0

Kolejny pomocnik Barcelony wchodzi!

1

@matt121 Hiszpania wygrywa Euro, co mnie obchodzą piłkarze Realu xD

0

@mientusek1407 zobaczymy ich prawdziwe oblicze w tym sezonie bez Kroosa, moim zdaniem będzie podobnie jak w kadrze xD jedynie co to dużo biegania i brutalne faule bez kartki

8

@Popitek12
Busquets

przepaść

Rodri
Kante
Casemiro

0

@Zoker e tam, ma to swoją aurę moim zdaniem :D
Tak jak Pique i zawsze długie rękawy

26

Szczerze? Dałbym Złotą Piłkę Rodriemu. Gość jest maestro za każdym razem kiedy gra. Nie ma słabych meczów.

1

marzę o Rodrim u nas

2

Kounde generalnie kozak mecz gra

1

Brawo Tchouameni xdddddd

3

JEZUS MARIA CO ZA PIŁKARZ NIE MAM SŁÓW

0

Jak to jest z tym anulowaniem kartek przed 1/2?

3

Kroos czwarta żółta XDDD

2

Japierdole oni naprawdę grają na 1-0 XD

4

Jak wszechświat zareaguje? Po jednej stronie Kross i Rudiger, po drugiej Carvajal i Nacho.
Chyba zadziała prawo tego komu my kibicujemy i wyrówna w 90+4' xD

0

Wejdę też tutaj napiszę, Iwański dzisiaj topka na komentarzu, żyje razem z meczem

3

Ale ten Cucurella ma serducho, doskakuje jak Gavi

1

Angielscy sędziowie są gorsi już hiszpańscy.
Chyba zgoda?

0

No zajebiscie xD japierdole nie wierzę w nasze szczęście

1

Żółta dla bandyty z Madrytu

0

Balde ma pograne w Reprezentacji jak u nas kiedyś Linetty xD

0

jakim cudem Nagelsmann zrezygnował z Wirtza? Sane gra taki dobry turniej?

0

@Lionel_Messi10 "Wszystkie mecze grając w Barcelonie podobały mi się mniej niż bym chciał. Szczerze mówiąc, tak. Wtedy nie zdawałem sobie z tego wszystkiego sprawy"

??? Jakiś kontekst?

0

@PW27 już zdążyłem zapomnieć że on istnieje...

0

@Murazor a co mamy sądzić? XD

0

Odpalajcie jakiś crowdfunding czy coś, będziemy sobie pluć w brodę jak go nie sprowadzimy

1

@VegetaPolska wina nie leży w Bellinghamie a w Southgatcie, co jeszcze raz powtarzam. Ale taka nieskladosc w prowadzeniu gry i ogolne tempo zależy wyłącznie od pomocników, wśród których głównym jest Bellingham. A on już nie pierwszy raz pokazuje że nie jest wybitnym pomocnikiem, tylko raczej napastnikiem. Ustawienie TAA jako DM to też rak i to też jest wina trenera. Serio nie wiem jak cokolwiek co napisałes się odnosi do tego co ja napisałem, bo nie zwalam całej winy na jednego piłkarza xd

0

@VegetaPolska ale to jest wina trenera przecież? Kto tak ustawia grę że od Bellinghama wymagasz aż tyle kiedy ewidentnie nie daje rady.

Ja uwielbiam komentarze takie jak ta zupełnie omijające sens wpisu xd

0

Tak to jest jak się opiera grę na pomocniku który jest średnim pomocnikiem a dobrym napastnikiem xD

11

@pluszek piękny kwik już teraz, mam nadzieję że wprowadzone będzie jeszcze szybciej.
To jest właśnie wasza wolność którą tak niesiecie na sztandarach xD

1

Pięknie przekręcone Czechy, tam był faul xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?