Dokładnie 5 lat temu równiez graliśmy rewanżowy mecz w 1/4 LM, również we wtorek i również w pięknej Barcelonie. 3-0 z Man Utd. Nie obraziłbym się na podobnie łatwy mecz dzisiaj.
@Tomek54321 każdy kogo tutaj znam od przeszło 10 lat jest podekscytowany bo gramy o poważną piłkę pierwszy raz od chuj wie kiedy ale nie xD gimbusy muszą mieć pokorę i chować łeb w piasek przed wielkim peesże
@ShawnC przy bramce Dembele wykorzystał swoje niesamowicie szybkie ruchy i dopadł do piłki zanim wyszła za linię. Nie wydaje mi się żeby jakikolwiek inny zawodnik na świecie by ją tam złapał.
@tristan87 niech tylko popracuje trochę nad fizycznością bo wszedł na te 29 min i pod koniec już słabo biegał. Ale piłkarz magiczny, mam do niego słabość
@fart@Lucerfi kurcze no nie wiem sam ja tak samo.. chciałbym żeby to się ułożyło mimo że wszystko, bo to Xavi itp. I naprawdę nie gramy źle. Ale z drugiej strony, czy kilka dobrych meczów wystarcza
Mam nadzieję że Dzbanbele zrobią tam ogień na olimpijskim wzgórzu. Tyle wpompowane w niego a ten przy pierwszej okazji się wypiął i teraz jeszcze ta cieszynka xD
2
Ale fart że mają Donnarume xDD
1
Że mu się w głowie nie kreci od tych kółeczek
6
XDDDDDDDDDDDDDDDDDD HHAHAHAHAHHG
5
Relax panowie, w Paryżu też się rozpędzalismy jak maluch w 7 osób
1
De Jong na DMie xD
0
Mam nadzieję że przywyknę na nowo do tych wielkich meczów o stawkę bo średnio mi idzie przez to rzucanie palenia xD
1
@abram3k największa głupota że piłkarze pokroju Yamala muszą strzelać gole
16
1,5 tygodnia temu szczałem w tych krzakach w górnej części ekranu xD byłem na skraju wytrzymałości
15
Dokładnie 5 lat temu równiez graliśmy rewanżowy mecz w 1/4 LM, również we wtorek i również w pięknej Barcelonie.
3-0 z Man Utd. Nie obraziłbym się na podobnie łatwy mecz dzisiaj.
0
@Herato wszystko oprócz tej Turcji to Harry Kane xD i wartości
0
@lucca87 wolałbym te pieniądze przeznaczyć na DM z prawdziwego zdarzenia a nie Jorginho bo jest za darmo, szanujmy sie
1
@Tomek54321 każdy kogo tutaj znam od przeszło 10 lat jest podekscytowany bo gramy o poważną piłkę pierwszy raz od chuj wie kiedy ale nie xD gimbusy muszą mieć pokorę i chować łeb w piasek przed wielkim peesże
8
Ale się ten dzień będzie dłużył już to czuję.
1
@ShawnC przy bramce Dembele wykorzystał swoje niesamowicie szybkie ruchy i dopadł do piłki zanim wyszła za linię. Nie wydaje mi się żeby jakikolwiek inny zawodnik na świecie by ją tam złapał.
1
@MesQueUnClub96 rozkrok? XD
1
@BORO_12 no tak, zapomniałem o jego już długim stażu xD
0
Kto jest u nas czwartym kapitanem?
Bo rozumiem że hierarchia to Roberto, Ter Stegen, Araujo a był ktoś jeszcze kapitanem w tym sezonie?
0
@Esteban_ wtf to on tam rywalizuje ze skrzydłowym?
1
Ktoś ogląda na co dzień Serie A? Czemu Zalewski jest tak szkalowany przez trenera Romy?
1
@regatta52 stąd chciałem pozdrowić całe Ryki i ich mleczarnię
1
Piękne trio ofensywne nam się tworzy - LRY.
Myślę że cały powiat rycki będzie tym pomysłem zachwycony.
4
@tristan87 niech tylko popracuje trochę nad fizycznością bo wszedł na te 29 min i pod koniec już słabo biegał. Ale piłkarz magiczny, mam do niego słabość
1
@fart @Lucerfi kurcze no nie wiem sam ja tak samo.. chciałbym żeby to się ułożyło mimo że wszystko, bo to Xavi itp. I naprawdę nie gramy źle. Ale z drugiej strony, czy kilka dobrych meczów wystarcza
0
No i jak nastroje? Xavi se queda?
9
@kondziu88 Inigo za Cubarsiego
0
@Gibbon_FCB first time?
0
@barcelonaLM ta statystyka tak cieszy. W końcu nie ma wstydu
0
@Aragorn33 nie wszyscy trzej muszą odpoczywać w Kadyksie
8
Mam nadzieję że Dzbanbele zrobią tam ogień na olimpijskim wzgórzu. Tyle wpompowane w niego a ten przy pierwszej okazji się wypiął i teraz jeszcze ta cieszynka xD
1
Potrzebuję grafiki gdzie jest uśmiechnięty Xavi i napisane Thank you and welcome. Placę w Spotify Premium