecz XD

4

Calvin Harris nam się zepsuł?

11

Co to był za strzał w ogóle. Nie do obrony, w boczną siatkę. Kapitalna bramka i brawo Lewy!

4

Haha to jest kapitan

0

Co to jest czemu to się dzieje na boisku?

0

Jebany Kurtuła, co to jest za bramkarz

0

Arabia czy nie, El Clasico to zawsze jest ogień. Jazda z nimi.

8

@Nightraider zadanie: idź pomóż przeciwnikowi

0

@DonJuanMarquez bez przesady XD Araujo nie grał od ponad pół roku, a w tym klubie od maja. Nie wiesz jakby wyglądał wszedł nagle w buty Inigo, a Flick jednak może coś wiedzieć

4

Cudownie że jednym z ostatnich zagrań Araujo to pozbawienie nas szans na cokolwiek w LM rok temu. A potem płakanie że ktoś mu wytknął błąd.
Po PSG zagrał już tylko w czterech meczach.
Będę tęsknił, ale tylko za walorami fizycznymi, psychicznie ten zawodnik jest tam gdzie cała Barcelona była w 2020 roku, nie potrzeba tutaj genu frajerstwa.

0

@RoberDzik dzięki

0

@Hosh jakieś wyjaśnienie dla kogoś kto nie siedzi cały dzień na LR? XD

1

Czemu safari wymaga ode mnie wymaga logowania przez wyskakujące okienko? Coś się zmieniło?

0

Zieeew. Ale nudy w tym meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?