2

Ale trzeba przyznać że chwała France Football za trzymanie tego w tajemnicy. Już dawno dawno nie było takich emocji przed galą ZP. A co dopiero będzie po XD

10

@kuz nie no to już by był hit stulecia xD

5

Real Madryt który skupuje tych bezjajecznych Francuzów na potęgę opluty przez francuską gazetę xD

0

Jeśli Rodri to też w pełni zasłużone. Mimo że nasza druga linia działa w tym sezonie bardzo dobrze to marzenie mieć takiego dzika na DM.
I też w koncu docenienie piłkarzy nieofesywnych za masę roboty jaką robią.

2

@Pnog37 jacy to są mali ludzie XD tak to się chcieli w 50 osób pakować tam żeby wszyscy im bili brawo a tu jedna plotka i już nie lecą bo się obrazili xD jak można im tak szczerze kibicować

2

XDDDDDDDDD co to będzie za wieczór, KOLEJNY

0

@Lola120 nie no, muszą odpoczywać

1

@Lola120 o kurde my na serio mamy tydzień przerwy

1

Jest coś takiego jak najdłuższa seria bez remisow? my nie mieliśmy żadnego (w prawdziwym meczu ofc) od 3.03 i meczu z Bilbao xD

1

Dzień dobry Cules! W ten piękny poranek małe przemyślenie.
Pamiętacie jak po sieci krążył pomysł Wengera na nowe spalone?
Wyglądało to mniej więcej tak:



Obecnie Barcelona musi zrobić wszystko co w swojej mocy żeby temu zapobiec bo to jedna z naszych wunderwaffe obecnie. Plus dla dobra futbolu oczywiście, bo w takiej sytuacji linia obrony to będzie się trzymała max 30. metra przed bramką.

0

@DLFCB niestety, to nie Gavi co ma jasno napisane w opisie

0

Pamiętacie Barcelonę Guardioli i chwilowe dołki formy w lutym? Wiem że to nie jest moment żeby o tym myśleć ale ciekawi mnie kiedy (bo czy to raczej pewne) złapie to samo Barcę Flicka i jak sobie z tym poradzimy

0

@priest9999 oj Perez xD

0

@adamek20151 tak. Mamy młodzież, do tego Bernal będzie w przyszłym sezonie. Super zmiana dziś ale bez sentymentów

1

Do tego wszystkiego mega szansa na odrobienie w klasyfikacji konstruktorów przez Ferrari bo Piastri i Perez odpadają w Q1

32

Cwiąki wracaj na chatę i nagrywaj odcinek od razu

0

Oby to był dopiero zalążek czegoś wielkiego

0

Teraz człowiek się musi skupić na kwalifikacjach w Meksyku, ale powiedzcie JAK

1

Wracamy na salony w chyba najpiękniejszym stylu w jakim się da. KOSMOS.

5

Tyle bólu żeby żyć w chwilach takie jak te.

1

Oni przy takim wyniku i 90 minucie dalej pilnują tej linii obrony, coś niesamowitego XD

1

GAVI WRÓCIŁ HAHAHA

2

Kto będzie Jeffrenem obecnych czasów?

0

Teraz jazda pełna parą po piątą. Musicie to zrobić

0

Na takie wieczory czeka się latami. Długimi w naszym przypadku.

0

Raphinia co tam zagrał. Matko boska.

0

Obaj trenerzy chyba powiedzieli - słuchajcie, oni mają cienkiego bramkarza. Walcie z połowy ile się da xd

2

Szwagry co ugotowały transfer z tym Olmo to głowa mała. Flick i Olmo to majstersztyki Laporty i Deco.
Jak to brzmi xD

2

Ale sobie mecz wybrał żeby dojechać z formą Pena xD

1

Olmo wraca do wyjściowej XI to na pewno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?