0

Griezmann to dzisiaj mecz im. Grosickiego

0

@tristan87 heh.

3

@Encore a w Hiszpanii klauzule nie są obowiązkowe?

3

Ja o tym Alvarezie to marzę od mundialu, ale przecież mamy napastnika...

2

@KrwawiaceoczyVEB "aaaaeee to jest David Villa!"

2

Nie chcą może Lewego za Alvareza? Jak biorą od nas napastników to zdobywają mistrzostwo. Dorzucimy Lengleta za darmoszke

0

Żeby coś takiego wsadzić Courtois to trzeba mieć kozak talent

1

WOWOOW JAKA BRAMA

0

Mbappe był przy piłce? xD pewnie zaraz gola z dupy walnie

0

Griezmann to już cień piłkarza

0

Dobra Gallagher wkładaj ortalion bo dramat jest z tym Galanem

0

XD jezu jak łatwo

2

@blakkudium do czasu. Szkoda mi tak dobrych piłkarzy

0

Ci tam śpiewają na minucie ciszy, no słabo.

0

@brzucho XDDDDD masakra, współczuję xD

0

@Pitinho a tam takie gadanie. W każdym meczu może się bardzo, bardzo dużo wydarzyć

1

@MesQueUnClub96 tak, przechowam twoje pieniądze jeśli potrzebujesz

0

@Herato a Mistrzostwo świata w plażówkę?

1

@macio_944 ugh, dreszcze przeszły

3

Pijany to do domu

2

Nie no Mati, 11/12 to był Real mistrzem

0

Raphinia Yamal Pedri odpoczynek. Cubarsi tak samo. Lewy to w sumie wszystko jedno i tak to nic da

2

Jezzuuuuu ale blisko

4

Olmo kapitalne znajduje się miejsce w polu karnym żeby otrzymywać podania od Yamala/Kounde. Natomiast jego partner z ataku z nr 9 może lepiej przemilczeć

0

Lewy chyba na mobilnym internecie jedzie bo ping 200ms

1

Co ten Casado pokazywał że chce więcej hajsu? XD

0

O kurde XDDD vamos

0

Ale pograli!!! Wow

4

Dzięki Martin, piłka właśnie mija Warszawę

2

Olmo to jest taki dzik z tymi przyjęciami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?