@lithotripter no wiadomo że jest taka możliwość, ale no chłopaki, "branie remisu w ciemno"? XD Ja też dopuszczam taka możliwość ale komentarze jakbyśmy byli nie wiem, Realem Betis
Nie teoretyzujmy też i nie łączmy tej sprawy z nieobecnościa Lewego. Katalońscy dziennikarze mają dostęp do absolutnie każdej informacji w tym klubie i na pewno się dowiemy co tam się stało, chcąc nie chcąc.
Ten Pan był w klubie od 2017 roku. Nic tylko wieczny szacunek dla każdego elementu który umożliwia nam oglądanie tej pięknej drużyny. Oby oglądał to z góry i cieszył się naszą grą.
Masakra, nie wyobrażam sobie co czują wszyscy w klubie którzy pracowali z nim na co dzień. Nie obchodzą mnie szczegóły na ten moment, oby wszyscy byli razem w takiej chwili
O kurde, co to za informacja w ogóle. Bardzo dobra decyzja, wszystkie myśli teraz z naszym lekarzem. Jesteśmy więcej niż klubem, pokażmy to kolejny raz.
@Faro mi się wydaje że na te dwie tygodniowe przerwy Flick zarzucił jakis większy rygor który może się uwydatnić w końcowej fazie sezonu. Było widać że są trochę zmęczeni, oby to był efekt własnie jakiegoś działania sztabu Hansiego. Mecz z Benfiką to słaby przykład bo graliśmy w 10.
0
Aj ładna akcja, tylko napastnik nie napastnikuje
1
Ładna symbolika z tymi flagami
0
Jazda tam i czekamy na rywala w 1/4. Vamos!
0
@LambiPL nadal nie wiem co miał wnieść komentarz o czipie
0
@lithotripter no wiadomo że jest taka możliwość, ale no chłopaki, "branie remisu w ciemno"? XD
Ja też dopuszczam taka możliwość ale komentarze jakbyśmy byli nie wiem, Realem Betis
0
@lithotripter i co z tego? Nawet jak stracimy to co stoi na przeszkodzie strzelić im 5? Boicie się jakiejś drużyny z ligi portugalskiej, proszę was
0
@LambiPL to zupełnie inne znaczenie, ale oczywiście lepiej się przy*ebac bez powodu xd
0
@4drian0 no nie wiem jak to inaczej nazwać xD
1
A swoją drogą co tu takie nastroje pesymistyczne XD
Panowie, nie ma opcji że my dziś odpadniemy. Gramy na 100% i bierzemy ten awans luzem
1
Mam nadzieję że Hansi im powiedział że strata bramki w 20 minucie to nic takiego i nie jest warte grania w 10. do końca meczu
12
W sumie fajnie tak, pamiętam jak męczę się komentowało pod głównym artykułem i było po każdym meczu ok 1000 komentarzy xD
2
@mr Barca to prawda, mając takich przeciwników Trzaskowski powinien mieć znacznie więcej.
0
@Trojanek23 200 mln i tak robimy to, co w tym złego?
0
Czemu zegar od zera leci? XD
3
Dopiero zobaczyłem tą akcję, niech to będzie przypomnienie że w La Liga nadal nie ma goal line XD
0
Dobra idę się zająć czymś innym xD
0
O proszę szef się wziął na komentatorkę to i lecą ze stadionu
0
Co to kotletico znowu się ośmiesza bo nie oglądam
0
@adi7adi8 na Twitterze pełno takich komentarzy
1
Nie teoretyzujmy też i nie łączmy tej sprawy z nieobecnościa Lewego. Katalońscy dziennikarze mają dostęp do absolutnie każdej informacji w tym klubie i na pewno się dowiemy co tam się stało, chcąc nie chcąc.
9
Ten Pan był w klubie od 2017 roku. Nic tylko wieczny szacunek dla każdego elementu który umożliwia nam oglądanie tej pięknej drużyny. Oby oglądał to z góry i cieszył się naszą grą.
0
@Filipem sprawdź główną stronę.
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@ranger3120 jacy to są idioci XD przecież to jest tym bardziej nie na rękę grać ten mecz później, a komentarze jakbyśmy dostali za to 3 punkty
3
Masakra, nie wyobrażam sobie co czują wszyscy w klubie którzy pracowali z nim na co dzień. Nie obchodzą mnie szczegóły na ten moment, oby wszyscy byli razem w takiej chwili
5
O kurde, co to za informacja w ogóle. Bardzo dobra decyzja, wszystkie myśli teraz z naszym lekarzem. Jesteśmy więcej niż klubem, pokażmy to kolejny raz.
0
@Faro mi się wydaje że na te dwie tygodniowe przerwy Flick zarzucił jakis większy rygor który może się uwydatnić w końcowej fazie sezonu. Było widać że są trochę zmęczeni, oby to był efekt własnie jakiegoś działania sztabu Hansiego. Mecz z Benfiką to słaby przykład bo graliśmy w 10.
0
@PiotrR chyba jednak nie xd
0
Co? Araujo ma też żółta? XDDD
1
Kocham wkurzonego Calvina Harrisa