Kupiłem pierwszy raz w życiu iPhone na premierę i myślałem że będę żałował ale kurde, 16 plus, odłączyłem go od prądu rano i po 7h na ekranie mam dalej 51% baterii xD dla mnie to szok
Skoro San Siro straciło finał LM na 2027 to panie prezesie Kulesza proszę stanąć na głowie żeby był on w Warszawie. Brakujące miejsca się dosztukuje, będziemy siedzieć na zurawiu
@Barceloniarz987 czy oni choć jeden rok mogliby tego nie ogłaszać przed galą? Już nieważne kto wygra, podawanie zwycięzcy przed galą jest irytujące i niepotrzebne
@BartqRKO bagatelizowanie sytuacji na podstawie swoich (często nigdy nie mających miejsca) sytuacjach, które ani trochę się nie odnoszą to argumentów to chyba jedna z ulubionych taktyk internetowych chłopskich rozumów. Patrz denializm klimatyczny bo "u mnie pada i zimno"
Czyli czarny koń tej LM wg Romana Kołtonia - Bayern Monachium prowadzi. Kapitalny eskpert, wiedział od razu. Jak on na to wpadł?
Jak ktoś nie widział xD
Bayern Monachium „czarnym koniem” do wygrania LM w sezonie 24/25 według redaktora Kołtonia… kontrowersyjnie muszę przyznać https://t.co/zQlhlPeaaw">pic.twitter.com/zQlhlPeaaw
0
Kupiłem pierwszy raz w życiu iPhone na premierę i myślałem że będę żałował ale kurde, 16 plus, odłączyłem go od prądu rano i po 7h na ekranie mam dalej 51% baterii xD dla mnie to szok
2
Èstan pasando cosas?
4
MILF
Man
I
Love
Flick
5
Skoro San Siro straciło finał LM na 2027 to panie prezesie Kulesza proszę stanąć na głowie żeby był on w Warszawie. Brakujące miejsca się dosztukuje, będziemy siedzieć na zurawiu
0
@Barceloniarz987 czy oni choć jeden rok mogliby tego nie ogłaszać przed galą? Już nieważne kto wygra, podawanie zwycięzcy przed galą jest irytujące i niepotrzebne
0
No i jak ten Real? Męczą bułe czy po prostu trafić nie mogą?
21
I tak do zajebania.
0
@Trojanek23 nie zgodzę się. Ter Stegen nigdy nie powinien być kapitanem.
0
Ja wiem że my gramy w 10, ale my mamy 80% celności podań...
2
@Seneka Raphinia to haruje w defensywie
0
Ale rzucają te piłki za obrońców. Araujo w topowej formie potrzebny na już
5
Alex po ci prawa noga?
Chodze niom
4
@macio_944 dla mnie to już miał za dużo wybaczane i tak. Koniec tego, wyjazd
0
Laminedependencia jest prawdziwa.
1
KTO JAK NIE ON. Kocham cię Lamine
1
Leclerc nas ciśnie, dziękujemy zakolaku
0
Abstrahując od Ter Stegena, my nic dzisiaj nie gramy jak na razie
0
Dawać umowę z Nike i w zimę po Bułkę
0
Jak ja nienawidzę oglądać meczów z 2 min opóźnienia xD prawa do rozgrywek upaństwowić!
15
Casado luźny debiut w lidze mistrzów w wieku 21 lat to jak na standardy Barcelony wiek emerytalny XD
3
@BartqRKO bagatelizowanie sytuacji na podstawie swoich (często nigdy nie mających miejsca) sytuacjach, które ani trochę się nie odnoszą to argumentów to chyba jedna z ulubionych taktyk internetowych chłopskich rozumów.
Patrz denializm klimatyczny bo "u mnie pada i zimno"
0
My już na 100% nie mamy szans wystąpić w tym durnym klubowym Mundialu?
3
@kubilka jak się ktoś znowu nabierze na prawie 100 milionowy transfer z ligi portugalskiej to padnę ze śmiechu. Oby to nie była Barcelona
1
@Comentateiro czy możesz pokibicować jeszcze Scuderii Ferrari?
0
Oo Bobby wchodzi
1
Dziękujemy za VAR
0
W sumie dobry meczyk jak na razie w Madrycie xd
0
Czyli czarny koń tej LM wg Romana Kołtonia - Bayern Monachium prowadzi.
Kapitalny eskpert, wiedział od razu. Jak on na to wpadł?
Jak ktoś nie widział xD
3
Stuttgart ciśnie czyli zaraz najpiękniejszy na 1:0
0
@Eto'o9 R10 może Zubimendi przyjdzie za czapkę gruszek przez to