2

@AFA Franz Smuda to był jednak fachowiec

1

@MichuZ44 żałosne to jest, umniejszanie Hamiltonowi za wszelką cenę xD

3

@ranger3120 w FC Barcelonie księgowy na pewno nudno nie ma

1

Niesamowite że macki szwagrów sięgają nawet do chomików obsługujących serwerownię

1

Oby to nie było za wcześnie na kubeł zimnej wody

4

@Gibbon_FCB nie. Pakt z diabłem został podpisany w momencie zatrudnienia Zidane.
Wcześniej wygrywali naprawdę jakimś pomysłem.
Taktykę Mourinho w Realu każdy zda, ale nawet za pierwszego Ancelottiego był pomysł na grę. No i BBC.

2

@michal199500hehe tak tak, tak samo jak Felix xD dajcie sobie spokój.
U nas jest faktycznie ktoś kto niszczy ten klub od środka i jest to prezes, nie patrzmy na Real bo to inna liga

1

Fajnie że było to Euro. Ten miesiąc jakiejkolwiek piłkarskiej radości, bo właśnie wróciła rzeczywistość. A ona jest jaka jest

1

Ten komentator to brzmi jakby był po jakimś koncercie

1

Europo bój się.

0

@karolup No jak, cały turniej grali best of 3

1

Ale poziom, coś niesamowitego.
Nie lubię Djoko ale mega radocha że jest w tym finale. Po prostu widowisko

1

No chłopie stan żesz bliżej, co to za ustawienie xD

0

@escarabajo dziś nawet jedną z ostatnich żyjących uczestników wyzywa się w Internecie bo skrytykowała tryglodytów za ich "patriotyzm"

0

@Rakietic pełna zgoda, to jest trzeźwe spojrzenie.
To co widzę w innych komentarzach to typowa sraka aby tylko nic nie dać głupim babom.

0

@MichuZ44 ciekawe czy to wystarczy żeby dostał ten fotel w Mercu

0

¿Están pasando cosas?

3

Proszę, nie potrzebujemy tego Olmo. Jeśli już się kogoś musimy pozbywać to po to żeby ściągnąć Zubimendiego a nie po to żeby kupować kur^a Olmo xD
Dla mnie to transfer a'la Griezmann. Fajny gracz, dobra forma, ale jest on zwyczajnie niepotrzebny.

0

@Eto'o9 R10 Busquets akurat w 2015 to był kocur, chyba życiowa forma wtedy. Gdyby nie to to nawet z MSN byśmy tyle nie ugrali

1

@Zoker Pewnie dlatego ze są potężne braki w kadrach urzędniczych, szczególnie w dużych miastach. Dlaczego? Ponieważ gówno te urzędy płacą. A ten człowiek ewidentnie ma doświadczenie w tym co robi.
Ja wiem że łatwo wskazywać palcem bo nazwisko się zgadza i olaboga, ale serio, zróbcie przynajmniej minimum zastanowienia.
Bo to nie jest były szwagier który zasiada w zarządzie i zajmuje się niewiadomo czym za gruby hajs.

0

Barcelona składająca się głównie z reprezentantów Hiszpanii (w tym dwóch w drodze) i Real działający na najemnikach z Brazylii i Francji.
Już to widzieliśmy. Będziemy tam.

0

Wiem że to pytanie pada jakoś 2 razy w tygodniu ale La Rambla nie na fajnej opcji szukania + to nie elektroda.

Gdzie kupujecie koszulki piłkarskie? Zależy mi na ich jakości przede wszystkim, nie chce kupić scamu z Chin (nawet jeśli i tak będzie z Chin to przynajmniej aby nie z plastiku).
Chciałbym też ogólnie znaleźć poza bieżącymi jakieś koszulki retro, coś w tym stylu.
Ja w ogóle nie wiem od czego zacząć szukac, wszystko wygląda mi na jakiś tam scam poza stronami producentów, ale tam nie ma wszystkiego.

2

@Majowy_ też się nie mogę doczekać xD i kubeł zimnej wody w październiku bo kontuzji dostanie Gündogan albo inny kluczowy piłkarz xD

0

@Derean Edycje w 1993 i 1985 odbywały się w Paryżu i Mar del Plata czyli miastach uczestników.
Poza tym Katalonia to nie Hiszpania :p

3

Finallisima 2025 na nowiutkim Camp Nou? Poproszę.
I będziemy tam.

3

@pluszek może idź na stronę jego szkoły i zobacz? Na stronie o newsach piłkarskich chciałbyś jego ocen na świadectwie? XD

0

Nie no panowie, z tym kibicowskim życiem to bym się nie rozpędzał, przejebalismy wszystkie trofea...
Plus Ferrari nie wygrywa.

2

To co? Czekamy na Argentynę?

0

Barcelona jeszcze kupujego tego Zubimendiego? Dobry kot to jest myślałem że gra stanie bez Rodriego

12

Lamine na luzie 4 asysty na Euro xD ja już nie mam słów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?