@DonJuanMarquez bez przesady XD Araujo nie grał od ponad pół roku, a w tym klubie od maja. Nie wiesz jakby wyglądał wszedł nagle w buty Inigo, a Flick jednak może coś wiedzieć
Cudownie że jednym z ostatnich zagrań Araujo to pozbawienie nas szans na cokolwiek w LM rok temu. A potem płakanie że ktoś mu wytknął błąd. Po PSG zagrał już tylko w czterech meczach. Będę tęsknił, ale tylko za walorami fizycznymi, psychicznie ten zawodnik jest tam gdzie cała Barcelona była w 2020 roku, nie potrzeba tutaj genu frajerstwa.
0
Hahah Vinicius super mecz xdd
2
@LionelM95 bo eleven należy do Polsatu
2
Tylko nie De Jong, tylko nie De Jong...
1
Wojciech Kowalczyk znowu wygrał.
3
No Szczęsny kończy karierę jak Zidane xD
0
No nic, dziękujemy Wojtek.
0
Floro posmarował chyba żeby De Jong wszedł
1
Ten śmieć to już czwarta żółta
0
Ciekawe jaki wpływ na Araujo będzie miał ten mecz.
1
Ale kurde no jeszcze brama z konterki, coś pięknego
3
W najśmielszych snach nie mógłbym tego przewidzieć. Oby teraz jazda z nimi do spodu dalej, żadnego bronienia wyniku, żadnego oszczędzania.
3
Jaka konterka WTF XDDDDD
0
Dlatego nie ma co panikować jak nie siedzi skuteczność a akcje są. Przyjdzie taki mecz że zacznie siedzieć i tak zostanie.
1
Ale takiemu specjaliście jak Courtois tak wsadzić to trzeba mieć mega jaja. Vamos Lewy
0
Czemu Raphinia oddał opaskę Araujo...
1
Ten Camavinga to ma ulgę u sędziów jak kiedyś Casemiro. Obrzydliwe
1
Co to jest za ironia losu że on wchodzi teraz na swój ostatni mecz XD
4
Calvin Harris nam się zepsuł?
11
Co to był za strzał w ogóle. Nie do obrony, w boczną siatkę. Kapitalna bramka i brawo Lewy!
4
Haha to jest kapitan
0
Co to jest czemu to się dzieje na boisku?
0
Jebany Kurtuła, co to jest za bramkarz
0
Arabia czy nie, El Clasico to zawsze jest ogień. Jazda z nimi.
8
@Nightraider zadanie: idź pomóż przeciwnikowi
0
@DonJuanMarquez bez przesady XD Araujo nie grał od ponad pół roku, a w tym klubie od maja. Nie wiesz jakby wyglądał wszedł nagle w buty Inigo, a Flick jednak może coś wiedzieć
4
Cudownie że jednym z ostatnich zagrań Araujo to pozbawienie nas szans na cokolwiek w LM rok temu. A potem płakanie że ktoś mu wytknął błąd.
Po PSG zagrał już tylko w czterech meczach.
Będę tęsknił, ale tylko za walorami fizycznymi, psychicznie ten zawodnik jest tam gdzie cała Barcelona była w 2020 roku, nie potrzeba tutaj genu frajerstwa.
0
@RoberDzik dzięki
0
@Hosh jakieś wyjaśnienie dla kogoś kto nie siedzi cały dzień na LR? XD
1
Czemu safari wymaga ode mnie wymaga logowania przez wyskakujące okienko? Coś się zmieniło?
0
Zieeew. Ale nudy w tym meczu.