Ale trzeba przyznać że chwała France Football za trzymanie tego w tajemnicy. Już dawno dawno nie było takich emocji przed galą ZP. A co dopiero będzie po XD
Jeśli Rodri to też w pełni zasłużone. Mimo że nasza druga linia działa w tym sezonie bardzo dobrze to marzenie mieć takiego dzika na DM. I też w koncu docenienie piłkarzy nieofesywnych za masę roboty jaką robią.
@Pnog37 jacy to są mali ludzie XD tak to się chcieli w 50 osób pakować tam żeby wszyscy im bili brawo a tu jedna plotka i już nie lecą bo się obrazili xD jak można im tak szczerze kibicować
Dzień dobry Cules! W ten piękny poranek małe przemyślenie. Pamiętacie jak po sieci krążył pomysł Wengera na nowe spalone? Wyglądało to mniej więcej tak:
Arsène Wenger, FIFA’s chief of global football development, is to press ahead with his proposal to change the offside law, according to @TimesSport 😲
The change effectively means that there has to be daylight between attacker and defender for an offside offense. 🏃♂️🤏🏃♂️ https://t.co/os5CL3WTjS">pic.twitter.com/os5CL3WTjS
Obecnie Barcelona musi zrobić wszystko co w swojej mocy żeby temu zapobiec bo to jedna z naszych wunderwaffe obecnie. Plus dla dobra futbolu oczywiście, bo w takiej sytuacji linia obrony to będzie się trzymała max 30. metra przed bramką.
Pamiętacie Barcelonę Guardioli i chwilowe dołki formy w lutym? Wiem że to nie jest moment żeby o tym myśleć ale ciekawi mnie kiedy (bo czy to raczej pewne) złapie to samo Barcę Flicka i jak sobie z tym poradzimy
2
Ale trzeba przyznać że chwała France Football za trzymanie tego w tajemnicy. Już dawno dawno nie było takich emocji przed galą ZP. A co dopiero będzie po XD
10
@kuz nie no to już by był hit stulecia xD
5
Real Madryt który skupuje tych bezjajecznych Francuzów na potęgę opluty przez francuską gazetę xD
0
Jeśli Rodri to też w pełni zasłużone. Mimo że nasza druga linia działa w tym sezonie bardzo dobrze to marzenie mieć takiego dzika na DM.
I też w koncu docenienie piłkarzy nieofesywnych za masę roboty jaką robią.
2
@Pnog37 jacy to są mali ludzie XD tak to się chcieli w 50 osób pakować tam żeby wszyscy im bili brawo a tu jedna plotka i już nie lecą bo się obrazili xD jak można im tak szczerze kibicować
2
XDDDDDDDDD co to będzie za wieczór, KOLEJNY
0
@Lola120 nie no, muszą odpoczywać
1
@Lola120 o kurde my na serio mamy tydzień przerwy
1
Jest coś takiego jak najdłuższa seria bez remisow? my nie mieliśmy żadnego (w prawdziwym meczu ofc) od 3.03 i meczu z Bilbao xD
1
Dzień dobry Cules! W ten piękny poranek małe przemyślenie.
Pamiętacie jak po sieci krążył pomysł Wengera na nowe spalone?
Wyglądało to mniej więcej tak:
Obecnie Barcelona musi zrobić wszystko co w swojej mocy żeby temu zapobiec bo to jedna z naszych wunderwaffe obecnie. Plus dla dobra futbolu oczywiście, bo w takiej sytuacji linia obrony to będzie się trzymała max 30. metra przed bramką.
0
@DLFCB niestety, to nie Gavi co ma jasno napisane w opisie
0
Pamiętacie Barcelonę Guardioli i chwilowe dołki formy w lutym? Wiem że to nie jest moment żeby o tym myśleć ale ciekawi mnie kiedy (bo czy to raczej pewne) złapie to samo Barcę Flicka i jak sobie z tym poradzimy
0
@priest9999 oj Perez xD
0
@adamek20151 tak. Mamy młodzież, do tego Bernal będzie w przyszłym sezonie. Super zmiana dziś ale bez sentymentów
1
Do tego wszystkiego mega szansa na odrobienie w klasyfikacji konstruktorów przez Ferrari bo Piastri i Perez odpadają w Q1
32
Cwiąki wracaj na chatę i nagrywaj odcinek od razu
0
Oby to był dopiero zalążek czegoś wielkiego
0
Teraz człowiek się musi skupić na kwalifikacjach w Meksyku, ale powiedzcie JAK
1
Wracamy na salony w chyba najpiękniejszym stylu w jakim się da. KOSMOS.
5
Tyle bólu żeby żyć w chwilach takie jak te.
1
Oni przy takim wyniku i 90 minucie dalej pilnują tej linii obrony, coś niesamowitego XD
1
GAVI WRÓCIŁ HAHAHA
2
Kto będzie Jeffrenem obecnych czasów?
0
Teraz jazda pełna parą po piątą. Musicie to zrobić
0
Na takie wieczory czeka się latami. Długimi w naszym przypadku.
0
Raphinia co tam zagrał. Matko boska.
0
Obaj trenerzy chyba powiedzieli - słuchajcie, oni mają cienkiego bramkarza. Walcie z połowy ile się da xd
2
Szwagry co ugotowały transfer z tym Olmo to głowa mała. Flick i Olmo to majstersztyki Laporty i Deco.
Jak to brzmi xD
2
Ale sobie mecz wybrał żeby dojechać z formą Pena xD
1
Olmo wraca do wyjściowej XI to na pewno