@kamilop nie oglądam ich co tydzień, ale mimo tego co męczą dziś bule nie powiedziałbym że się nie rozwijają. Grają dużo więcej piłka w tych czasachniż za sławnego autobusu Simeone.
Co ci komentatorzy, jakie to ma znaczenie xDD w takim układzie piłkarz Realu sobie może po prostu złapać piłkę w polu karnym bo nie leci w światło bramki?
4
Alexis!! Ale go dawno nie widziałem. Dawaj brameczke jak kiedyś z Realem
0
@macio_944 to raczej błąd Simeone
0
Ale Inter marnuje sytuacji
0
Co to za placek xDDDD
0
To teraz nie trzeba zejść po interwencji medycznej?
0
@kamilop nie oglądam ich co tydzień, ale mimo tego co męczą dziś bule nie powiedziałbym że się nie rozwijają. Grają dużo więcej piłka w tych czasachniż za sławnego autobusu Simeone.
0
@junior1905 jest, tylko trzeba dokupić xD
4
Ten w masce to był Kanye West? XDDD
0
Chyba koniec tego dobrego komentarza :(
0
@jakub1906 tysiąc razy
1
Ale to jest różnica jak jest porządny komentarz, od razu ile częściej się patrzy na telewizor niż w telefon
5
O wyjebali tych nudziarzy i dali Chabiniaka, może będzie ciekawiej xD
1
Kogo ten Polsat zatrudnia na komentarz? Biorą ich z komentowania grzybobrania? Tragedia
7
@Aragorn33 nic, ale stało się cokolwiek nie za PiSu więc olaboga atakujo
0
@AFA jezu, chill panowie xD nie mówię że jest słaby tylko jak się kojarzy komuś kto ogląda tylko Barcelonę i widział mundial
0
@Arden no wiem, ale nie oglądam Serie A, a kojarzy mi się głównie z występów w reprezentacji xd ale nie neguje tego że jest świetnym piłkarzem
0
Nie mogę z tym Lautaro jako kapitanem xD nadal mi ciężko uwierzyć że to taki gwiazdor we Włoszech, dla mnie całe życie to będzie Higuain 2.0
7
@marcin62 Jestem dumny z bycia kibicem Barcelony. ♥
0
Bochum, Bochum, co ty robisz?
0
Co to ten Bochum w ogóle jest? Jak oni mają czelność strzelać Bayernowi i Panu Trenerowi Tuchelowi?
Niepoważny klub jakiś?
2
Nie oglądam, ale mam nadzieję że mecz przerwany bo kibice Bayernu domagają się nowego kontraktu dla Tuchela?
0
I co? 5 meczów zawieszenia? Czy anulowanie kartki i nic się nie stało?
1
Ten Guler to dobry placek
1
Co ci komentatorzy, jakie to ma znaczenie xDD w takim układzie piłkarz Realu sobie może po prostu złapać piłkę w polu karnym bo nie leci w światło bramki?
1
Przecież gdyby nie ta ręka to byłby gol xD o czym w ogóle jest ta dyskusja
0
W normalnych warunkach to jest karny.
0
można się rozejść
1
Mbappe ława? Szybko poszło
3
@Safrani pisowcy znowu kłamali? Niesamowite
0
@FcPortoFan1999 oczywiście że nie, czekamy na cudowne ozdrowienie w LM xD