15 stycznia 2025, 22:49
6
Taki prosty strzał xD
15 stycznia 2025, 22:41
0
Strzelił to zasłużył na odpoczynek dopiero, dobry zakład w sumie.
15 stycznia 2025, 22:40
Yeees brawo hah
15 stycznia 2025, 22:39
Biedny chłopak XD
Kounde i Yamal będą znowu klepać 90 min? Tak samo Cubarsi?
15 stycznia 2025, 22:33
2
My po prostu nie możemy się oprzeć lać drużyny które mają "Real" w nazwie. Nic na to nie pomożemy.
15 stycznia 2025, 22:31
Wszyscy strzelą tyko nie ten biedny Yamal xD
15 stycznia 2025, 22:30
1
Taki mecz a na trybunach stypa. Laporta przeproś się z kibicami
15 stycznia 2025, 22:27
Co ten Fort nie pasuje Flickowi, nie rozumiem
15 stycznia 2025, 22:19
De Jong asysta xD
15 stycznia 2025, 22:18
@Roobo XDDDD pięknie, niech toną jedni i drudzy
15 stycznia 2025, 22:17
Araujo co pokazał!
15 stycznia 2025, 22:14
@Piotr,1985 ja się nie zgodzę. Trzeba gdzieś tą granicę wyznaczyć i dopóki wszyscy mają ją w tym samym miejscu to niech tak będzie. To co proponujesz to otwarte pole do interpretacji i tym samym kontrowersji
15 stycznia 2025, 21:53
13
Perez chyba BLIKiem puścił bo coś szybko doszło.
Lamine MVP mimo tych dwóch goli
15 stycznia 2025, 21:42
3
I jeszcze idealny na głowę fałsz teraz XD zabierzcie go z boiska bo to nie można takich rzeczy w telewizji puszczać o tej porze
15 stycznia 2025, 21:34
7
Uszaty weź już proszę cię XDDDD
15 stycznia 2025, 21:30
Brawo Jules!! Możesz już odpoczywać
15 stycznia 2025, 21:28
Nie no panowie xD
15 stycznia 2025, 21:15
Ty, dobry ten Fabregas
15 stycznia 2025, 21:06
Szybko poszło XD
15 stycznia 2025, 20:58
5
Wow nie spodziewałem się. Szacun Real Betis!!
15 stycznia 2025, 20:20
4
@masa11 tak jest zawieszony
14 stycznia 2025, 00:32
@Marcelinho99 musisz zmienić profilowe ;)
14 stycznia 2025, 00:19
@mateusz19191010 jakie szukanie typa na wariata? Mamy Taha nagranego, ostatnio z BVB występ klasa światowa
14 stycznia 2025, 00:16
Ale przyznacie że oglądanie Barcelony w roli tego który ma przewagę w negocjacjach jest interesujące.
12 stycznia 2025, 22:29
17
Ale widać że lubią wuja Laporte, mimo wszystko XD
12 stycznia 2025, 22:25
Co tam Perez już makaron nawija Lewemu xD
12 stycznia 2025, 22:23
No dziwnie że to Araujo go podniesie w kontekście jego wybryków.
12 stycznia 2025, 22:06
Vamoooos, piękne chwile
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
6
Taki prosty strzał xD
0
Strzelił to zasłużył na odpoczynek dopiero, dobry zakład w sumie.
0
Yeees brawo hah
0
Biedny chłopak XD
0
Kounde i Yamal będą znowu klepać 90 min? Tak samo Cubarsi?
2
My po prostu nie możemy się oprzeć lać drużyny które mają "Real" w nazwie. Nic na to nie pomożemy.
0
Wszyscy strzelą tyko nie ten biedny Yamal xD
1
Taki mecz a na trybunach stypa. Laporta przeproś się z kibicami
1
Co ten Fort nie pasuje Flickowi, nie rozumiem
2
De Jong asysta xD
0
@Roobo XDDDD pięknie, niech toną jedni i drudzy
1
Araujo co pokazał!
1
@Piotr,1985 ja się nie zgodzę. Trzeba gdzieś tą granicę wyznaczyć i dopóki wszyscy mają ją w tym samym miejscu to niech tak będzie.
To co proponujesz to otwarte pole do interpretacji i tym samym kontrowersji
13
Perez chyba BLIKiem puścił bo coś szybko doszło.
1
Lamine MVP mimo tych dwóch goli
3
I jeszcze idealny na głowę fałsz teraz XD zabierzcie go z boiska bo to nie można takich rzeczy w telewizji puszczać o tej porze
7
Uszaty weź już proszę cię XDDDD
1
Brawo Jules!! Możesz już odpoczywać
0
Nie no panowie xD
1
Ty, dobry ten Fabregas
0
Szybko poszło XD
5
Wow nie spodziewałem się. Szacun Real Betis!!
4
@masa11 tak jest zawieszony
0
@Marcelinho99 musisz zmienić profilowe ;)
0
@mateusz19191010 jakie szukanie typa na wariata? Mamy Taha nagranego, ostatnio z BVB występ klasa światowa
4
Ale przyznacie że oglądanie Barcelony w roli tego który ma przewagę w negocjacjach jest interesujące.
17
Ale widać że lubią wuja Laporte, mimo wszystko XD
7
Co tam Perez już makaron nawija Lewemu xD
1
No dziwnie że to Araujo go podniesie w kontekście jego wybryków.
0
Vamoooos, piękne chwile