3 marca 2024, 22:35
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3 marca 2024, 22:26
Mamy farta i tak bo jeszcze nie było przykucu
3 marca 2024, 22:23
@aspr1me je niom
3 marca 2024, 22:21
4
O kurde zapomniałem o Lewandowskim xD co on jeszcze robi na boisku?
3 marca 2024, 22:19
5
Kocham Cubarsiego jak coś, prawie jak Yamala
3 marca 2024, 22:17
17
A w chuju już to mam, marazm mnie dopadł po tych kontuzjach. Znowu się dałem podpalić jednym meczem
3 marca 2024, 22:11
@KrychaFCB zamień soczewki miejscami
3 marca 2024, 22:09
Flick zrobi z Pedriego drugiego Goretzke fizycznie, ja wierzę
3 marca 2024, 22:02
Do września jest trochę czasu. Ja mam nadzieję że skupienie na Pedrim będzie maksymalne, żadnych kurwa turnusów do Houston, Euro czy Igrzysk. Ciężka praca i powolne wprowadzenie. Następny sezon da nam wszystkie odpowiedzi.
3 marca 2024, 21:59
0
@G9 xDDDDDD co ja tu przeczytałem właśnie
3 marca 2024, 21:55
@DragonxNF ale przecież sprzedać bo nie szczela goli i w ogóle
3 marca 2024, 21:53
Felix, Roque in za Brasileo i Bachate i jedziemy z kucaczem
3 marca 2024, 21:52
3
Nasza pomoc marzeń cała leży połamana, płakać się chce jak Pedriemu...
3 marca 2024, 21:47
Kolejny będzie zajechany xD
3 marca 2024, 21:46
Dziękujemy De La Fuente
3 marca 2024, 21:45
Ah shit, here we go again
3 marca 2024, 21:43
Dawaj Roque panie trenerze, oni zostawiają kupę miejsca za sobą
3 marca 2024, 21:35
Ale technikę to ma niesamowitą naprawdę. Brazylijczyk nie z Brazylii
3 marca 2024, 21:34
2
ajjjj, co to był za strzał wow
3 marca 2024, 21:29
No dajesz Fermin, to jest twój mecz
3 marca 2024, 21:27
Nieźle już spuchło. Mega współczuję :(
Christensen bez De Jonga może mieć ciężko ogarnąć
3 marca 2024, 21:19
Brawo Kendrick!
3 marca 2024, 21:17
@SpainFanRM89 może tak być, ma trochę inne zadania. Ale też forma nie ta, on dalej ma 21 lat takie wahania to norma
3 marca 2024, 21:11
Czy my gramy z kontry czy mi się wydaje xD
3 marca 2024, 21:07
Aj Joao piękny jesteś
3 marca 2024, 21:01
@esem91 Cubarsi tam ogarnie
3 marca 2024, 20:59
Ale atmosferka, szacun
1 marca 2024, 00:09
@Tasde "A w La Liga najchętniej wyrejestrowano by wszystkich zawodników" chyba że mowa o piłkarzach Realu, wtedy nie
26 lutego 2024, 18:12
Nie no błagam xD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Mamy farta i tak bo jeszcze nie było przykucu
1
@aspr1me je niom
4
O kurde zapomniałem o Lewandowskim xD co on jeszcze robi na boisku?
5
Kocham Cubarsiego jak coś, prawie jak Yamala
17
A w chuju już to mam, marazm mnie dopadł po tych kontuzjach. Znowu się dałem podpalić jednym meczem
1
@KrychaFCB zamień soczewki miejscami
5
Flick zrobi z Pedriego drugiego Goretzke fizycznie, ja wierzę
4
Do września jest trochę czasu. Ja mam nadzieję że skupienie na Pedrim będzie maksymalne, żadnych kurwa turnusów do Houston, Euro czy Igrzysk. Ciężka praca i powolne wprowadzenie. Następny sezon da nam wszystkie odpowiedzi.
0
@G9 xDDDDDD co ja tu przeczytałem właśnie
1
@DragonxNF ale przecież sprzedać bo nie szczela goli i w ogóle
1
Felix, Roque in za Brasileo i Bachate i jedziemy z kucaczem
3
Nasza pomoc marzeń cała leży połamana, płakać się chce jak Pedriemu...
1
Kolejny będzie zajechany xD
0
Dziękujemy De La Fuente
0
Ah shit, here we go again
0
Dawaj Roque panie trenerze, oni zostawiają kupę miejsca za sobą
1
Ale technikę to ma niesamowitą naprawdę. Brazylijczyk nie z Brazylii
2
ajjjj, co to był za strzał wow
0
No dajesz Fermin, to jest twój mecz
0
Nieźle już spuchło. Mega współczuję :(
1
Christensen bez De Jonga może mieć ciężko ogarnąć
0
Brawo Kendrick!
0
@SpainFanRM89 może tak być, ma trochę inne zadania. Ale też forma nie ta, on dalej ma 21 lat takie wahania to norma
0
Czy my gramy z kontry czy mi się wydaje xD
1
Aj Joao piękny jesteś
0
@esem91 Cubarsi tam ogarnie
2
Ale atmosferka, szacun
1
@Tasde "A w La Liga najchętniej wyrejestrowano by wszystkich zawodników" chyba że mowa o piłkarzach Realu, wtedy nie
2
Nie no błagam xD