@Gibbon_FCB nie. Pakt z diabłem został podpisany w momencie zatrudnienia Zidane. Wcześniej wygrywali naprawdę jakimś pomysłem. Taktykę Mourinho w Realu każdy zda, ale nawet za pierwszego Ancelottiego był pomysł na grę. No i BBC.
@michal199500hehe tak tak, tak samo jak Felix xD dajcie sobie spokój. U nas jest faktycznie ktoś kto niszczy ten klub od środka i jest to prezes, nie patrzmy na Real bo to inna liga
Proszę, nie potrzebujemy tego Olmo. Jeśli już się kogoś musimy pozbywać to po to żeby ściągnąć Zubimendiego a nie po to żeby kupować kur^a Olmo xD Dla mnie to transfer a'la Griezmann. Fajny gracz, dobra forma, ale jest on zwyczajnie niepotrzebny.
@Zoker Pewnie dlatego ze są potężne braki w kadrach urzędniczych, szczególnie w dużych miastach. Dlaczego? Ponieważ gówno te urzędy płacą. A ten człowiek ewidentnie ma doświadczenie w tym co robi. Ja wiem że łatwo wskazywać palcem bo nazwisko się zgadza i olaboga, ale serio, zróbcie przynajmniej minimum zastanowienia. Bo to nie jest były szwagier który zasiada w zarządzie i zajmuje się niewiadomo czym za gruby hajs.
Barcelona składająca się głównie z reprezentantów Hiszpanii (w tym dwóch w drodze) i Real działający na najemnikach z Brazylii i Francji. Już to widzieliśmy. Będziemy tam.
Wiem że to pytanie pada jakoś 2 razy w tygodniu ale La Rambla nie na fajnej opcji szukania + to nie elektroda.
Gdzie kupujecie koszulki piłkarskie? Zależy mi na ich jakości przede wszystkim, nie chce kupić scamu z Chin (nawet jeśli i tak będzie z Chin to przynajmniej aby nie z plastiku). Chciałbym też ogólnie znaleźć poza bieżącymi jakieś koszulki retro, coś w tym stylu. Ja w ogóle nie wiem od czego zacząć szukac, wszystko wygląda mi na jakiś tam scam poza stronami producentów, ale tam nie ma wszystkiego.
2
@AFA Franz Smuda to był jednak fachowiec
1
@MichuZ44 żałosne to jest, umniejszanie Hamiltonowi za wszelką cenę xD
3
@ranger3120 w FC Barcelonie księgowy na pewno nudno nie ma
1
Niesamowite że macki szwagrów sięgają nawet do chomików obsługujących serwerownię
1
Oby to nie było za wcześnie na kubeł zimnej wody
4
@Gibbon_FCB nie. Pakt z diabłem został podpisany w momencie zatrudnienia Zidane.
Wcześniej wygrywali naprawdę jakimś pomysłem.
Taktykę Mourinho w Realu każdy zda, ale nawet za pierwszego Ancelottiego był pomysł na grę. No i BBC.
2
@michal199500hehe tak tak, tak samo jak Felix xD dajcie sobie spokój.
U nas jest faktycznie ktoś kto niszczy ten klub od środka i jest to prezes, nie patrzmy na Real bo to inna liga
1
Fajnie że było to Euro. Ten miesiąc jakiejkolwiek piłkarskiej radości, bo właśnie wróciła rzeczywistość. A ona jest jaka jest
1
Ten komentator to brzmi jakby był po jakimś koncercie
1
Europo bój się.
0
@karolup No jak, cały turniej grali best of 3
1
Ale poziom, coś niesamowitego.
Nie lubię Djoko ale mega radocha że jest w tym finale. Po prostu widowisko
1
No chłopie stan żesz bliżej, co to za ustawienie xD
0
@escarabajo dziś nawet jedną z ostatnich żyjących uczestników wyzywa się w Internecie bo skrytykowała tryglodytów za ich "patriotyzm"
0
@Rakietic pełna zgoda, to jest trzeźwe spojrzenie.
To co widzę w innych komentarzach to typowa sraka aby tylko nic nie dać głupim babom.
0
@MichuZ44 ciekawe czy to wystarczy żeby dostał ten fotel w Mercu
0
¿Están pasando cosas?
3
Proszę, nie potrzebujemy tego Olmo. Jeśli już się kogoś musimy pozbywać to po to żeby ściągnąć Zubimendiego a nie po to żeby kupować kur^a Olmo xD
Dla mnie to transfer a'la Griezmann. Fajny gracz, dobra forma, ale jest on zwyczajnie niepotrzebny.
0
@Eto'o9 R10 Busquets akurat w 2015 to był kocur, chyba życiowa forma wtedy. Gdyby nie to to nawet z MSN byśmy tyle nie ugrali
1
@Zoker Pewnie dlatego ze są potężne braki w kadrach urzędniczych, szczególnie w dużych miastach. Dlaczego? Ponieważ gówno te urzędy płacą. A ten człowiek ewidentnie ma doświadczenie w tym co robi.
Ja wiem że łatwo wskazywać palcem bo nazwisko się zgadza i olaboga, ale serio, zróbcie przynajmniej minimum zastanowienia.
Bo to nie jest były szwagier który zasiada w zarządzie i zajmuje się niewiadomo czym za gruby hajs.
0
Barcelona składająca się głównie z reprezentantów Hiszpanii (w tym dwóch w drodze) i Real działający na najemnikach z Brazylii i Francji.
Już to widzieliśmy. Będziemy tam.
0
Wiem że to pytanie pada jakoś 2 razy w tygodniu ale La Rambla nie na fajnej opcji szukania + to nie elektroda.
Gdzie kupujecie koszulki piłkarskie? Zależy mi na ich jakości przede wszystkim, nie chce kupić scamu z Chin (nawet jeśli i tak będzie z Chin to przynajmniej aby nie z plastiku).
Chciałbym też ogólnie znaleźć poza bieżącymi jakieś koszulki retro, coś w tym stylu.
Ja w ogóle nie wiem od czego zacząć szukac, wszystko wygląda mi na jakiś tam scam poza stronami producentów, ale tam nie ma wszystkiego.
2
@Majowy_ też się nie mogę doczekać xD i kubeł zimnej wody w październiku bo kontuzji dostanie Gündogan albo inny kluczowy piłkarz xD
0
@Derean Edycje w 1993 i 1985 odbywały się w Paryżu i Mar del Plata czyli miastach uczestników.
Poza tym Katalonia to nie Hiszpania :p
3
Finallisima 2025 na nowiutkim Camp Nou? Poproszę.
I będziemy tam.
3
@pluszek może idź na stronę jego szkoły i zobacz? Na stronie o newsach piłkarskich chciałbyś jego ocen na świadectwie? XD
0
Nie no panowie, z tym kibicowskim życiem to bym się nie rozpędzał, przejebalismy wszystkie trofea...
Plus Ferrari nie wygrywa.
2
To co? Czekamy na Argentynę?
0
Barcelona jeszcze kupujego tego Zubimendiego? Dobry kot to jest myślałem że gra stanie bez Rodriego
12
Lamine na luzie 4 asysty na Euro xD ja już nie mam słów