2

Ale fart że mają Donnarume xDD

1

Że mu się w głowie nie kreci od tych kółeczek

6

XDDDDDDDDDDDDDDDDDD HHAHAHAHAHHG

5

Relax panowie, w Paryżu też się rozpędzalismy jak maluch w 7 osób

1

De Jong na DMie xD

0

Mam nadzieję że przywyknę na nowo do tych wielkich meczów o stawkę bo średnio mi idzie przez to rzucanie palenia xD

1

@abram3k największa głupota że piłkarze pokroju Yamala muszą strzelać gole

16

1,5 tygodnia temu szczałem w tych krzakach w górnej części ekranu xD byłem na skraju wytrzymałości


15

Dokładnie 5 lat temu równiez graliśmy rewanżowy mecz w 1/4 LM, również we wtorek i również w pięknej Barcelonie.
3-0 z Man Utd. Nie obraziłbym się na podobnie łatwy mecz dzisiaj.

0

@Herato wszystko oprócz tej Turcji to Harry Kane xD i wartości

0

@lucca87 wolałbym te pieniądze przeznaczyć na DM z prawdziwego zdarzenia a nie Jorginho bo jest za darmo, szanujmy sie

1

@Tomek54321 każdy kogo tutaj znam od przeszło 10 lat jest podekscytowany bo gramy o poważną piłkę pierwszy raz od chuj wie kiedy ale nie xD gimbusy muszą mieć pokorę i chować łeb w piasek przed wielkim peesże

8

Ale się ten dzień będzie dłużył już to czuję.

1

@ShawnC przy bramce Dembele wykorzystał swoje niesamowicie szybkie ruchy i dopadł do piłki zanim wyszła za linię. Nie wydaje mi się żeby jakikolwiek inny zawodnik na świecie by ją tam złapał.

1

@MesQueUnClub96 rozkrok? XD

1

@BORO_12 no tak, zapomniałem o jego już długim stażu xD

0

Kto jest u nas czwartym kapitanem?
Bo rozumiem że hierarchia to Roberto, Ter Stegen, Araujo a był ktoś jeszcze kapitanem w tym sezonie?

0

@Esteban_ wtf to on tam rywalizuje ze skrzydłowym?

1

Ktoś ogląda na co dzień Serie A? Czemu Zalewski jest tak szkalowany przez trenera Romy?

1

@regatta52 stąd chciałem pozdrowić całe Ryki i ich mleczarnię

1

Piękne trio ofensywne nam się tworzy - LRY.
Myślę że cały powiat rycki będzie tym pomysłem zachwycony.

4

@tristan87 niech tylko popracuje trochę nad fizycznością bo wszedł na te 29 min i pod koniec już słabo biegał. Ale piłkarz magiczny, mam do niego słabość

1

@fart @Lucerfi kurcze no nie wiem sam ja tak samo.. chciałbym żeby to się ułożyło mimo że wszystko, bo to Xavi itp. I naprawdę nie gramy źle. Ale z drugiej strony, czy kilka dobrych meczów wystarcza

0

No i jak nastroje? Xavi se queda?

9

@kondziu88 Inigo za Cubarsiego

0

@Gibbon_FCB first time?

0

@barcelonaLM ta statystyka tak cieszy. W końcu nie ma wstydu

0

@Aragorn33 nie wszyscy trzej muszą odpoczywać w Kadyksie

8

Mam nadzieję że Dzbanbele zrobią tam ogień na olimpijskim wzgórzu. Tyle wpompowane w niego a ten przy pierwszej okazji się wypiął i teraz jeszcze ta cieszynka xD

1

Potrzebuję grafiki gdzie jest uśmiechnięty Xavi i napisane Thank you and welcome. Placę w Spotify Premium

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?