@Bilon87 ta strona od zawsze była mocno skręcona w prawo więc każda różnica zdań jest mocno widoczna bo ktokolwiek napisze coś niezgodnego z poglądem większości to jest najazd. Nic nowego :) Natomiast to w jaki sposób tutaj jest bezmyślnie powtarzana, banalna do wykrycia i szkodliwa narracja obu stron jest najsmutniejsze. W 10s od wydarzenia wybierasz sobie obóz na podstawie przekazu mediów które lubisz i koniec dyskusji XD
@lithotripter ja to mam nadzieję że z Getafe to tylko wejdzie jeśli będzie potrzeba w II połowie. Niech gra rekin, zasłużył sobie a Yamala trzeba oszczędzać przeciwko rzeźnikom.
0
Oj Pau, na radar to nie można
0
@Czajka90 na południe/zachód?
2
Danke Hansi za Wojtka!
2
@Bilon87 ta strona od zawsze była mocno skręcona w prawo więc każda różnica zdań jest mocno widoczna bo ktokolwiek napisze coś niezgodnego z poglądem większości to jest najazd. Nic nowego :)
Natomiast to w jaki sposób tutaj jest bezmyślnie powtarzana, banalna do wykrycia i szkodliwa narracja obu stron jest najsmutniejsze. W 10s od wydarzenia wybierasz sobie obóz na podstawie przekazu mediów które lubisz i koniec dyskusji XD
0
Pedri jaka piła...
0
Bobby jaki strzał xD
2
@A4ron niech grają
3
Jeszcze Marcos Alonso strzelający tego karnego.
MartinScorsese-absolutecinema.jpg
1
@Criss18Barca niestety też tak myślę
0
Jest dogrywka czy karne?
0
Nie ma za co że wyłączyłem XD
0
No nie pokażą tej powtórki czy był spalony przy golu męczennika?
7
Nawet w studio grillują sędziego madryciaka xD
0
Perez już BLIKa tam wpisuje
1
Przecież to faul był XDDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czuameni XDDDDD
0
@partymaker czy Musiala to profil Neymara?
0
@lithotripter ja to mam nadzieję że z Getafe to tylko wejdzie jeśli będzie potrzeba w II połowie. Niech gra rekin, zasłużył sobie a Yamala trzeba oszczędzać przeciwko rzeźnikom.
1
Piękny meczyk, od razu człowiek szczęśliwy pójdzie spać.
6
Taki prosty strzał xD
0
Strzelił to zasłużył na odpoczynek dopiero, dobry zakład w sumie.
0
Yeees brawo hah
0
Biedny chłopak XD
0
Kounde i Yamal będą znowu klepać 90 min? Tak samo Cubarsi?
2
My po prostu nie możemy się oprzeć lać drużyny które mają "Real" w nazwie. Nic na to nie pomożemy.
0
Wszyscy strzelą tyko nie ten biedny Yamal xD
1
Taki mecz a na trybunach stypa. Laporta przeproś się z kibicami
1
Co ten Fort nie pasuje Flickowi, nie rozumiem
2
De Jong asysta xD