1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Mamy farta i tak bo jeszcze nie było przykucu

1

@aspr1me je niom

4

O kurde zapomniałem o Lewandowskim xD co on jeszcze robi na boisku?

5

Kocham Cubarsiego jak coś, prawie jak Yamala

17

A w chuju już to mam, marazm mnie dopadł po tych kontuzjach. Znowu się dałem podpalić jednym meczem

1

@KrychaFCB zamień soczewki miejscami

5

Flick zrobi z Pedriego drugiego Goretzke fizycznie, ja wierzę

4

Do września jest trochę czasu. Ja mam nadzieję że skupienie na Pedrim będzie maksymalne, żadnych kurwa turnusów do Houston, Euro czy Igrzysk. Ciężka praca i powolne wprowadzenie. Następny sezon da nam wszystkie odpowiedzi.

0

@G9 xDDDDDD co ja tu przeczytałem właśnie

1

@DragonxNF ale przecież sprzedać bo nie szczela goli i w ogóle

1

Felix, Roque in za Brasileo i Bachate i jedziemy z kucaczem

3

Nasza pomoc marzeń cała leży połamana, płakać się chce jak Pedriemu...

1

Kolejny będzie zajechany xD

0

Dziękujemy De La Fuente

0

Ah shit, here we go again

0

Dawaj Roque panie trenerze, oni zostawiają kupę miejsca za sobą

1

Ale technikę to ma niesamowitą naprawdę. Brazylijczyk nie z Brazylii

2

ajjjj, co to był za strzał wow

0

No dajesz Fermin, to jest twój mecz

0

Nieźle już spuchło. Mega współczuję :(

1

Christensen bez De Jonga może mieć ciężko ogarnąć

0

Brawo Kendrick!

0

@SpainFanRM89 może tak być, ma trochę inne zadania. Ale też forma nie ta, on dalej ma 21 lat takie wahania to norma

0

Czy my gramy z kontry czy mi się wydaje xD

1

Aj Joao piękny jesteś

0

@esem91 Cubarsi tam ogarnie

2

Ale atmosferka, szacun

1

@Tasde "A w La Liga najchętniej wyrejestrowano by wszystkich zawodników" chyba że mowa o piłkarzach Realu, wtedy nie

2

Nie no błagam xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?