28 lutego 2025, 00:25
1
@urbipl podajesz dalej "Radio Genoa" zdajesz sobie z tego sprawę? XD
27 lutego 2025, 21:31
0
Proszę nie rozdrabniać tej legendy, proszę.
25 lutego 2025, 23:16
No panowie no, co to było
25 lutego 2025, 23:15
Co oni kombinują xD
25 lutego 2025, 23:13
@Piecu11 kto? .
25 lutego 2025, 23:10
Boże De Jong podaj temu Raphini wychodzącemu
25 lutego 2025, 23:09
@BorzyKrzys jednak czasami warto
25 lutego 2025, 23:08
5
Przed chwilą jakiś typ pisał że Yamal powinien zejść xD
25 lutego 2025, 23:07
Komentarz usunięty przez użytkownika
25 lutego 2025, 23:04
Raphinia jaki wkurw na hamulcowego z Holandii
25 lutego 2025, 23:01
3
@Godlo co ty pieprzysz gościu XD
25 lutego 2025, 22:59
21
Szczęsny zdrowy XD
25 lutego 2025, 22:58
Kurde no gra dobrze idzie, ale zmiany to by się przydały
25 lutego 2025, 22:19
4
Lamine to na razie ocena 10.0
25 lutego 2025, 22:11
Ale chodzi ten długi słupek! XD
25 lutego 2025, 21:59
Aha? A ten spalony to niby czemu miałby być?
25 lutego 2025, 21:56
@Messi96_96 Casado też obliczył loty. Ja wierzę Flickowi
25 lutego 2025, 21:55
Matko ci piknikowcy coś kibicują. Niesamowite.
25 lutego 2025, 21:52
Jak Raphinia tak uderzył to z różnego to mówię chłopie co ty a tutaj ideolo XD
25 lutego 2025, 21:51
Co za mental XD kocham ich
25 lutego 2025, 21:50
2
Lamine jesteś złoty chłopaku.
25 lutego 2025, 21:42
XDDD lewy to ładuje z zamkniętymi oczami i to dupą
25 lutego 2025, 21:36
XDDDDDD no grubo
25 lutego 2025, 21:32
Oesu panowie...
25 lutego 2025, 20:21
Ferran w kiblu Lewego zamknął?
23 lutego 2025, 19:55
@takisobiektos @Adran360 Raphinia sie sprawdził w Premier League i Ligue 1 XD a ten odpalił w wieku 26 lat w Portugalii i nagle wielki grajek, dajcie spokój
23 lutego 2025, 19:49
@regatta52 ja już nie wiem jak tu coś wkleić z Twittera. Ani twitter.com ani x.com nie działa
23 lutego 2025, 19:47
Proszę bardzo, kolejny z argumentów przeciwko Gyokeresowi którego spora część się domaga u nas.NIE dla ogurasów z ligi portugalskiej.
A to nie było tak że zarząd Befici oczekiwał okolice 50 mln euro, a Liverpool wyjebał taką kwotę że potem płakali że śmiechu w biurach?— 𝕄_𝕋𝕠𝕞𝕒𝕤𝕫_メ’𝟶 🇵🇹 🇧🇷 -CAMPEÓN DEL MUNDO! (@M_TomaszRM) February 21, 2025
A to nie było tak że zarząd Befici oczekiwał okolice 50 mln euro, a Liverpool wyjebał taką kwotę że potem płakali że śmiechu w biurach?
23 lutego 2025, 19:44
@okiemtypera_lucaxx95 no mnie też, ale nie mówisz chyba tylko o PK?
22 lutego 2025, 21:08
Jak można tego nie strzelać XD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
@urbipl podajesz dalej "Radio Genoa" zdajesz sobie z tego sprawę? XD
0
Proszę nie rozdrabniać tej legendy, proszę.
0
No panowie no, co to było
0
Co oni kombinują xD
0
@Piecu11 kto? .
1
Boże De Jong podaj temu Raphini wychodzącemu
0
@BorzyKrzys jednak czasami warto
5
Przed chwilą jakiś typ pisał że Yamal powinien zejść xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Raphinia jaki wkurw na hamulcowego z Holandii
3
@Godlo co ty pieprzysz gościu XD
21
Szczęsny zdrowy XD
1
Kurde no gra dobrze idzie, ale zmiany to by się przydały
4
Lamine to na razie ocena 10.0
0
Ale chodzi ten długi słupek! XD
0
Aha? A ten spalony to niby czemu miałby być?
0
@Messi96_96 Casado też obliczył loty. Ja wierzę Flickowi
5
Matko ci piknikowcy coś kibicują. Niesamowite.
1
Jak Raphinia tak uderzył to z różnego to mówię chłopie co ty a tutaj ideolo XD
0
Co za mental XD kocham ich
2
Lamine jesteś złoty chłopaku.
1
XDDD lewy to ładuje z zamkniętymi oczami i to dupą
0
XDDDDDD no grubo
0
Oesu panowie...
0
Ferran w kiblu Lewego zamknął?
2
@takisobiektos @Adran360 Raphinia sie sprawdził w Premier League i Ligue 1 XD a ten odpalił w wieku 26 lat w Portugalii i nagle wielki grajek, dajcie spokój
0
@regatta52 ja już nie wiem jak tu coś wkleić z Twittera. Ani twitter.com ani x.com nie działa
0
Proszę bardzo, kolejny z argumentów przeciwko Gyokeresowi którego spora część się domaga u nas.
NIE dla ogurasów z ligi portugalskiej.
1
@okiemtypera_lucaxx95 no mnie też, ale nie mówisz chyba tylko o PK?
3
Jak można tego nie strzelać XD