0

@VegetaPolska a mi się dalej wydaje że to blef. Wczoraj normalnie wychodził z samolotu

3

@jacobFCB niestety, ale jeśli Demorkaci go nie wymienia to już wolę oglądać takie obrazki niż Trumpa robiącego cokolwiek

0

@VegetaPolska kibica Barcelony tez

1

Zagramy jak Hiszpania za najlepszych czasów Del Bosque. Kto naszym Fabregasem?

1

@Tarins pierwszym winnym jest UEFA

0

Co jest XDDDD kartoflisko?

1

"Aktualizacja 20:47"

~ jednak nie

1

@mekston prawda to

3

Od takiego rogala forehandem ładniejszy jest tylko backhand jedną ręką Federera.
I tylko jego, fani rzemieślników.

0

Kocham takie shoty

1

Ale sprawny jest ten Carlitos, mega ma te kocie ruchy w porównaniu do wieżowca Saszki

0

@fur_Deutschland a czy ja powiedziałem że Iga jest lepsza od Nadala? XD mówię o przewadze, oczywiste że odnoszę to do ich przeciwników xd

0

@MesQueUnClub96 nie rozumiałem jeszcze wtedy tak tenisa, dziś mi łatwiej to docenić. Ale prawda jest że to jest ewenement, i Nadal i Iga

0

Nie jestem pewny czy Nadal w prime miał taką przewagę na tej mączce. To jest coś niesamowitego

4

@Faro on jest kapitanem tej reprezentacji, a szanujmy się mniejszość ogląda YT. Musi też udzielać stacjom które trafiają do większego grona odbiorców

0

@Pawlak1992 ale on nie wychodzi w dzień rozpoczęcia turnieju?

0

Ramblowicze, z racji zbliżającego się turnieju szukam przyzwoitej gazety/albumu/czegokolwiek gdzie będzie tabelka do zapisywania wyników. Chce kontynuować tradycję która zaczęła się na Mundialu w Niemczech gdy miałem 7 lat. Mam każdą taką książeczkę z każdego dużego Mundialu/Euro od tamtej pory i tym razem będzie tak samo. Czy ktoś widział coś fajnego i wie gdzie mogę dostać? Boje się czekać na Skarb Kibica PS, bo zawsze byłem po niego za późno.

2

Jak juz jesteśmy w temacie szrotu od Guardioli to może Grylisz? Nie załapał się na euro to cena 10 mln € adekwatna

1

Co ta Osaka najlepszego zrobiła...

0

@szymonekk brakuje obecnie na rynku przebojowych skrzydłowych, szczególnie grających z lewej. Topowych jest raptem kilku - Vinicus, Leao i w sumie nie wiem kto jeszcze. Nico ma mega potencjał by do tej topki dołączyć, a my mamy szansę go kupić zanim będzie kosztował 100 mln

0

Niech sobie i Papieża Franciszka podpisują. My jedziemy dalej z nowym projektem sportowym. Mam nadzieję że nie odjebie Laporcie żeby wydawać hajs na jakąś populistyczną odpowiedź.

3

@Herato Ferenc Puskas

0

Chyba po meczu?

3

Adama Traore vol 3

2

@Kwasiak98 ale złota piłka xD

0

@Kamil689 nie, ale znacznie to ułatwia, poczucie bezkarności jest potężne

0

@Cvzx gwarantuje że w Barcelonie byłby zupełnie innym człowiekiem.
To jest debil nie z tej ziemi, ale też środowisko Realu w którym po prostu można więcej ma na to ogromny wpływ

1

Debile z tej BVB, cały czas łapią głupie kartki

3

I po co ta kartka, ehh

0

Jaki to jest debil o szok xDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?