Moim zdaniem to chyba jeden z większych powrotów w tym sezonie, może nie taki jak Raphinia ale patrząc na to co o nim pisaliśmy w sierpniu to okazało się że wypchnięcie Gundogana to majstersztyk, Olmo to dobry transfer (jeśli gra), nie walczenie o Nico za wszelką cenę też się broni. Zaraz wpadnie za darmoszke Tah, a jak jeszcze sprzeda Lengleta, Fatiego i Garcie to w ogóle GOAT Chyba że jest zupełnie odwrotnie a Olmo to śmiech na sali i Alemany wruć, to mnie wyprowadźcie z błędu
@Szmulek poza tym co koledzy wyżej napisali że Leao to piłkarz highlightow, to w drużynie w której jest Yamal nie potrzebny nam jest skrzydłowy który jest magikiem a taki który będzie robił przewagę. Dryblingiem oczywiście też ale tu nie chodzi o to żeby był Neymarem, tylko bardziej Pedro. I w tym moim zdaniem Nico jest dużo, dużo lepszy.
@Stinger_ ale ja im nie kibicowałem typie XD nie chciałem tylko blamażu Realu z tego względu że mogą się zacząć jakieś ruchy. Napisałem wprost że oby Bilbao wygrało ale nie za wysoko bo *wstaw wcześniejsze*.
A ty sobie przekręciłes sens tej wypowiedzi i się o to srasz kilka godzin po fakcie xD
Ale muszę przyznać że ostatnio co oglądam mecz to jest banger. Piłka nożna poszła w dobrym kierunku. Oczywiście to może być też dlatego że nie oglądam Premier League.
2
Deco - opinia?
Moim zdaniem to chyba jeden z większych powrotów w tym sezonie, może nie taki jak Raphinia ale patrząc na to co o nim pisaliśmy w sierpniu to okazało się że wypchnięcie Gundogana to majstersztyk, Olmo to dobry transfer (jeśli gra), nie walczenie o Nico za wszelką cenę też się broni. Zaraz wpadnie za darmoszke Tah, a jak jeszcze sprzeda Lengleta, Fatiego i Garcie to w ogóle GOAT
Chyba że jest zupełnie odwrotnie a Olmo to śmiech na sali i Alemany wruć, to mnie wyprowadźcie z błędu
0
wiadomo czemu nie ma artykułu z ocenami za Mallorce? Widzę w centrum meczowym że oceny wystawione a artykułu nie ma? Czy źle szukam
0
Kiedy mniej więcej Real może grać ten zaległy mecz na Mestalla?
0
@Szmulek poza tym co koledzy wyżej napisali że Leao to piłkarz highlightow, to w drużynie w której jest Yamal nie potrzebny nam jest skrzydłowy który jest magikiem a taki który będzie robił przewagę. Dryblingiem oczywiście też ale tu nie chodzi o to żeby był Neymarem, tylko bardziej Pedro. I w tym moim zdaniem Nico jest dużo, dużo lepszy.
0
@Stinger_ ale ja im nie kibicowałem typie XD nie chciałem tylko blamażu Realu z tego względu że mogą się zacząć jakieś ruchy. Napisałem wprost że oby Bilbao wygrało ale nie za wysoko bo *wstaw wcześniejsze*.
A ty sobie przekręciłes sens tej wypowiedzi i się o to srasz kilka godzin po fakcie xD
0
@mekston no ale nie było tam jakiegoś drżenia. Było na tyle pewnie że po rękach wpadało
0
Komentarz usunięty
2
Ale muszę przyznać że ostatnio co oglądam mecz to jest banger. Piłka nożna poszła w dobrym kierunku.
Oczywiście to może być też dlatego że nie oglądam Premier League.
0
BRAWOOO!!! Tak trzymać Real hah
3
@joloskyy u nas by siadł idealnie w obecnej kadrze żeby odciążyć Yamala
0
Girona gra takimi ogonami że się męczy z jakimiś ogórami?
0
Villarreal co jest xD
3
@koziar proszę nie. Ja rozumiem przełamywanie klątw ale nie dzis pls
1
Ciekawe czy się przez to upiecze Mbappe XD
0
Valverde przykucnął i Valverde popełnia błąd.
0
Ufff ale to wyciągnęli. Myślałem że będzie 1-2 dla Realu zaraz. VAMOOS
0
Kylian się trochę odkuł tym strzałem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Messi mu skończył karierę w Katarze.
On tam trafił 3 karne w jednym meczu. W TAKIM meczu.
Niewiarygodne
1
Niesamowite jakim on jest wrakiem
0
Jak można strzelać w ten sposób XD
0
No Nico nie gra jakiegoś wybitnego meczu. Delikatnie mówiąc.
4
Hah ale się ten młody popisał XD "lepszy niż Cubarsi"
4
Vamoooos Athletic!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nico jest prawonożny?
13
Wiadomo że niektórym klubom wolno więcej.
0
@Filipem słabo, ale cały mecz jest średni. Athletic miał jedną sete
0
Chryste Panie...
0
W której minucie Ernesto kucnie?