26 października 2024, 22:28
0
Kurwa tu już 4-0 powinno być
26 października 2024, 22:27
1
Olmo to gra jakby grał tutaj 10 lat
26 października 2024, 22:26
XDD co tam Kylianek, w Ligue 1 obrona stała w polu karnym to było łatwo
26 października 2024, 22:20
Chomiki w serwerowni chyba ciężko mają :D
26 października 2024, 22:19
De Jong na razie KAPITALNA zmiana. Kto by się spodziewał.
26 października 2024, 22:18
Teraz nie odpuszczać jak Borussia, proszę.
26 października 2024, 22:17
Forma mutant. Naprawdę to jest formą lewego po prostu mutant.
26 października 2024, 22:14
7
Casado co za piła. Piękny jest
Kto takie podanie dał
26 października 2024, 22:13
ALewyyyyyytttt kochamy cie
26 października 2024, 22:05
Komentarz usunięty przez użytkownika
26 października 2024, 21:51
Ja mam wrażenie że my biegamy połowę tego co z Bayernem
26 października 2024, 21:39
In Hansi we trust, bo na razie nie wygląda to za cudownie.
26 października 2024, 21:25
2
Tchouameni nie ten poziom chłopie. Idź graj w jakiejs Gruzji
26 października 2024, 21:17
4
Pena Jak to wyjął ohuk
26 października 2024, 21:15
5
Lewy jakie zgranie o kurde xD
26 października 2024, 20:56
6
Już po tym wejściu wiem że dobrze wybrałem mając Święcickiego i Chabiniaka ma majku
26 października 2024, 18:48
@iuiuiuiu jak nie, czemu miałby nie?
26 października 2024, 12:25
@Hindus co w tym złego?
23 października 2024, 21:55
Bernal, Casado, Gavi, Pedri = Busquets, Xavi, Iniesta, Fabregas.Kolejność dowolna
23 października 2024, 21:53
Ma ktoś jakiegoś whyscouta? Ile Yamal ma już udanych dryblingow? Bo coś czuję że dwucyfrowka xD KOT
23 października 2024, 21:51
Cały czas myślę o tej wysokiej obronie, bo Vinicius i Mbappe to lepsi piłkarze niż Gnabry, Kane i Muller. Nie wiem czy powinniśmy tam grać aż tak wysoko. Ale Fürher wie co robi, co nie?
23 października 2024, 21:50
Brawo panowie! Póki prowadzimy grę nic się nam nie wydarzy. Oby sił starczyło bo tu biegania jest mnóstwo.
23 października 2024, 21:49
Ale on jest piękny w tym sezonie!
23 października 2024, 21:40
Amerykance gadają że gol ma być nieuznany xDD morda tam, zajmijcie się rzucanym jajkiem
23 października 2024, 21:38
Yamal to będzie miał z 30 udanych dryblingow dziś xD
23 października 2024, 21:35
Ale Kane zezłomowany fizycznie przez wielkiego Polaka
23 października 2024, 21:30
Poziom meczu niesamowity.
23 października 2024, 21:08
3
Pena jaki obsrany xD
23 października 2024, 21:07
Dobra, to jedziemy od nowa xD brawo Barca
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Kurwa tu już 4-0 powinno być
1
Olmo to gra jakby grał tutaj 10 lat
1
XDD co tam Kylianek, w Ligue 1 obrona stała w polu karnym to było łatwo
0
Chomiki w serwerowni chyba ciężko mają :D
1
De Jong na razie KAPITALNA zmiana. Kto by się spodziewał.
0
Teraz nie odpuszczać jak Borussia, proszę.
0
Forma mutant. Naprawdę to jest formą lewego po prostu mutant.
7
Casado co za piła. Piękny jest
0
Kto takie podanie dał
0
ALewyyyyyytttt kochamy cie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja mam wrażenie że my biegamy połowę tego co z Bayernem
0
In Hansi we trust, bo na razie nie wygląda to za cudownie.
2
Tchouameni nie ten poziom chłopie. Idź graj w jakiejs Gruzji
4
Pena Jak to wyjął ohuk
5
Lewy jakie zgranie o kurde xD
6
Już po tym wejściu wiem że dobrze wybrałem mając Święcickiego i Chabiniaka ma majku
0
@iuiuiuiu jak nie, czemu miałby nie?
0
@Hindus co w tym złego?
1
Bernal, Casado, Gavi, Pedri = Busquets, Xavi, Iniesta, Fabregas.
Kolejność dowolna
1
Ma ktoś jakiegoś whyscouta? Ile Yamal ma już udanych dryblingow? Bo coś czuję że dwucyfrowka xD KOT
1
Cały czas myślę o tej wysokiej obronie, bo Vinicius i Mbappe to lepsi piłkarze niż Gnabry, Kane i Muller. Nie wiem czy powinniśmy tam grać aż tak wysoko. Ale Fürher wie co robi, co nie?
0
Brawo panowie! Póki prowadzimy grę nic się nam nie wydarzy. Oby sił starczyło bo tu biegania jest mnóstwo.
0
Ale on jest piękny w tym sezonie!
0
Amerykance gadają że gol ma być nieuznany xDD morda tam, zajmijcie się rzucanym jajkiem
0
Yamal to będzie miał z 30 udanych dryblingow dziś xD
1
Ale Kane zezłomowany fizycznie przez wielkiego Polaka
0
Poziom meczu niesamowity.
3
Pena jaki obsrany xD
0
Dobra, to jedziemy od nowa xD brawo Barca