Zamawiał ktoś coś z Vinted z Rumunii? Ile wam szło? U mnie już 1,5 tygodnia minęło a w tym czasie jakieś gowno z Chin które zamówiłem w czwartek już lezy w paczkomacie xD
Niesamowite jest jak w każdej społeczności znajdzie się ktoś kto działa na szkodę tej społeczności bo nie podoba mu się jedna decyzja. I to jeszcze personalna xD
0
Zamawiał ktoś coś z Vinted z Rumunii? Ile wam szło? U mnie już 1,5 tygodnia minęło a w tym czasie jakieś gowno z Chin które zamówiłem w czwartek już lezy w paczkomacie xD
2
Niesamowite jest jak w każdej społeczności znajdzie się ktoś kto działa na szkodę tej społeczności bo nie podoba mu się jedna decyzja. I to jeszcze personalna xD
0
@Aragorn33 a u nas dalej jakieś czołgi na tapecie...
0
@lambard Rok temu graliśmy w białych i nie pomogło :D
Ale wszystkie te 3 koszulki są piękne
1
@MesQueUnClub_87 na PSZOK
1
@BezglutenowyPedri w sumie dobre pytanie xD bo śliski?
2
Ale brzydki mecz się robi
0
Ja się zgadzam z sędzią. Piłkarzy trzeba chronić, czerwona i gramy dalej
1
Niby go nie ma a tutaj proszę ładuje gola
0
Pięknie przekręcona Barcelonka.
1
O kurde, Casado stracił miejce w once de gala
3
No i spoko, jutro ładujemy Seville i cała czołówka w dwóch punktach. Game on.
1
Czy on nie sięgał po tą piłkę specjalnie? XD
1
Ten Simeone to cienki w tym meczu jak siki węża
0
De Paul niczym Pedri
4
XDDDDD jaki burak
0
@ali3gator jak to? A nie skrzydłowy kapitan grzmot?
2
Wow Real nie olał swojej legendy xD
4
No dalej nie ogarniam po co trzymać Kounde i Yamala w każdym meczu 90 minut.
0
Do bazy i pod prysznic. Rozumiem że nie idzie ale co to ma być
0
Co tu się dzieje XD
0
@Boro79dokładnie XD
0
@MesQueUnClub96 aa xD to nie wiem, zapomniałem że Fran też ma na nazwisko Garcia xd
0
@MesQueUnClub96 a to nie jest napastnik w Castilli?
0
@Swistus172 Nie ma co życzyć kontuzji, niech się ośmiesza grą i klapaniem językiem xd
1
@ViscaelBarca2007 Portugalczyk xD
0
@MesQueUnClub96 nie no, za Mendiego normalnie
0
@zeko0 tak, jak dają mu karnego za padolino
3
Chciałbym uwierzyć że w końcu Felix wejdzie na poziom na jaki był zapowiadany, ale to znowu będzie 2-3 dobre mecze na początek i męczenie buły
26
@zwolaczek tak, to nasi bezpośredni rywale w lidze. Przestańcie płakać że pisane są artykuły o ciekawych sprawach dotyczących nie tylko Barcelony