Ale Amerykańce mają ostatnio monopol na wielkie wydarzenia sportowe. Mistrzostwa Świata w Piłkę Nożna Igrzyska w 2028 3, potencjalnie 4 wyścigi F1 Zimowe IO najprawdopodobniej w 2034 Fajnie że w normalnym kraju, ale dla nas godzinowo gorzej xD
Flick jest o tyle dobry że na pewno przyniesie ze sobą jakiś sztab ogarniętych ludzi, fizjoterapeutów itp. Na to liczę równie mocno jak na kunszt trenerski.
Hahahha jaranie się Valverde to jest mój ulubiony typ kibiców, 4 strzały w życiu mu wyszły i genialny POMOCNIK XD on nigdy nie przekroczył poziomu jakiegoś nie wiem, Denisa Suareza
2
@FcPortoFan1999 no chyba tak, a wcześniej dopiero Salt Lake City w 2002
1
@ptrx a do czego porównujesz tą cenę? Bo jeśli do chińszczyzny to raczej warto xD
2
Ale Amerykańce mają ostatnio monopol na wielkie wydarzenia sportowe.
Mistrzostwa Świata w Piłkę Nożna
Igrzyska w 2028
3, potencjalnie 4 wyścigi F1
Zimowe IO najprawdopodobniej w 2034
Fajnie że w normalnym kraju, ale dla nas godzinowo gorzej xD
Dobrze że w to lato Igrzyska w Europie
9
Flick jest o tyle dobry że na pewno przyniesie ze sobą jakiś sztab ogarniętych ludzi, fizjoterapeutów itp. Na to liczę równie mocno jak na kunszt trenerski.
0
Ktokolwiek się spodziewał innego wyroku? XD
2
@JimMorrisonFCB rak toczący ten klub, nie chce porównywać z Bartomeu ale to w tą stronę idzie
0
Deco to jest jakiś eksperyment społeczny Laporty, nie wierzę że ten gość to wszystko robi na serio
3
@jacobFCB krótszym wyścigiem, dosłownie. Zwykły wyścig ma 300km+1 okrążenie, sprint ma 100km.
I jest punktowane 8 pierwszych miejsc zmniejszając ilość o 1, zamiast pierwszych 10 systemem 25-18-15... itd
Generalnie jest po to żeby była akcja na torze w piątek bo $
1
Dawać mi tego niemiaszka na trenera
12
@kiper09 niestety musimy się przemęczyć w imię dbania o Yamala.
0
@ROBSSSON już nic
3
XDDDDDDD hahahahahahahaha to jest kurwa niesamowite
Edit: no dobra, chyba słuszna decyzja xd
0
Hahahha jaranie się Valverde to jest mój ulubiony typ kibiców, 4 strzały w życiu mu wyszły i genialny POMOCNIK XD on nigdy nie przekroczył poziomu jakiegoś nie wiem, Denisa Suareza
2
@macio_944 kartka dla Hermoso
2
@LM10GOAT cukier puder goat
0
Nie no, żółta zasłużona. Spóźniony Kilka sekund
1
Atletico nie gra nic xD
0
@FcPortoFan1999 realowi go nie zabraknie
2
Haha kurwa zawsze im się odbije idealnie do nogi na strzał i wielki piłkarz
1
Atletico gra z kijem w dupie
1
Rodrygo nie powinien grać w tym meczu tylko dalej być zawieszonym za bandyctwo w meczu z Las Palmas.
0
@JanneAhonen faktycznie xD amatorka
0
@wojopancer piknik na Bernabeu
2
U was też C+ online jest takie ciche w porównaniu do innych aplikacji?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Dobra mati, jusz nie chcemy klopa
0
Pechowa sytuacja dla Fabiańskiego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Najlepsze w tej całej sytuacji z Roque jest że ani jedna ani druga kartka nie są zasłużone XD
0
@gora no Kounde