6

Taki prosty strzał xD

0

Strzelił to zasłużył na odpoczynek dopiero, dobry zakład w sumie.

0

Yeees brawo hah

0

Biedny chłopak XD

0

Kounde i Yamal będą znowu klepać 90 min? Tak samo Cubarsi?

2

My po prostu nie możemy się oprzeć lać drużyny które mają "Real" w nazwie. Nic na to nie pomożemy.

0

Wszyscy strzelą tyko nie ten biedny Yamal xD

1

Taki mecz a na trybunach stypa. Laporta przeproś się z kibicami

1

Co ten Fort nie pasuje Flickowi, nie rozumiem

2

De Jong asysta xD

0

@Roobo XDDDD pięknie, niech toną jedni i drudzy

1

Araujo co pokazał!

1

@Piotr,1985 ja się nie zgodzę. Trzeba gdzieś tą granicę wyznaczyć i dopóki wszyscy mają ją w tym samym miejscu to niech tak będzie.
To co proponujesz to otwarte pole do interpretacji i tym samym kontrowersji

13

Perez chyba BLIKiem puścił bo coś szybko doszło.

1

Lamine MVP mimo tych dwóch goli

3

I jeszcze idealny na głowę fałsz teraz XD zabierzcie go z boiska bo to nie można takich rzeczy w telewizji puszczać o tej porze

7

Uszaty weź już proszę cię XDDDD

1

Brawo Jules!! Możesz już odpoczywać

0

Nie no panowie xD

1

Ty, dobry ten Fabregas

0

Szybko poszło XD

5

Wow nie spodziewałem się. Szacun Real Betis!!

4

@masa11 tak jest zawieszony

0

@Marcelinho99 musisz zmienić profilowe ;)

0

@mateusz19191010 jakie szukanie typa na wariata? Mamy Taha nagranego, ostatnio z BVB występ klasa światowa

4

Ale przyznacie że oglądanie Barcelony w roli tego który ma przewagę w negocjacjach jest interesujące.

17

Ale widać że lubią wuja Laporte, mimo wszystko XD

7

Co tam Perez już makaron nawija Lewemu xD

1

No dziwnie że to Araujo go podniesie w kontekście jego wybryków.

0

Vamoooos, piękne chwile

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?