Futbol reprezentacyjny rzeczywiście umiera, a na pewno w takiej formie w jakiej jest obecnie. Moim zdaniem rezygnacja z takich przerw jakie mamy obecnie na ligę narodów czy mecze towarzyskie to dobry start. Rozgrywamy eliminacje i gramy turniej.
Jedynie zmiana formuły meczów na jakieś 60 min byłaby alternatywą. Ale no bez kitu, ile można słyszeć o kontuzjach, o tym że zespół czeka na jakiegoś piłkarza, albo jakby grał gdyby był zdrowy. Po co kluby mają płacić po kilkadziesiąt milionów za piłkarzy którzy w każdej chwili mogą zniknąć na rok i niewiadomo czy wrócić, wyobraźcie sobie że sprzedajemy Fatiego w jego (miejmy jeszcze nadzieję dotychczasowym) peaku. My podobnie umoczyliśmy z Dembele
2
Futbol reprezentacyjny rzeczywiście umiera, a na pewno w takiej formie w jakiej jest obecnie. Moim zdaniem rezygnacja z takich przerw jakie mamy obecnie na ligę narodów czy mecze towarzyskie to dobry start. Rozgrywamy eliminacje i gramy turniej.
Jedynie zmiana formuły meczów na jakieś 60 min byłaby alternatywą. Ale no bez kitu, ile można słyszeć o kontuzjach, o tym że zespół czeka na jakiegoś piłkarza, albo jakby grał gdyby był zdrowy.
Po co kluby mają płacić po kilkadziesiąt milionów za piłkarzy którzy w każdej chwili mogą zniknąć na rok i niewiadomo czy wrócić, wyobraźcie sobie że sprzedajemy Fatiego w jego (miejmy jeszcze nadzieję dotychczasowym) peaku. My podobnie umoczyliśmy z Dembele
0
Bardzo mocno na to liczę bo celuje w jakiś mecz na Camp Nou na wiosnę
0
@BulaKG pff panie to nie takie proste
0
Nie dość że na mecz trzeba czekać 13 dni to ten mecz jest o tej samej godzinie co wyścig o GP USA. Hasztag jakzyc
2
Ale to atletico jest cienkie xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Yamal mega oszczędnie gra, bardzo dobrze
2
Wojtek gaś peta i zakładaj ortalion
2
@Moderacja nie wierzę że nie ma was na meczu, banujcie
6
Hat trick w pół godziny XDD BRAWOOO
12
Jezu jesczze konterki chodzą, Flick to jest jakiś geniusz
1
Cała Polska, nawet komentatorzy mają hate watch Peni XDDD
1
Brawo Robercik, forma top
0
Chłop od razu do szatni co jest XDD
1
Ale ten Wojtek to zarejestrowany co nie XD
4
@lucas/catalan gorszy od Balde nie będzie
0
@SinMistico to nie na Montjuic takie rzeczy
1
Pedri zszedł i już to widać
0
@Hindus wcale się tego nie wstydzę, chciałbym tak wyglądać xd
0
@RivaldoVitorBorba no piękny jest, szczęka, włosy, kolor karnacji itp
0
Jezu jakie ten Fort ma geny xDD ile ja bym dał za coś takiego
1
Fati za Yamala a Torres niech sobie biega.
0
Pięknie! Nabijać te punkciki
0
Nie mogę z tym Balde. My nigdzie z nim nie zajdziemy na dłuższą metę.
0
Ale pograli wowow! Brawo!!!
0
@mkord spoiler: nie wyrobimy się xd ale dobre bo w ważniejszej części na wiosnę będziemy grali dużo u siebie
3
@Karpiuu dokładnie o to chodzi i to bardzo dobre rozwiązanie
0
@Kgorecki2500 w ZSRR nikt się nie przejmował życiem ludzi, w tym przypadku jak widać zostało tak do tej pory
4
No i pięknie. Mamy 3 punkty przewagi
0
No i czemu ten mecz jeszcze trwa xD