0

Aj ładna akcja, tylko napastnik nie napastnikuje

1

Ładna symbolika z tymi flagami

0

Jazda tam i czekamy na rywala w 1/4. Vamos!

0

@LambiPL nadal nie wiem co miał wnieść komentarz o czipie

0

@lithotripter no wiadomo że jest taka możliwość, ale no chłopaki, "branie remisu w ciemno"? XD
Ja też dopuszczam taka możliwość ale komentarze jakbyśmy byli nie wiem, Realem Betis

0

@lithotripter i co z tego? Nawet jak stracimy to co stoi na przeszkodzie strzelić im 5? Boicie się jakiejś drużyny z ligi portugalskiej, proszę was

0

@LambiPL to zupełnie inne znaczenie, ale oczywiście lepiej się przy*ebac bez powodu xd

0

@4drian0 no nie wiem jak to inaczej nazwać xD

1

A swoją drogą co tu takie nastroje pesymistyczne XD
Panowie, nie ma opcji że my dziś odpadniemy. Gramy na 100% i bierzemy ten awans luzem

1

Mam nadzieję że Hansi im powiedział że strata bramki w 20 minucie to nic takiego i nie jest warte grania w 10. do końca meczu

12

W sumie fajnie tak, pamiętam jak męczę się komentowało pod głównym artykułem i było po każdym meczu ok 1000 komentarzy xD

2

@mr Barca to prawda, mając takich przeciwników Trzaskowski powinien mieć znacznie więcej.

0

@Trojanek23 200 mln i tak robimy to, co w tym złego?

0

Czemu zegar od zera leci? XD

3

Dopiero zobaczyłem tą akcję, niech to będzie przypomnienie że w La Liga nadal nie ma goal line XD

0

Dobra idę się zająć czymś innym xD

0

O proszę szef się wziął na komentatorkę to i lecą ze stadionu

0

Co to kotletico znowu się ośmiesza bo nie oglądam

0

@adi7adi8 na Twitterze pełno takich komentarzy

1

Nie teoretyzujmy też i nie łączmy tej sprawy z nieobecnościa Lewego. Katalońscy dziennikarze mają dostęp do absolutnie każdej informacji w tym klubie i na pewno się dowiemy co tam się stało, chcąc nie chcąc.

9

Ten Pan był w klubie od 2017 roku. Nic tylko wieczny szacunek dla każdego elementu który umożliwia nam oglądanie tej pięknej drużyny. Oby oglądał to z góry i cieszył się naszą grą.

0

@Filipem sprawdź główną stronę.

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@ranger3120 jacy to są idioci XD przecież to jest tym bardziej nie na rękę grać ten mecz później, a komentarze jakbyśmy dostali za to 3 punkty

3

Masakra, nie wyobrażam sobie co czują wszyscy w klubie którzy pracowali z nim na co dzień. Nie obchodzą mnie szczegóły na ten moment, oby wszyscy byli razem w takiej chwili

5

O kurde, co to za informacja w ogóle. Bardzo dobra decyzja, wszystkie myśli teraz z naszym lekarzem. Jesteśmy więcej niż klubem, pokażmy to kolejny raz.

0

@Faro mi się wydaje że na te dwie tygodniowe przerwy Flick zarzucił jakis większy rygor który może się uwydatnić w końcowej fazie sezonu. Było widać że są trochę zmęczeni, oby to był efekt własnie jakiegoś działania sztabu Hansiego. Mecz z Benfiką to słaby przykład bo graliśmy w 10.

0

@PiotrR chyba jednak nie xd

0

Co? Araujo ma też żółta? XDDD

1

Kocham wkurzonego Calvina Harrisa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?