W ogóle jakie to jest abstrakcyjne że na luzaku na 1/4 LM wychodzą sobie dwaj piłkarze z rocznika 2007 xDD to się w głowie nie mieści, a dla nas to normalna sprawa
@Maynard666 granie jednowymiarowo nigdy nie jest na dłuższą metę jakieś efektywne. Świat piłki potrafił zatrzymać Xaviego, Busquetsa, Inieste i Messiego w jednej drużynie
W ogóle polecam wizytę w naszym muzeum, kawał historii napisanej obrazami i rzeczami, puchary robią wrażenie, podobnie jak cała sekcja Leo Messiego. No i nowe Camp Nou zaczyna fajnie wyglądać :)
2
Gasly bardzo oszczędnie, przylecieć do Paryża majac wyścig w Japonii a potem w Szanghaju xD a my papierowe słomki
0
Halo środek pola? W piłkę gramy jak coś
1
No zajebista atmosfera XDDDDDDD jaki to jest śmieszny klubik
0
Marzę kiedyś obejrzeć spotkanie o takim wymiarze w słonecznej Katalonii. Byłem niedawno pod budowanym Camp Nou, czuć tam tą magię
0
@Rust_Cohle na Montjuic przyjedzie
8
W ogóle jakie to jest abstrakcyjne że na luzaku na 1/4 LM wychodzą sobie dwaj piłkarze z rocznika 2007 xDD to się w głowie nie mieści, a dla nas to normalna sprawa
0
Zlikwidować obsrańsko do minimum i będzie dobrze. To jest coś co nas prześladuje od dwumeczu z Romą.
3
Idę odkurzyć mieszkanie i podłogę umyje drugi raz w ciągu dwóch dni bo nie usiedzę tej godziny xD
0
@dv7wisnia no tak
0
@betonito pamiętam te niekończące się sagi z nim, podobnie jak z Verattim
0
@dv7wisnia E2 to Eto'o? XD
1
Jejujejujejujeju to już dziś
4
Ten się mało się zesra od tych bramek Realu xDD
1
A ten o zmianach zapominał?
0
@MarianekFCB zgadnij xd
1
Czemu nasi tak nie mogą strzelać :(
0
Ruszyła maszyna
3
Francuzik widzę ma Casemiro treatment. Może srać na rywali ale kartki nie będzie
0
@Maynard666 granie jednowymiarowo nigdy nie jest na dłuższą metę jakieś efektywne. Świat piłki potrafił zatrzymać Xaviego, Busquetsa, Inieste i Messiego w jednej drużynie
1
Ale ten Rudiger to jest debil xD
0
@HypeR co .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Czy oni nie mogą strzelić normalnego gola xD
0
Vamos XDDDDd jedziemy
1
XdddddD dobry start toomuchmoneya xD
0
W ogóle polecam wizytę w naszym muzeum, kawał historii napisanej obrazami i rzeczami, puchary robią wrażenie, podobnie jak cała sekcja Leo Messiego.
No i nowe Camp Nou zaczyna fajnie wyglądać :)
13
Pozdrowienia z La Rambli Ramblowicze :P
1
@Matt_i1992 tak jak na Reddicie? Najgłupszy pomysł
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale prawdę trzeba powiedzieć że Raphinia twardy jest