0

Oj Pau, na radar to nie można

0

@Czajka90 na południe/zachód?

2

Danke Hansi za Wojtka!

2

@Bilon87 ta strona od zawsze była mocno skręcona w prawo więc każda różnica zdań jest mocno widoczna bo ktokolwiek napisze coś niezgodnego z poglądem większości to jest najazd. Nic nowego :)
Natomiast to w jaki sposób tutaj jest bezmyślnie powtarzana, banalna do wykrycia i szkodliwa narracja obu stron jest najsmutniejsze. W 10s od wydarzenia wybierasz sobie obóz na podstawie przekazu mediów które lubisz i koniec dyskusji XD

0

Pedri jaka piła...

0

Bobby jaki strzał xD

2

@A4ron niech grają

3

Jeszcze Marcos Alonso strzelający tego karnego.
MartinScorsese-absolutecinema.jpg

1

@Criss18Barca niestety też tak myślę

0

Jest dogrywka czy karne?

0

Nie ma za co że wyłączyłem XD

0

No nie pokażą tej powtórki czy był spalony przy golu męczennika?

7

Nawet w studio grillują sędziego madryciaka xD

0

Perez już BLIKa tam wpisuje

1

Przecież to faul był XDDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czuameni XDDDDD

0

@partymaker czy Musiala to profil Neymara?

0

@lithotripter ja to mam nadzieję że z Getafe to tylko wejdzie jeśli będzie potrzeba w II połowie. Niech gra rekin, zasłużył sobie a Yamala trzeba oszczędzać przeciwko rzeźnikom.

1

Piękny meczyk, od razu człowiek szczęśliwy pójdzie spać.

6

Taki prosty strzał xD

0

Strzelił to zasłużył na odpoczynek dopiero, dobry zakład w sumie.

0

Yeees brawo hah

0

Biedny chłopak XD

0

Kounde i Yamal będą znowu klepać 90 min? Tak samo Cubarsi?

2

My po prostu nie możemy się oprzeć lać drużyny które mają "Real" w nazwie. Nic na to nie pomożemy.

0

Wszyscy strzelą tyko nie ten biedny Yamal xD

1

Taki mecz a na trybunach stypa. Laporta przeproś się z kibicami

1

Co ten Fort nie pasuje Flickowi, nie rozumiem

2

De Jong asysta xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?