4 marca 2025, 21:44
0
Griezmann to dzisiaj mecz im. Grosickiego
4 marca 2025, 21:42
@tristan87 heh.
4 marca 2025, 21:41
3
@Encore a w Hiszpanii klauzule nie są obowiązkowe?
Ja o tym Alvarezie to marzę od mundialu, ale przecież mamy napastnika...
4 marca 2025, 21:38
2
@KrwawiaceoczyVEB "aaaaeee to jest David Villa!"
4 marca 2025, 21:37
Nie chcą może Lewego za Alvareza? Jak biorą od nas napastników to zdobywają mistrzostwo. Dorzucimy Lengleta za darmoszke
4 marca 2025, 21:36
Żeby coś takiego wsadzić Courtois to trzeba mieć kozak talent
4 marca 2025, 21:35
1
WOWOOW JAKA BRAMA
4 marca 2025, 21:34
Mbappe był przy piłce? xD pewnie zaraz gola z dupy walnie
4 marca 2025, 21:28
Griezmann to już cień piłkarza
4 marca 2025, 21:09
Dobra Gallagher wkładaj ortalion bo dramat jest z tym Galanem
4 marca 2025, 21:06
XD jezu jak łatwo
4 marca 2025, 21:02
@blakkudium do czasu. Szkoda mi tak dobrych piłkarzy
4 marca 2025, 21:01
Ci tam śpiewają na minucie ciszy, no słabo.
4 marca 2025, 20:58
@brzucho XDDDDD masakra, współczuję xD
4 marca 2025, 20:57
@Pitinho a tam takie gadanie. W każdym meczu może się bardzo, bardzo dużo wydarzyć
4 marca 2025, 20:39
@MesQueUnClub96 tak, przechowam twoje pieniądze jeśli potrzebujesz
3 marca 2025, 15:55
@Herato a Mistrzostwo świata w plażówkę?
2 marca 2025, 17:59
@macio_944 ugh, dreszcze przeszły
2 marca 2025, 17:54
Pijany to do domu
2 marca 2025, 17:47
Nie no Mati, 11/12 to był Real mistrzem
2 marca 2025, 17:33
Raphinia Yamal Pedri odpoczynek. Cubarsi tak samo. Lewy to w sumie wszystko jedno i tak to nic da
2 marca 2025, 17:29
Jezzuuuuu ale blisko
2 marca 2025, 16:55
4
Olmo kapitalne znajduje się miejsce w polu karnym żeby otrzymywać podania od Yamala/Kounde. Natomiast jego partner z ataku z nr 9 może lepiej przemilczeć
2 marca 2025, 16:51
Lewy chyba na mobilnym internecie jedzie bo ping 200ms
2 marca 2025, 16:47
Co ten Casado pokazywał że chce więcej hajsu? XD
2 marca 2025, 16:45
O kurde XDDD vamos
2 marca 2025, 16:42
Ale pograli!!! Wow
2 marca 2025, 16:39
Dzięki Martin, piłka właśnie mija Warszawę
2 marca 2025, 16:37
Olmo to jest taki dzik z tymi przyjęciami
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Griezmann to dzisiaj mecz im. Grosickiego
0
@tristan87 heh.
3
@Encore a w Hiszpanii klauzule nie są obowiązkowe?
3
Ja o tym Alvarezie to marzę od mundialu, ale przecież mamy napastnika...
2
@KrwawiaceoczyVEB "aaaaeee to jest David Villa!"
2
Nie chcą może Lewego za Alvareza? Jak biorą od nas napastników to zdobywają mistrzostwo. Dorzucimy Lengleta za darmoszke
0
Żeby coś takiego wsadzić Courtois to trzeba mieć kozak talent
1
WOWOOW JAKA BRAMA
0
Mbappe był przy piłce? xD pewnie zaraz gola z dupy walnie
0
Griezmann to już cień piłkarza
0
Dobra Gallagher wkładaj ortalion bo dramat jest z tym Galanem
0
XD jezu jak łatwo
2
@blakkudium do czasu. Szkoda mi tak dobrych piłkarzy
0
Ci tam śpiewają na minucie ciszy, no słabo.
0
@brzucho XDDDDD masakra, współczuję xD
0
@Pitinho a tam takie gadanie. W każdym meczu może się bardzo, bardzo dużo wydarzyć
1
@MesQueUnClub96 tak, przechowam twoje pieniądze jeśli potrzebujesz
0
@Herato a Mistrzostwo świata w plażówkę?
1
@macio_944 ugh, dreszcze przeszły
3
Pijany to do domu
2
Nie no Mati, 11/12 to był Real mistrzem
0
Raphinia Yamal Pedri odpoczynek. Cubarsi tak samo. Lewy to w sumie wszystko jedno i tak to nic da
2
Jezzuuuuu ale blisko
4
Olmo kapitalne znajduje się miejsce w polu karnym żeby otrzymywać podania od Yamala/Kounde. Natomiast jego partner z ataku z nr 9 może lepiej przemilczeć
0
Lewy chyba na mobilnym internecie jedzie bo ping 200ms
1
Co ten Casado pokazywał że chce więcej hajsu? XD
0
O kurde XDDD vamos
0
Ale pograli!!! Wow
4
Dzięki Martin, piłka właśnie mija Warszawę
2
Olmo to jest taki dzik z tymi przyjęciami