3 lutego 2024, 20:27
0
@gora no Kounde
3 lutego 2024, 20:17
6
@macio_944 odczucia są pozytywne
Kendrick kolejny mecz na tragicznym poziomie
3 lutego 2024, 20:05
2
Dobrze zdiagnozowalismy już po pierwszej kolejce co tu się będzie działo. Tej ligi się nie da wygrać w tym sezonie.
3 lutego 2024, 20:02
Mamy kolejny błąd do pokazania w Real Madryt TV prawda? XD
3 lutego 2024, 20:01
Przecież to czysty przypadek XDDD
Co xDDDdd co tam się odwaliło
3 lutego 2024, 19:58
1
@abram3k xdddddddd pozdrawiam gorące
3 lutego 2024, 19:53
Ale ile się naczytałem że jest beznadziejny i w ogóle się nie nadaje bo nie wyszło mu łącznie 25 min w 4 meczach xd
3 lutego 2024, 19:51
Vamoooosss!! Jak tam niedowiarki? XD
3 lutego 2024, 19:39
2-0 to jaki wynik? Ktoś przypomni?
3 lutego 2024, 19:38
W końcu Pedri coś zagrał, uff brawo
3 lutego 2024, 19:34
Cancelo a nie Kounde? XDD
3 lutego 2024, 18:54
Ale ładnie. Brawo.
3 lutego 2024, 18:34
@FcPortoFan1999 chyba opłatkiem
Zaangażowanie to wszystko co ci wystarczy przeciwko Barcelonie
3 lutego 2024, 17:19
Ale to jest beton, brak słów
2 lutego 2024, 15:34
@maroon tej co ma jaja z gumy
2 lutego 2024, 12:03
@Esteban_ to nie tak miało wyglądać :|
2 lutego 2024, 11:59
Słyszeliście o kontrakcie pumy?
1 lutego 2024, 21:16
Dobra, to włączam jak tak
1 lutego 2024, 12:16
Mbappe w Realu i Hamilton w Ferrari jednego dnia. Ja już nie mam sił co tu się dziś dzieje
31 stycznia 2024, 21:26
@Emhyr przecież tam piknik dziś był xD
31 stycznia 2024, 20:56
@Culer9002 już o nim zapomniałem więc nie wystawię opinii
31 stycznia 2024, 20:54
to był Orłowski akurat
31 stycznia 2024, 20:53
Roque już się spłacił
31 stycznia 2024, 20:52
4
Wyciął go równo z trawą Laboga: "No muszę zobaczyć jezcse jedną powtórkę"Trzeba przyznać że wiernego kibica mają rządowi, od kiedy komentuje w C+ czyli jakieś 8 lat nigdy się nie krył z sympatią
31 stycznia 2024, 20:49
3
@partymaker boli go ze lepszy od męczennika
31 stycznia 2024, 20:48
Jebło kolano znowu?
31 stycznia 2024, 20:47
Młody oczywiście orany od góry do dołu
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@gora no Kounde
6
@macio_944 odczucia są pozytywne
0
Kendrick kolejny mecz na tragicznym poziomie
2
Dobrze zdiagnozowalismy już po pierwszej kolejce co tu się będzie działo. Tej ligi się nie da wygrać w tym sezonie.
2
Mamy kolejny błąd do pokazania w Real Madryt TV prawda? XD
2
Przecież to czysty przypadek XDDD
0
Co xDDDdd co tam się odwaliło
1
@abram3k xdddddddd pozdrawiam gorące
0
Ale ile się naczytałem że jest beznadziejny i w ogóle się nie nadaje bo nie wyszło mu łącznie 25 min w 4 meczach xd
1
Vamoooosss!! Jak tam niedowiarki? XD
1
2-0 to jaki wynik? Ktoś przypomni?
1
W końcu Pedri coś zagrał, uff brawo
0
Cancelo a nie Kounde? XDD
0
Ale ładnie. Brawo.
0
@FcPortoFan1999 chyba opłatkiem
0
Zaangażowanie to wszystko co ci wystarczy przeciwko Barcelonie
0
Ale to jest beton, brak słów
1
@maroon tej co ma jaja z gumy
2
@Esteban_ to nie tak miało wyglądać :|
0
Słyszeliście o kontrakcie pumy?
1
Dobra, to włączam jak tak
0
Mbappe w Realu i Hamilton w Ferrari jednego dnia. Ja już nie mam sił co tu się dziś dzieje
0
@Emhyr przecież tam piknik dziś był xD
1
@Culer9002 już o nim zapomniałem więc nie wystawię opinii
0
to był Orłowski akurat
0
Roque już się spłacił
4
Wyciął go równo z trawą
Laboga: "No muszę zobaczyć jezcse jedną powtórkę"
Trzeba przyznać że wiernego kibica mają rządowi, od kiedy komentuje w C+ czyli jakieś 8 lat nigdy się nie krył z sympatią
3
@partymaker boli go ze lepszy od męczennika
0
Jebło kolano znowu?
2
Młody oczywiście orany od góry do dołu