27 sierpnia 2024, 22:46
0
Pomysł dobry panie Lewy. Ale Olmo co zaczął kontrę, będzie pociecha
27 sierpnia 2024, 22:44
Nie każdy młodzik musi być genialny xd ten Martin to ma debiut jak każdy w latach 2015-2019
27 sierpnia 2024, 22:42
Japierdole Pruszkowiak
27 sierpnia 2024, 22:41
Olmo lepsze wejście w La Liga niż Mbappe XD
27 sierpnia 2024, 22:38
2
Soto Grado, ktoś zdziwiony?
27 sierpnia 2024, 22:37
Olmo już prawie karniaczka wywalczył XDLapcio jednak geniusz
Ferran to niech się tam wygodnie usadowi bo trochę sobie posiedzi
27 sierpnia 2024, 22:26
@kanver_ tylko i wyłącznie z przymusu XD
11
O, krótki słupekO, Ter Stegen
27 sierpnia 2024, 22:24
1
Najgorsze że nawet nie ma kogo wstawić do środka xD Jedynie Casado, bo Fermin to nie ta pozycja
27 sierpnia 2024, 22:23
3
Fort, Balde, Olmo, IN tak bym to widział jako eskpert.
27 sierpnia 2024, 22:18
Jak klub jest z Madrytu to oni mają z automatu te chamskie faule czy o co chodzi
27 sierpnia 2024, 22:10
Ile ten Lamine z siebie daje, co za chłopak
27 sierpnia 2024, 22:08
Ale tam Cruyffa zagrał Bernal
27 sierpnia 2024, 22:07
W końcu coś próbują z daleka
27 sierpnia 2024, 21:55
7
Dobra Fürher dawaj Olmo za szprotke bo to nic z tego nie będzie
27 sierpnia 2024, 21:46
Lewy już fizycznie zdycha xd jeden mecz super i nara
27 sierpnia 2024, 21:42
Ter Stegen:Dostać po krótkim muszę bo się udusze.
27 sierpnia 2024, 21:38
No pobudka tam xd
27 sierpnia 2024, 21:36
Antonellarza to się nie da słuchać
27 sierpnia 2024, 21:26
Czemu tu C+ online jest tak cicho XD
27 sierpnia 2024, 21:11
@Arden nie no to chyba jakaś wypowiedź z Bayernu, niemożliwe że ktoś w Barcelonie myśli
27 sierpnia 2024, 20:11
@bartekvisca niestety, dom rodzinny, mieszkanie, praca w której pojawiam się 2-3 razy w tygodniu, wszystko jest po 100km od siebie i się nakłada
27 sierpnia 2024, 20:09
Brawo Iga! Oby to był jej najgorszy mecz na tym turnieju
27 sierpnia 2024, 20:05
@bartekvisca generalnie to są dobre zasady. Ja ostatnio przeciągnąłem do 16k ale to była głupota, bo mam DPF. Generalnie te 12-13k km to max. A jeśli jeździsz mniej to rok. Ja niestety muszę wymieniać 3 razy do roku XD
27 sierpnia 2024, 20:02
@PIWOSZ89 znowu Cesc na fałszywej 9??? Co ten Martino robi!!!11one!1
27 sierpnia 2024, 20:01
@kubix05 wszystkiego najlepszego dla Deco! Życzymy mu powodzenia. Poza strukturami FC Barcelony.
27 sierpnia 2024, 12:58
6
@Pnog37 kamień z serca.
27 sierpnia 2024, 12:57
Czekajcie ale to nie będzie trzeba wyrejestrowywać Christensena jednak?
26 sierpnia 2024, 12:43
@Bogan Liverpool - Borrusia na Anfield w LEArgentyna - Francja finał MŚ obviously
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Pomysł dobry panie Lewy. Ale Olmo co zaczął kontrę, będzie pociecha
0
Nie każdy młodzik musi być genialny xd ten Martin to ma debiut jak każdy w latach 2015-2019
0
Japierdole Pruszkowiak
0
Olmo lepsze wejście w La Liga niż Mbappe XD
2
Soto Grado, ktoś zdziwiony?
0
Olmo już prawie karniaczka wywalczył XD
Lapcio jednak geniusz
0
Ferran to niech się tam wygodnie usadowi bo trochę sobie posiedzi
0
@kanver_ tylko i wyłącznie z przymusu XD
11
O, krótki słupek
O, Ter Stegen
1
Najgorsze że nawet nie ma kogo wstawić do środka xD Jedynie Casado, bo Fermin to nie ta pozycja
3
Fort, Balde, Olmo, IN tak bym to widział jako eskpert.
2
Jak klub jest z Madrytu to oni mają z automatu te chamskie faule czy o co chodzi
1
Ile ten Lamine z siebie daje, co za chłopak
3
Ale tam Cruyffa zagrał Bernal
1
W końcu coś próbują z daleka
7
Dobra Fürher dawaj Olmo za szprotke bo to nic z tego nie będzie
0
Lewy już fizycznie zdycha xd jeden mecz super i nara
0
Ter Stegen:
Dostać po krótkim muszę bo się udusze.
0
No pobudka tam xd
0
Antonellarza to się nie da słuchać
0
Czemu tu C+ online jest tak cicho XD
3
@Arden nie no to chyba jakaś wypowiedź z Bayernu, niemożliwe że ktoś w Barcelonie myśli
0
@bartekvisca niestety, dom rodzinny, mieszkanie, praca w której pojawiam się 2-3 razy w tygodniu, wszystko jest po 100km od siebie i się nakłada
1
Brawo Iga! Oby to był jej najgorszy mecz na tym turnieju
0
@bartekvisca generalnie to są dobre zasady. Ja ostatnio przeciągnąłem do 16k ale to była głupota, bo mam DPF. Generalnie te 12-13k km to max. A jeśli jeździsz mniej to rok.
Ja niestety muszę wymieniać 3 razy do roku XD
1
@PIWOSZ89 znowu Cesc na fałszywej 9??? Co ten Martino robi!!!11one!1
1
@kubix05 wszystkiego najlepszego dla Deco! Życzymy mu powodzenia. Poza strukturami FC Barcelony.
6
@Pnog37 kamień z serca.
0
Czekajcie ale to nie będzie trzeba wyrejestrowywać Christensena jednak?
1
@Bogan
Liverpool - Borrusia na Anfield w LE
Argentyna - Francja finał MŚ obviously