2

Futbol reprezentacyjny rzeczywiście umiera, a na pewno w takiej formie w jakiej jest obecnie. Moim zdaniem rezygnacja z takich przerw jakie mamy obecnie na ligę narodów czy mecze towarzyskie to dobry start. Rozgrywamy eliminacje i gramy turniej.

Jedynie zmiana formuły meczów na jakieś 60 min byłaby alternatywą. Ale no bez kitu, ile można słyszeć o kontuzjach, o tym że zespół czeka na jakiegoś piłkarza, albo jakby grał gdyby był zdrowy.
Po co kluby mają płacić po kilkadziesiąt milionów za piłkarzy którzy w każdej chwili mogą zniknąć na rok i niewiadomo czy wrócić, wyobraźcie sobie że sprzedajemy Fatiego w jego (miejmy jeszcze nadzieję dotychczasowym) peaku. My podobnie umoczyliśmy z Dembele

0

Bardzo mocno na to liczę bo celuje w jakiś mecz na Camp Nou na wiosnę

0

@BulaKG pff panie to nie takie proste

0

Nie dość że na mecz trzeba czekać 13 dni to ten mecz jest o tej samej godzinie co wyścig o GP USA. Hasztag jakzyc

2

Ale to atletico jest cienkie xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Yamal mega oszczędnie gra, bardzo dobrze

2

Wojtek gaś peta i zakładaj ortalion

2

@Moderacja nie wierzę że nie ma was na meczu, banujcie

6

Hat trick w pół godziny XDD BRAWOOO

12

Jezu jesczze konterki chodzą, Flick to jest jakiś geniusz

1

Cała Polska, nawet komentatorzy mają hate watch Peni XDDD

1

Brawo Robercik, forma top

0

Chłop od razu do szatni co jest XDD

1

Ale ten Wojtek to zarejestrowany co nie XD

4

@lucas/catalan gorszy od Balde nie będzie

0

@SinMistico to nie na Montjuic takie rzeczy

1

Pedri zszedł i już to widać

0

@Hindus wcale się tego nie wstydzę, chciałbym tak wyglądać xd

0

@RivaldoVitorBorba no piękny jest, szczęka, włosy, kolor karnacji itp

0

Jezu jakie ten Fort ma geny xDD ile ja bym dał za coś takiego

1

Fati za Yamala a Torres niech sobie biega.

0

Pięknie! Nabijać te punkciki

0

Nie mogę z tym Balde. My nigdzie z nim nie zajdziemy na dłuższą metę.

0

Ale pograli wowow! Brawo!!!

0

@mkord spoiler: nie wyrobimy się xd ale dobre bo w ważniejszej części na wiosnę będziemy grali dużo u siebie

3

@Karpiuu dokładnie o to chodzi i to bardzo dobre rozwiązanie

0

@Kgorecki2500 w ZSRR nikt się nie przejmował życiem ludzi, w tym przypadku jak widać zostało tak do tej pory

4

No i pięknie. Mamy 3 punkty przewagi

0

No i czemu ten mecz jeszcze trwa xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?