To jest niesamowite jaki oni mają syndrom oblężonej twierdzy XD Jak można tak z czystym sumieniem wyjść i mówić takie rzeczy gdy po prostu straciło się punkty w lidze, niewiarygodne z kim Barcelona musi rywalizować, to nigdy nie jest i nie będzie równa walka
@LukaszFan i bardzo dobrze, to "referendum" to była kpina i jakiekolwiek wyniki by nie były, władza nie byłaby zobowiązana robić cokolwiek xD
A co do ośrodków, kolejny raz widzę płacz o to samo i znowu to głębokie niezrozumienie problemu. Otóż państwo potrzebuje takich ośrodków by skutecznie deportować kogo trzeba bez szukania go po całym kraju. Ale trochę rozumiem sympatyków poprzedniego rządu, ich sztandarowym projektem było rozdawanie wiz komu się da, więc widzieć jak państwo działa faktycznie przeciwko migracji może być dziwne
@TR3YWAY a co w tym złego? W moim małym mieście nie ma stacji PKP ale taką funkcję pełni inny parking. I co w tym złego? Mają siedzieć w domu w sobotę? XD Oby jak najwięcej ludzi tak spędzało czas, oby mieli z kim wychodzić
0
Mati wstawaj, wjechała nowa ksywa - Ivan de la Peña xD
12
To jest niesamowite jaki oni mają syndrom oblężonej twierdzy XD
Jak można tak z czystym sumieniem wyjść i mówić takie rzeczy gdy po prostu straciło się punkty w lidze, niewiarygodne z kim Barcelona musi rywalizować, to nigdy nie jest i nie będzie równa walka
1
Szkoda że Abde i Roque nie w pierwszym składzie, wtedy bym na pewno włączał. Dla samego Antonego warto? Myślicie że to będzie jego prime jak w 2008?
2
Błagam nie ruszajcie już tej belki. Willingen jest stworzone do takiej rywalizacji
0
Lamine się nauczył angielskiego czy Wojtek hiszpańskiego?
0
@626 tak, jest dodatkową wtedy
0
@abram3k Pedri PE
0
Czemu Hansi, czemu
7
Pedri to jest z innej gliny
0
Ja w ogóle byłem pewny że to przeleciało nad bramką xD i w sumie niewiele brakło
0
Brawo Yamal! Lewy zrobił co należało
1
Normalnie mogliśmy narzekać na brak skuteczności w takich meczach, ale dziś to nie ma nawet czego zepsuć na razie xD
0
Może Tebas chce sobie kupić Araujo jako liniowego? Gorszy od tego co jest teraz nie będzie a i kasy trochę wpadnie. Klauzula słyszałem 70 mln.
1
Brawo Kounde, ładnie uratował
2
Odpowiadam zbiorowo: zielone opaski są związane ze światowym dniem raka który jest we wtorek. Cała kolejkę, wszystkie drużyny z nimi grają
2
@graco14 światowy dzień walki z rakiem
3
Walczak, takiego Gaviego nam brakowało
16
Chłop ma w jednej akcji więcej udanych dryblingów niż reszta ligi ma w dwa mecze xD
0
Lamine Yamal Chryste Panie, CO TO BYŁO
0
@SelloutCrowd XDDDDDD
2
@partymaker masakra jest xD w kiblu jak byłem to strach sikać
2
Atmosferka w Eleven świetna, do tego Święcicki i Chabiniak. Dawać już ten meczyk
2
@LukaszFan i bardzo dobrze, to "referendum" to była kpina i jakiekolwiek wyniki by nie były, władza nie byłaby zobowiązana robić cokolwiek xD
A co do ośrodków, kolejny raz widzę płacz o to samo i znowu to głębokie niezrozumienie problemu. Otóż państwo potrzebuje takich ośrodków by skutecznie deportować kogo trzeba bez szukania go po całym kraju. Ale trochę rozumiem sympatyków poprzedniego rządu, ich sztandarowym projektem było rozdawanie wiz komu się da, więc widzieć jak państwo działa faktycznie przeciwko migracji może być dziwne
0
@MesQueUnClub96 nie wierzę że Atletico utrzyma to tempo do końca
0
To co, Atletico za tydzień wygrywa i mamy game on w La Liga?
0
Iks dee xD dowieźcie to i możecie spadać do segunda na zawsze xD
0
@TR3YWAY "śmieszy" czyt. gardzisz tym, to jednoznaczne ze stwierdzeniem że masz z czymś problem, nie musi być to dosłowne.
Co do braku miejsca, nie wiem jakie miasto odpisujesz więc nie wiem, ale brzmi to jak doszukiwanie się trudu na który szanse są bardzo małe ;)
4
@TR3YWAY nie wywracaj kota ogonem, twoje pytanie jest nacechowane negatywnie xD ewidentnie masz z tym problem
1
@TR3YWAY a co w tym złego? W moim małym mieście nie ma stacji PKP ale taką funkcję pełni inny parking. I co w tym złego? Mają siedzieć w domu w sobotę? XD
Oby jak najwięcej ludzi tak spędzało czas, oby mieli z kim wychodzić
0
Brawo Ronald!!!