5

Współczuję jak ktoś się chce katować Realem, ale piszcie co tam się dzieje xD

1

To się Piszczek natrenował XD

0

@JaCules1211 wszystko się zgadza, tylko trochę zabrakło kontekstu. Bo rzeczywiście na okładce jest mowa że wygrana w Stambule zapewni 1/8 finału, ale mowa o Athleticu i Lidze Europy :)

0

@Lewangoooolsky chyba jakiś odpoczynek się przyda

0

@Roobo a właśnie, ciekawe czy zastąpi Gaviego? Może Casado? Dziś piękny Marc też tak sobie

13

Lamine rzeczywiście dzisiaj słabo, ale wieszanie psów na 17 latku, pomimo talentu, to jest jednak za dużo. Ma pełne prawo grać takie mecze.

0

@Pedri16Future w sensie emocjonujące, nie mówię że dobre

0

Niesamowite jakie my mecze gramy ostatnio. Real, Real Betis, teraz to.

3

Barbarakurdejszatan-cotamsiedzieje.jpg

1

Jak tu nie kochać tego sportu XD

0

@DamianPSV dziwisz się po takim meczu?

1

Jeśli już jakaś kontrowersja to ten karny na Yamalu. Mocno miękki.
Ale Fermin nie faulował

8

Co za mecz, jak tu teraz ocenić tych piłkarzy XD to był dramat, który oni wyciągneli. Dziękujemy Flick za ten mental.
A co do narzekających że jesteśmy frajerami w LM i że Flick zły, nie wchodźcie tu więcej

2

Brawo dla tych co wierzyli razem ze mną.

0

Po co uszaty? XD

0

Wojtek co się odkuł xD

0

Pedri kurr kupuje koszulkę z Tobą. Jesteś piękny

1

Tak tragiczny lewy z dwoma golami XD

5

Barcelona w lidze mistrzów to powinno być studiowane XDDD nie mogę już

0

Jak on to ustal w ogóle XDDDD

0

XDDDDDDDDD co jest

0

Jeszcze De Jong XD

0

Brawo Cubarsi!!

1

Pedri madre mia.

0

XDDDD nie wierzę co się z nimi dzieje pod bramką

0

@Filipem no co? W ten sposób wygraliśmy tryplet

0

@bari_94 to wyłącz

1

Jak ktoś serio za to Flicka krytykuje to ja nie mam pytań XDDD

3

Ee no, zero faulu

0

XDDDDDDD dramat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?