Madrytczoki wieszają psy na Ancelottim i może trochę słusznie, ale najbardziej to im utrudnił wszystko Cudowny Prezes Tysiąclecia™, debilnymi transferami za grube miliony xD
@fart Leclerc matematycznie ma szansę ale to jest niewykonalne. Ferrari już odpuściło ten sezon i budują bolid na przyszły rok, a McLaren i Red Bull cały czas przywożą nowe części
W TVN pokazane wprost jak polityk KO trzasnął drzwiami przed dziennikarką TVN z niewygodnym pytaniem, plus dodany dość wymowny komentarz. Ale niektórzy dalej będą stawiać znak równości między TVN a tym co było w TVP jeszcze rok temu. Ehh.
2
@kodi77 Fermin. Pedri jest za dobry żeby go nie dawać na rozegranie
3
Panowie. Bayern? To jest przeszłość
4
Pięknie oddany mecz panie Sahin xD
1
Aha xDDD 10 lat i nic się nie zmienia xD
0
Haha już obsrani xD Europa nie umie grać z Realem
0
A niech zremisuja albo wygrają, przynajmniej Ancelotti zostanie xD
1
@escarabajo dokładnie xD po co się oglądać na innych jak my naprawdę gramy dobrze
3
@Gibbon_FCB zawsze tak było xD ratują go indywidualności i to że Real miał pakt z diabłem.
0
Madrytczoki wieszają psy na Ancelottim i może trochę słusznie, ale najbardziej to im utrudnił wszystko Cudowny Prezes Tysiąclecia™, debilnymi transferami za grube miliony xD
0
Czekajcie, a gdzie najlepszy piłkarz świata?
8
Mendy to potrzebuje chyba całego opakowania aviomarinu na starcie z Yamalem
0
Średni jako pomocnik, średni jako napastnik. 100 mln xDD
0
No dawajcie już to El Clasico XDD
1
@barcelonaLM ta, dokładnie tak samo uważam. Kiedyś footroll miał taką samą fazę. Jechanie Barcelony za wszystko, a Real jest potężny i się go boimy xd
1
Ale ten napadzior tam wywalczył. Co to znaczy przewaga fizyczna.
A Rudiger opluty XD
1
@Hosh patrząc na jego wkład to już teraz możesz się tak czuć
0
@RC28 i jak tam xd
1
@konrad1661 chyba wez-me
0
@AnsuLamine oczywiście że to wygrają, przecież to Real. Poza nami nikt nie potrafi z nimi grać
1
@Rewolucja123 @mekston @Victorybarca dziekuje
0
Czekajcie czyli ten gol Torre był tym mitycznym pierwszym golem z rzutu wolnego od czasów Messiego?
0
@Andi18 a on nie dogadany z Realem?
2
Leclrec z wygraną, Barcelona jak walec, kac ładnie puścił. No niedziela jak ta lala
0
Jak tam Peña? .
2
Forma mutant Lewego widze
0
U mnie jednak wyścig wygrał, ale będę zaglądał na LR także liczę na dobre śmieszki
0
@Michal0318 nie no szanujmy się, Molina to poziom Ziemkiewiczów jeśli chodzi o wiarygodność
3
@fart Leclerc matematycznie ma szansę ale to jest niewykonalne. Ferrari już odpuściło ten sezon i budują bolid na przyszły rok, a McLaren i Red Bull cały czas przywożą nowe części
7
W TVN pokazane wprost jak polityk KO trzasnął drzwiami przed dziennikarką TVN z niewygodnym pytaniem, plus dodany dość wymowny komentarz.
Ale niektórzy dalej będą stawiać znak równości między TVN a tym co było w TVP jeszcze rok temu. Ehh.
0
Kounde obowiązkowo odpoczynek na Seville.