0

Pedri madre mia

0

Peña widzę wraca do formy.

3

@KrychaFCB ja nie wiem co on odwalił. O jakieś grosze takie akcje

1

Jak się komentarowi może mylić Gavi z Pedrim? XD zupełnie inaczej się poruszają

0

Nowa motywacja Flicka. Strzelisz to masz wolne

0

Nooo, może być bez formy ale dalej ma to coś ten blondas. Brawo!!

1

@macio_944 e tam idzie przywyknąć, robię to już tutaj od kilkunastu lat xD

0

Trener Brestu nie mógł patrzeć na Martina więc sam wpuścił Balde.

1

@macio_944 dokładnie xD ja nie wiem jak ci ludzie oglądają mecze xd

0

Lewandowski co chłop robi XD

3

Pedri to jest wspaniały pod presją

1

Ale jęczycie. Tak naprawdę oprócz Olmo to dzisiaj nie ma słabych stron.

2

@R10marquez najlepsze słuchawki bezprzewodowe dokanałowe. ANC niedoścignione, jak masz kasę to się nie zastanawiaj

1

Oo Presidente na meczu

0

Martin dzisiaj dobrze gra czy mi się coś zdaje? XD

0

Dani zjazd mały ewidentnie. Nie ma tej początkowej jakości, czekamy na powrót

0

Jaki drybling tam Fermina XD

3

Co to jest za piłkarz. Duma! Brawo.

0

Brawo brawo, gra naprawdę się klei i od razu jest efekt.

0

Nie no nie mogę jak można po czymś takim dalej wystawiać tego Martina??

0

@4drian0 o kurde faktycznie xd usuwam post bo wstyd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

XD co ten Laporta w ogóle odwala

0

@JoeSatriani mieliśmy już "szybkość bez dryblingu" w postaci Dembele, Traore, jakichś Trincao, Malcomów itp. nie możemy kupować skrzydłowego na hurra. Tutaj jedyne co daje realny wpływ na mecze na tej pozycji to magicy jak Yamal, Neymar, Ronaldinho itp itd

0

Powiem wam że nie mogę się doczekać aż ten madryciak w końcu odejdzie z tego zespołu. Niech gnije w tym Williamsie.

2

@xvcWinterSoldier mam to samo zadanie. Mega się cieszę że wzięli kobietę co pozwala w zupełności odciąć się od dziedzicwa Chestera i naprawdę rozpocząć nowy rozdział.
A i dziewczyna ma mega głos, słuchałem ją jeszcze w poprzednim zespole Dead Sara i no jest ogień.

0

Chyba pierwszy remis od lutego?

0

Ale się odbiła piłka od sęka xD

0

Gavi madre mia...

0

@BulaKG właśnie chyba nie bardzo gra jako DM obecnie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?