4

Alexis!! Ale go dawno nie widziałem. Dawaj brameczke jak kiedyś z Realem

0

@macio_944 to raczej błąd Simeone

0

Ale Inter marnuje sytuacji

0

Co to za placek xDDDD

0

To teraz nie trzeba zejść po interwencji medycznej?

0

@kamilop nie oglądam ich co tydzień, ale mimo tego co męczą dziś bule nie powiedziałbym że się nie rozwijają. Grają dużo więcej piłka w tych czasachniż za sławnego autobusu Simeone.

0

@junior1905 jest, tylko trzeba dokupić xD

4

Ten w masce to był Kanye West? XDDD

0

Chyba koniec tego dobrego komentarza :(

0

@jakub1906 tysiąc razy

1

Ale to jest różnica jak jest porządny komentarz, od razu ile częściej się patrzy na telewizor niż w telefon

5

O wyjebali tych nudziarzy i dali Chabiniaka, może będzie ciekawiej xD

1

Kogo ten Polsat zatrudnia na komentarz? Biorą ich z komentowania grzybobrania? Tragedia

7

@Aragorn33 nic, ale stało się cokolwiek nie za PiSu więc olaboga atakujo

0

@AFA jezu, chill panowie xD nie mówię że jest słaby tylko jak się kojarzy komuś kto ogląda tylko Barcelonę i widział mundial

0

@Arden no wiem, ale nie oglądam Serie A, a kojarzy mi się głównie z występów w reprezentacji xd ale nie neguje tego że jest świetnym piłkarzem

0

Nie mogę z tym Lautaro jako kapitanem xD nadal mi ciężko uwierzyć że to taki gwiazdor we Włoszech, dla mnie całe życie to będzie Higuain 2.0

7

@marcin62 Jestem dumny z bycia kibicem Barcelony. ♥

0

Bochum, Bochum, co ty robisz?

0

Co to ten Bochum w ogóle jest? Jak oni mają czelność strzelać Bayernowi i Panu Trenerowi Tuchelowi?
Niepoważny klub jakiś?

2

Nie oglądam, ale mam nadzieję że mecz przerwany bo kibice Bayernu domagają się nowego kontraktu dla Tuchela?

0

I co? 5 meczów zawieszenia? Czy anulowanie kartki i nic się nie stało?

1

Ten Guler to dobry placek

1

Co ci komentatorzy, jakie to ma znaczenie xDD w takim układzie piłkarz Realu sobie może po prostu złapać piłkę w polu karnym bo nie leci w światło bramki?

1

Przecież gdyby nie ta ręka to byłby gol xD o czym w ogóle jest ta dyskusja

0

W normalnych warunkach to jest karny.

0

można się rozejść

1

Mbappe ława? Szybko poszło

3

@Safrani pisowcy znowu kłamali? Niesamowite

0

@FcPortoFan1999 oczywiście że nie, czekamy na cudowne ozdrowienie w LM xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?