Ramblowicze, z racji zbliżającego się turnieju szukam przyzwoitej gazety/albumu/czegokolwiek gdzie będzie tabelka do zapisywania wyników. Chce kontynuować tradycję która zaczęła się na Mundialu w Niemczech gdy miałem 7 lat. Mam każdą taką książeczkę z każdego dużego Mundialu/Euro od tamtej pory i tym razem będzie tak samo. Czy ktoś widział coś fajnego i wie gdzie mogę dostać? Boje się czekać na Skarb Kibica PS, bo zawsze byłem po niego za późno.
@szymonekk brakuje obecnie na rynku przebojowych skrzydłowych, szczególnie grających z lewej. Topowych jest raptem kilku - Vinicus, Leao i w sumie nie wiem kto jeszcze. Nico ma mega potencjał by do tej topki dołączyć, a my mamy szansę go kupić zanim będzie kosztował 100 mln
Niech sobie i Papieża Franciszka podpisują. My jedziemy dalej z nowym projektem sportowym. Mam nadzieję że nie odjebie Laporcie żeby wydawać hajs na jakąś populistyczną odpowiedź.
@Cvzx gwarantuje że w Barcelonie byłby zupełnie innym człowiekiem. To jest debil nie z tej ziemi, ale też środowisko Realu w którym po prostu można więcej ma na to ogromny wpływ
0
@VegetaPolska a mi się dalej wydaje że to blef. Wczoraj normalnie wychodził z samolotu
3
@jacobFCB niestety, ale jeśli Demorkaci go nie wymienia to już wolę oglądać takie obrazki niż Trumpa robiącego cokolwiek
0
@VegetaPolska kibica Barcelony tez
1
Zagramy jak Hiszpania za najlepszych czasów Del Bosque. Kto naszym Fabregasem?
1
@Tarins pierwszym winnym jest UEFA
0
Co jest XDDDD kartoflisko?
1
"Aktualizacja 20:47"
~ jednak nie
1
@mekston prawda to
3
Od takiego rogala forehandem ładniejszy jest tylko backhand jedną ręką Federera.
I tylko jego, fani rzemieślników.
0
Kocham takie shoty
1
Ale sprawny jest ten Carlitos, mega ma te kocie ruchy w porównaniu do wieżowca Saszki
0
@fur_Deutschland a czy ja powiedziałem że Iga jest lepsza od Nadala? XD mówię o przewadze, oczywiste że odnoszę to do ich przeciwników xd
0
@MesQueUnClub96 nie rozumiałem jeszcze wtedy tak tenisa, dziś mi łatwiej to docenić. Ale prawda jest że to jest ewenement, i Nadal i Iga
0
Nie jestem pewny czy Nadal w prime miał taką przewagę na tej mączce. To jest coś niesamowitego
4
@Faro on jest kapitanem tej reprezentacji, a szanujmy się mniejszość ogląda YT. Musi też udzielać stacjom które trafiają do większego grona odbiorców
0
@Pawlak1992 ale on nie wychodzi w dzień rozpoczęcia turnieju?
0
Ramblowicze, z racji zbliżającego się turnieju szukam przyzwoitej gazety/albumu/czegokolwiek gdzie będzie tabelka do zapisywania wyników. Chce kontynuować tradycję która zaczęła się na Mundialu w Niemczech gdy miałem 7 lat. Mam każdą taką książeczkę z każdego dużego Mundialu/Euro od tamtej pory i tym razem będzie tak samo. Czy ktoś widział coś fajnego i wie gdzie mogę dostać? Boje się czekać na Skarb Kibica PS, bo zawsze byłem po niego za późno.
2
Jak juz jesteśmy w temacie szrotu od Guardioli to może Grylisz? Nie załapał się na euro to cena 10 mln € adekwatna
1
Co ta Osaka najlepszego zrobiła...
0
@szymonekk brakuje obecnie na rynku przebojowych skrzydłowych, szczególnie grających z lewej. Topowych jest raptem kilku - Vinicus, Leao i w sumie nie wiem kto jeszcze. Nico ma mega potencjał by do tej topki dołączyć, a my mamy szansę go kupić zanim będzie kosztował 100 mln
0
Niech sobie i Papieża Franciszka podpisują. My jedziemy dalej z nowym projektem sportowym. Mam nadzieję że nie odjebie Laporcie żeby wydawać hajs na jakąś populistyczną odpowiedź.
3
@Herato Ferenc Puskas
0
Chyba po meczu?
3
Adama Traore vol 3
2
@Kwasiak98 ale złota piłka xD
0
@Kamil689 nie, ale znacznie to ułatwia, poczucie bezkarności jest potężne
0
@Cvzx gwarantuje że w Barcelonie byłby zupełnie innym człowiekiem.
To jest debil nie z tej ziemi, ale też środowisko Realu w którym po prostu można więcej ma na to ogromny wpływ
1
Debile z tej BVB, cały czas łapią głupie kartki
3
I po co ta kartka, ehh
0
Jaki to jest debil o szok xDDDD