0

@gora no Kounde

6

@macio_944 odczucia są pozytywne

0

Kendrick kolejny mecz na tragicznym poziomie

2

Dobrze zdiagnozowalismy już po pierwszej kolejce co tu się będzie działo. Tej ligi się nie da wygrać w tym sezonie.

2

Mamy kolejny błąd do pokazania w Real Madryt TV prawda? XD

2

Przecież to czysty przypadek XDDD

0

Co xDDDdd co tam się odwaliło

1

@abram3k xdddddddd pozdrawiam gorące

0

Ale ile się naczytałem że jest beznadziejny i w ogóle się nie nadaje bo nie wyszło mu łącznie 25 min w 4 meczach xd

1

Vamoooosss!! Jak tam niedowiarki? XD

1

2-0 to jaki wynik? Ktoś przypomni?

1

W końcu Pedri coś zagrał, uff brawo

0

Cancelo a nie Kounde? XDD

0

Ale ładnie. Brawo.

0

@FcPortoFan1999 chyba opłatkiem

0

Zaangażowanie to wszystko co ci wystarczy przeciwko Barcelonie

0

Ale to jest beton, brak słów

1

@maroon tej co ma jaja z gumy

2

@Esteban_ to nie tak miało wyglądać :|

0

Słyszeliście o kontrakcie pumy?

1

Dobra, to włączam jak tak

0

Mbappe w Realu i Hamilton w Ferrari jednego dnia. Ja już nie mam sił co tu się dziś dzieje

0

@Emhyr przecież tam piknik dziś był xD

1

@Culer9002 już o nim zapomniałem więc nie wystawię opinii

0

to był Orłowski akurat

0

Roque już się spłacił

4

Wyciął go równo z trawą
Laboga: "No muszę zobaczyć jezcse jedną powtórkę"
Trzeba przyznać że wiernego kibica mają rządowi, od kiedy komentuje w C+ czyli jakieś 8 lat nigdy się nie krył z sympatią

3

@partymaker boli go ze lepszy od męczennika

0

Jebło kolano znowu?

2

Młody oczywiście orany od góry do dołu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?