15 grudnia 2024, 22:44
0
Nie no nie idzie nam dziś XD
15 grudnia 2024, 22:43
1
W kiblu byłem i co to są za zmiany? XD czemu zdejmujemy ofensywnego gracza za pomocnika?
15 grudnia 2024, 22:23
Lewy już myślami na wigilii w Polsce
15 grudnia 2024, 22:21
Na trybunach też stypa
15 grudnia 2024, 21:52
Blondaś do cholery jasnej
15 grudnia 2024, 21:37
Robert przyjęcie klasa ale kurde no. To jest setka
15 grudnia 2024, 21:25
Nie no ogień jest. Tu zaraz coś wpadnie
15 grudnia 2024, 21:24
Coraz mniej chce się tutaj komentować w trakcie meczu. Niesamowite co niektórzy piszą w 20 minucie tylko dlatego że gola straciliśmy XD
15 grudnia 2024, 21:21
@Bilon87 to już wyłącz xd "kibice"
No nie no to jest kartka
15 grudnia 2024, 21:19
O nie o nie nie nie
15 grudnia 2024, 21:13
Robercik co to było
15 grudnia 2024, 21:08
7
@parpe ale nie możemy go zdjąć bo będzie mu smutno
15 grudnia 2024, 21:06
Aha XDDDDD super start
11 grudnia 2024, 22:44
Odszczekujemy? .
9 grudnia 2024, 22:13
2
@Gaz expecto brazylianum.
7 grudnia 2024, 18:17
0,53 xG. Nie no to jest dramat. Zatrzymaliśmy się, po prostu
7 grudnia 2024, 18:08
Widzieliście to? De Jong nawet nie wiedział gdzie się ustawić xD
7 grudnia 2024, 18:06
Brawo piękny Hectorze!
7 grudnia 2024, 18:05
Mam nadzieję że gra na czas...
7 grudnia 2024, 18:02
Hahah jak on nie ma kartki jeszcze
7 grudnia 2024, 18:00
Myślicie że Yamal będzie miał jakieś powikłania rozwoju pleców? Przecież noszenie na nich całego klubu musi jakoś na to wpływać.
7 grudnia 2024, 17:59
4
Piłkarze tacy jak Yamal są warci absolutnie chore pieniądze. Co to jest za piłkarz.
7 grudnia 2024, 17:58
Yamal to jest taki skarb
7 grudnia 2024, 17:43
Hansi nie bądź jak Xavi, proszę
7 grudnia 2024, 17:32
@bari_94 raczej taki cykl. Lepiej teraz mieć dołek fizyczny niż w kwietniu.
7 grudnia 2024, 17:31
8
Szczęsny by z tego jeszcze strzelił przeciwnikom
7 grudnia 2024, 17:30
@sergio5 bez kitu XD
7 grudnia 2024, 10:33
@barteq bardzo dobre argumenty
7 grudnia 2024, 10:28
@Eklerek wiedzieli co robią xD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Nie no nie idzie nam dziś XD
1
W kiblu byłem i co to są za zmiany? XD czemu zdejmujemy ofensywnego gracza za pomocnika?
0
Lewy już myślami na wigilii w Polsce
1
Na trybunach też stypa
0
Blondaś do cholery jasnej
1
Robert przyjęcie klasa ale kurde no. To jest setka
0
Nie no ogień jest. Tu zaraz coś wpadnie
0
Coraz mniej chce się tutaj komentować w trakcie meczu. Niesamowite co niektórzy piszą w 20 minucie tylko dlatego że gola straciliśmy XD
0
@Bilon87 to już wyłącz xd "kibice"
1
No nie no to jest kartka
0
O nie o nie nie nie
0
Robercik co to było
7
@parpe ale nie możemy go zdjąć bo będzie mu smutno
0
Aha XDDDDD super start
0
Odszczekujemy? .
2
@Gaz expecto brazylianum.
2
0,53 xG. Nie no to jest dramat. Zatrzymaliśmy się, po prostu
0
Widzieliście to? De Jong nawet nie wiedział gdzie się ustawić xD
0
Brawo piękny Hectorze!
1
Mam nadzieję że gra na czas...
0
Hahah jak on nie ma kartki jeszcze
1
Myślicie że Yamal będzie miał jakieś powikłania rozwoju pleców?
Przecież noszenie na nich całego klubu musi jakoś na to wpływać.
4
Piłkarze tacy jak Yamal są warci absolutnie chore pieniądze. Co to jest za piłkarz.
1
Yamal to jest taki skarb
0
Hansi nie bądź jak Xavi, proszę
0
@bari_94 raczej taki cykl. Lepiej teraz mieć dołek fizyczny niż w kwietniu.
8
Szczęsny by z tego jeszcze strzelił przeciwnikom
0
@sergio5 bez kitu XD
0
@barteq bardzo dobre argumenty
0
@Eklerek wiedzieli co robią xD