1

14 anulowana bramka XD

0

Haha widać że chłopaki w Katalonii mieszkają, większość w długich rękawach a piłkarze Crveny w krótkich :D

1

O proszę Nole się pojawił.

2

Ale mega że idą sobie dworem z szatni XD kozaki ficzer

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Pięknie! Oby jutro Barca znowu dała nam koncert a i żeby ze Stanów płynęły dobre wieści. Tego sobie wszyscy życzymy.
Dobrej nocy!

0

@Murazor nadawałby się za Ter Stegena?

0

@Uukasz_93 ja tylko mówię z perspektywy mega rzadkiego oglądania rep. Francji.
Dlatego mówię że się wydawał, nie że był :)

0

Ten Maignan zawsze mi się wydawał fajtłapą a on dzisiaj uratował Milan. I świetnie gra nogami - no no do rozważenia ;)

0

Chłop co wyjął o kurde

0

@Roobo cieszy też że Xabi Alonso nie jest jakimś cudotwórcą w dłużej perspektywie

1

@LOPEZ16 co tylko daje mega powodu by sądzić że to one season wonder. Nie podniecałbym się

2

Tak się dzieje jak się nie zaczynasz bronić przeciwko Realowi panie Sahin.

0

@escarabajo no Olmo no party

0

@adamek20151 jako odciążenie Yamala bym go przyjął, 10 mln i podpisujemy jutro

1

Mówicie Leao, ja mówię popatrzcie w paszport. Wszystko się wyjaśni.

0

No i przyjdzie ten Xabi Alonso, ciekawe co poukłada z tych piłkarzy, bo tu problemów jest dużo, nie jakoś bardzo ale dużo.

Oby tylko Carlo dokończył chociaż ten sezon

3

Czy on powiedział "pie***l sie" do sędziego który pokazał spalonego?

0

Co tam tak wyje

0

Brak słów naprawdę XD

4

XDDDD vinicius nigdy nie będziesz Neymarem

0

Czuameni to jest jakieś pranie brudnych pieniędzy xD

0

Czerwona flaga to wpadam na meczyk na chwilę

7

@Czajka90 ktos w Arabii Saudyjskiej dziwi się że przyjezdny nie traktuje ich poważnie? XD bardzo dobrze robi

0

Pomyśleć że niewiele brakło i Fermin Lopez grałby w Rakowie xD a dziś przedłuża tutaj kontrakt, mega mu kibicuje!

3

Kocham Hansa-Dietera Flicka

12

I oni jeszcze jadą teraz na Mestalla, to jest zbyt piękne XD

2

Ale trzeba przyznać że chwała France Football za trzymanie tego w tajemnicy. Już dawno dawno nie było takich emocji przed galą ZP. A co dopiero będzie po XD

10

@kuz nie no to już by był hit stulecia xD

5

Real Madryt który skupuje tych bezjajecznych Francuzów na potęgę opluty przez francuską gazetę xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?