0

Kupiłem pierwszy raz w życiu iPhone na premierę i myślałem że będę żałował ale kurde, 16 plus, odłączyłem go od prądu rano i po 7h na ekranie mam dalej 51% baterii xD dla mnie to szok

2

Èstan pasando cosas?

4

MILF

Man
I
Love
Flick

5

Skoro San Siro straciło finał LM na 2027 to panie prezesie Kulesza proszę stanąć na głowie żeby był on w Warszawie. Brakujące miejsca się dosztukuje, będziemy siedzieć na zurawiu

0

@Barceloniarz987 czy oni choć jeden rok mogliby tego nie ogłaszać przed galą? Już nieważne kto wygra, podawanie zwycięzcy przed galą jest irytujące i niepotrzebne

0

No i jak ten Real? Męczą bułe czy po prostu trafić nie mogą?

21

I tak do zajebania.


0

@Trojanek23 nie zgodzę się. Ter Stegen nigdy nie powinien być kapitanem.

0

Ja wiem że my gramy w 10, ale my mamy 80% celności podań...

2

@Seneka Raphinia to haruje w defensywie

0

Ale rzucają te piłki za obrońców. Araujo w topowej formie potrzebny na już

5

Alex po ci prawa noga?
Chodze niom

4

@macio_944 dla mnie to już miał za dużo wybaczane i tak. Koniec tego, wyjazd

0

Laminedependencia jest prawdziwa.

1

KTO JAK NIE ON. Kocham cię Lamine

1

Leclerc nas ciśnie, dziękujemy zakolaku

0

Abstrahując od Ter Stegena, my nic dzisiaj nie gramy jak na razie

0

Dawać umowę z Nike i w zimę po Bułkę

0

Jak ja nienawidzę oglądać meczów z 2 min opóźnienia xD prawa do rozgrywek upaństwowić!

15

Casado luźny debiut w lidze mistrzów w wieku 21 lat to jak na standardy Barcelony wiek emerytalny XD

3

@BartqRKO bagatelizowanie sytuacji na podstawie swoich (często nigdy nie mających miejsca) sytuacjach, które ani trochę się nie odnoszą to argumentów to chyba jedna z ulubionych taktyk internetowych chłopskich rozumów.
Patrz denializm klimatyczny bo "u mnie pada i zimno"

0

My już na 100% nie mamy szans wystąpić w tym durnym klubowym Mundialu?

3

@kubilka jak się ktoś znowu nabierze na prawie 100 milionowy transfer z ligi portugalskiej to padnę ze śmiechu. Oby to nie była Barcelona

1

@Comentateiro czy możesz pokibicować jeszcze Scuderii Ferrari?

0

Oo Bobby wchodzi

1

Dziękujemy za VAR

0

W sumie dobry meczyk jak na razie w Madrycie xd

0

Czyli czarny koń tej LM wg Romana Kołtonia - Bayern Monachium prowadzi.
Kapitalny eskpert, wiedział od razu. Jak on na to wpadł?

Jak ktoś nie widział xD


3

Stuttgart ciśnie czyli zaraz najpiękniejszy na 1:0

0

@Eto'o9 R10 może Zubimendi przyjdzie za czapkę gruszek przez to

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?