@Katalończyk 99 taki właśnie wniosek sam wyciągnąłem, myślałem że ktoś po prostu powiedział a dobra, niech będzie 16 w dzień roboczy, co może być nie tak. Skoro to tradycja to trochę inna para kaloszy
@FcPortoFan1999 skoro tak to rozumiem, ale nie wiedząc skąd jest ta tradycja wygląda to dziwnie. Tym bardziej w Polsce gdzie słońce nie świeci wysoko jak w Hiszpanii.
Ktoś mi powie dlaczego finał krajowego pucharu jest rozgrywany o 16 jakby to była jakaś Familiada? XD To tak zawsze się odbywa? Czy to celowe zagranie żeby kibice mniej widzieli i by mecz wyglądał jeszcze bardziej amatorsko?
0
@MOLESTA zgodziłbym się gdyby nie istniał Real Madryt, który teorię o niepowtarzalnym szczęściu rozbija w drobny pył.
0
@AduŚ07 9 lat xd
4
@Kuba_1 xDDD to jest najlepszy sędzia na świecie, calm down
1
Nie no to był clear spalony xD dajcie spokój, Bayern sam sobie to przegrał
3
Dobrze że Euro jest, można odpocząć od tej patologii w naszym klubie i oglądania tej samej edycji LM co rok od 2016
2
Czemu my nie możemy przynajmniej raz się tak ucieszyć? Ostatni taki przypływ ekstazy był przy 6:1 z PSG, 7 jebanuch lat temu.
0
@Gaucho ile razy Neuer taki błąd popełnił w życiu? XD
2
@sopelinho nie było spalonego
0
Standard kurwa xD witamy w finale
0
@AFA ale się śmieje i patrzcie haha jaki zabawny
0
@P33ck i wolny od lata. Ale my wolimy uprawiać populizm
2
Stawiać dom na Real?
0
Ale zaskoczyli nie powiem
1
Sane mecz imienia Dembele
0
Oby stary dziad Alonso przyniósł pecha xD
0
Normalnie takie coś wpada, oby to był jakiś znak xD
0
Jezu no ten Real zawsze jakby grali w 12, irytujące to jest
1
@MesQueUnClub96 wszyscy dobrze wiemy kto
0
@Zoker 162 milionów ludzi obejrzało w 2023, więc tak
0
Hahahah pięknie
1
Obstawiłem awans PSG, ogląda się dużo spokojniej.
17
@Stinger_ oczywiście że Reus, jedyny nie jest mistrzem świata z nich trzech, mimo że spokojnie by nim był gdyby nie kontuzje
0
@Katalończyk 99 taki właśnie wniosek sam wyciągnąłem, myślałem że ktoś po prostu powiedział a dobra, niech będzie 16 w dzień roboczy, co może być nie tak.
Skoro to tradycja to trochę inna para kaloszy
0
@FcPortoFan1999 skoro tak to rozumiem, ale nie wiedząc skąd jest ta tradycja wygląda to dziwnie. Tym bardziej w Polsce gdzie słońce nie świeci wysoko jak w Hiszpanii.
1
Ktoś mi powie dlaczego finał krajowego pucharu jest rozgrywany o 16 jakby to była jakaś Familiada? XD
To tak zawsze się odbywa?
Czy to celowe zagranie żeby kibice mniej widzieli i by mecz wyglądał jeszcze bardziej amatorsko?
2
@Lanosss już nie istnieją, a dick raiderzy Verstappena są dużo, dużo, DUŻO gorsi
0
@DonAndrzejos gówno prawda xd
1
@Herato o kurde pierwszy raz trafiłem xD
1
@Herato wygrali dwa razy z rzędu w innych klubach?
0
@dawid4444 oddawanie któregokolwiek z tych graczy przy naszej sytuacji byłoby idiotyzmem