@esem91 absolutnie obrzydliwe. Cała ameryczka w pelnej okazałości. Może i Europa zostaje z tyłu przez ten obecny kontrakt społeczny ale tutaj przynajmniej człowiek ma jakieś znaczenie
@Tasde Tsunoda tak - Lawson nie. Nie miał się gdzie i kiedy sprawdzić. Zgadzam się że gorzej być nie może - ale dodaj do tego krzywą uczenia i to jak zbita będzie stawka w 2025 i wydaje mi się że walka o P6-7 w WDC to max na co będzie stać zarówno Tsunodę jak i Lawsona.
@Tasde Sergio Perez opuszcza zespół Red Bull Racing. Zastanawiam się co teraz zrobi ten zespół - patrząc na kontekst ich drugiego kierowcy po odejściu Ricciardo po prostu wystawiłbym jeden bolid, bo nie dość że Toro Rosso obaj są ciency to jeszcze ktokolwiek by tam nie wszedł poza kilkoma kierowcami jak Leclerc czy Norris będzie tak dostawał bęcki i miał problemy w tak wyrównanej stawce. Lepiej?
1
@esem91 absolutnie obrzydliwe. Cała ameryczka w pelnej okazałości. Może i Europa zostaje z tyłu przez ten obecny kontrakt społeczny ale tutaj przynajmniej człowiek ma jakieś znaczenie
11
Ten Juventus to nie chce pomocnika może?
0
@Patriskos bez kitu
0
Oby to i tak bym jego ostatni mecz
1
DE JONG WYPIER....
2
Uszaty wchodzi nie no xD Flick to chyba lubi emocje
5
Tak klei power keeper
1
Zmiany? Panie Fürher?
1
Kur*a Lewandowski jak XDDDD
0
Brawo chłopaki, piękna akcja
6
SZCZĘSNY! wowwow
1
Klasa i spokój. Tęskniłem za tym w bramce Barcelony.
1
A dopiero pisałem że go nie widać XD nie ma za co
0
Gavi trochę ciało obce, ciężko to ukryć
0
@abram3k dziękujemy Laporta
0
Jaka cisza XDDD wstyd
0
17 latek z taką jakością przy każdym zagraniu. Niech ktoś mi powie że "wszystko można zdobyć pracą".
0
Oesu Wiśniowski xD
0
Jezu w końcu jakieś dobre wieści, i to dwie w tak krótkim czasie. Wojtuś pokaż im!
3
Luke THE NUKE Litller!!!
1
Jak ktoś nie widział:
https:/twitter.com/footballreprt/status/1875296890012750062
1
Dajcie kontekst co odwalił Vinicius, bo oglądam darta
3
To double 10 u Littlera to jest jakis ewenement. Jak Lewy i karne kiedyś. Cud się musiał zdarzyć żeby nie trafić
0
Uwielbiam tą świąteczna piosenkę o naszym pomocniku.
5
@macio_944 dzisiaj mają swój wieczór. Daj im się wyszaleć, nie przemówisz do nich żadnym zdroworozsądkowym argumentem.
0
@Tasde Tsunoda tak - Lawson nie. Nie miał się gdzie i kiedy sprawdzić. Zgadzam się że gorzej być nie może - ale dodaj do tego krzywą uczenia i to jak zbita będzie stawka w 2025 i wydaje mi się że walka o P6-7 w WDC to max na co będzie stać zarówno Tsunodę jak i Lawsona.
0
@Tasde czemu? chętnie podyskutuję
0
@Tasde Sergio Perez opuszcza zespół Red Bull Racing. Zastanawiam się co teraz zrobi ten zespół - patrząc na kontekst ich drugiego kierowcy po odejściu Ricciardo po prostu wystawiłbym jeden bolid, bo nie dość że Toro Rosso obaj są ciency to jeszcze ktokolwiek by tam nie wszedł poza kilkoma kierowcami jak Leclerc czy Norris będzie tak dostawał bęcki i miał problemy w tak wyrównanej stawce.
Lepiej?
0
@Tasde ? Dzięki? XD nie wiem co o ci chodzi
0
Jednak Checo afuera. Ciekawe co teraz zrobi RBR. Ja bym na ich miejscu po prostu wystawiał jeden samochód xD