2

Gasly bardzo oszczędnie, przylecieć do Paryża majac wyścig w Japonii a potem w Szanghaju xD a my papierowe słomki

0

Halo środek pola? W piłkę gramy jak coś

1

No zajebista atmosfera XDDDDDDD jaki to jest śmieszny klubik

0

Marzę kiedyś obejrzeć spotkanie o takim wymiarze w słonecznej Katalonii. Byłem niedawno pod budowanym Camp Nou, czuć tam tą magię

0

@Rust_Cohle na Montjuic przyjedzie

8

W ogóle jakie to jest abstrakcyjne że na luzaku na 1/4 LM wychodzą sobie dwaj piłkarze z rocznika 2007 xDD to się w głowie nie mieści, a dla nas to normalna sprawa

0

Zlikwidować obsrańsko do minimum i będzie dobrze. To jest coś co nas prześladuje od dwumeczu z Romą.

3

Idę odkurzyć mieszkanie i podłogę umyje drugi raz w ciągu dwóch dni bo nie usiedzę tej godziny xD

0

@dv7wisnia no tak

0

@betonito pamiętam te niekończące się sagi z nim, podobnie jak z Verattim

0

@dv7wisnia E2 to Eto'o? XD

1

Jejujejujejujeju to już dziś

4

Ten się mało się zesra od tych bramek Realu xDD

1

A ten o zmianach zapominał?

0

@MarianekFCB zgadnij xd

1

Czemu nasi tak nie mogą strzelać :(

0

Ruszyła maszyna

3

Francuzik widzę ma Casemiro treatment. Może srać na rywali ale kartki nie będzie

0

@Maynard666 granie jednowymiarowo nigdy nie jest na dłuższą metę jakieś efektywne. Świat piłki potrafił zatrzymać Xaviego, Busquetsa, Inieste i Messiego w jednej drużynie

1

Ale ten Rudiger to jest debil xD

0

@HypeR co .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Czy oni nie mogą strzelić normalnego gola xD

0

Vamos XDDDDd jedziemy

1

XdddddD dobry start toomuchmoneya xD

0

W ogóle polecam wizytę w naszym muzeum, kawał historii napisanej obrazami i rzeczami, puchary robią wrażenie, podobnie jak cała sekcja Leo Messiego.
No i nowe Camp Nou zaczyna fajnie wyglądać :)

13

Pozdrowienia z La Rambli Ramblowicze :P

1

@Matt_i1992 tak jak na Reddicie? Najgłupszy pomysł

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale prawdę trzeba powiedzieć że Raphinia twardy jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?