0

Nie no nie idzie nam dziś XD

1

W kiblu byłem i co to są za zmiany? XD czemu zdejmujemy ofensywnego gracza za pomocnika?

0

Lewy już myślami na wigilii w Polsce

1

Na trybunach też stypa

0

Blondaś do cholery jasnej

1

Robert przyjęcie klasa ale kurde no. To jest setka

0

Nie no ogień jest. Tu zaraz coś wpadnie

0

Coraz mniej chce się tutaj komentować w trakcie meczu. Niesamowite co niektórzy piszą w 20 minucie tylko dlatego że gola straciliśmy XD

0

@Bilon87 to już wyłącz xd "kibice"

1

No nie no to jest kartka

0

O nie o nie nie nie

0

Robercik co to było

7

@parpe ale nie możemy go zdjąć bo będzie mu smutno

0

Aha XDDDDD super start

0

Odszczekujemy? .

2

@Gaz expecto brazylianum.

2

0,53 xG. Nie no to jest dramat. Zatrzymaliśmy się, po prostu

0

Widzieliście to? De Jong nawet nie wiedział gdzie się ustawić xD

0

Brawo piękny Hectorze!

1

Mam nadzieję że gra na czas...

0

Hahah jak on nie ma kartki jeszcze

1

Myślicie że Yamal będzie miał jakieś powikłania rozwoju pleców?
Przecież noszenie na nich całego klubu musi jakoś na to wpływać.

4

Piłkarze tacy jak Yamal są warci absolutnie chore pieniądze. Co to jest za piłkarz.

1

Yamal to jest taki skarb

0

Hansi nie bądź jak Xavi, proszę

0

@bari_94 raczej taki cykl. Lepiej teraz mieć dołek fizyczny niż w kwietniu.

8

Szczęsny by z tego jeszcze strzelił przeciwnikom

0

@sergio5 bez kitu XD

0

@barteq bardzo dobre argumenty

0

@Eklerek wiedzieli co robią xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?