0

@MOLESTA zgodziłbym się gdyby nie istniał Real Madryt, który teorię o niepowtarzalnym szczęściu rozbija w drobny pył.

0

@AduŚ07 9 lat xd

4

@Kuba_1 xDDD to jest najlepszy sędzia na świecie, calm down

1

Nie no to był clear spalony xD dajcie spokój, Bayern sam sobie to przegrał

3

Dobrze że Euro jest, można odpocząć od tej patologii w naszym klubie i oglądania tej samej edycji LM co rok od 2016

2

Czemu my nie możemy przynajmniej raz się tak ucieszyć? Ostatni taki przypływ ekstazy był przy 6:1 z PSG, 7 jebanuch lat temu.

0

@Gaucho ile razy Neuer taki błąd popełnił w życiu? XD

2

@sopelinho nie było spalonego

0

Standard kurwa xD witamy w finale

0

@AFA ale się śmieje i patrzcie haha jaki zabawny

0

@P33ck i wolny od lata. Ale my wolimy uprawiać populizm

2

Stawiać dom na Real?

0

Ale zaskoczyli nie powiem

1

Sane mecz imienia Dembele

0

Oby stary dziad Alonso przyniósł pecha xD

0

Normalnie takie coś wpada, oby to był jakiś znak xD

0

Jezu no ten Real zawsze jakby grali w 12, irytujące to jest

1

@MesQueUnClub96 wszyscy dobrze wiemy kto

0

@Zoker 162 milionów ludzi obejrzało w 2023, więc tak

0

Hahahah pięknie

1

Obstawiłem awans PSG, ogląda się dużo spokojniej.

17

@Stinger_ oczywiście że Reus, jedyny nie jest mistrzem świata z nich trzech, mimo że spokojnie by nim był gdyby nie kontuzje

0

@Katalończyk 99 taki właśnie wniosek sam wyciągnąłem, myślałem że ktoś po prostu powiedział a dobra, niech będzie 16 w dzień roboczy, co może być nie tak.
Skoro to tradycja to trochę inna para kaloszy

0

@FcPortoFan1999 skoro tak to rozumiem, ale nie wiedząc skąd jest ta tradycja wygląda to dziwnie. Tym bardziej w Polsce gdzie słońce nie świeci wysoko jak w Hiszpanii.

1

Ktoś mi powie dlaczego finał krajowego pucharu jest rozgrywany o 16 jakby to była jakaś Familiada? XD
To tak zawsze się odbywa?
Czy to celowe zagranie żeby kibice mniej widzieli i by mecz wyglądał jeszcze bardziej amatorsko?

2

@Lanosss już nie istnieją, a dick raiderzy Verstappena są dużo, dużo, DUŻO gorsi

0

@DonAndrzejos gówno prawda xd

1

@Herato o kurde pierwszy raz trafiłem xD

1

@Herato wygrali dwa razy z rzędu w innych klubach?

0

@dawid4444 oddawanie któregokolwiek z tych graczy przy naszej sytuacji byłoby idiotyzmem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?