3

Absolutnie każdy kto wie co to jest piłka nożna może przyjechać do Barcelony i wygrać, z takim zaangażowaniem to jest więcej niż pewne.

0

Brawo brawo, dalej stawajcie jak prowadzimy jedną bramką XD

3

Nie no ale co miał z tymi rękami zrobić XD jestem pewny że Real by miał karnego, ale w normalnym świecie gramy dalej, dajcie spokój, nie znizajmy się

1

Xavi XDDDDD proszę cię

1

Oby Peñe się udało ojebac za dobry hajs xD

0

Przecież to było tak oczywiste

0

@bartas97 i jak tam? XD

3

@masa11 ostatnio? XD ostatnio to on jest w wybitnej formie, najlepszy piłkarz w klubie

1

Zaraz będzie 3-3 bo już chuj, prowadzimy to wyjebane xD co to jest za mindset jakiś rakowy

0

Dajesz fawelarz, narób gnoju w katalońskiej prasie

0

Pudrowanie trupa, ale brawo chłopaki. Klubowi się kibicuje.

0

Lewy chciał przyjąć jestem pewny 10000% XDDDD

0

Torres to jest jedyny który ma w głowie strzelić gola, oddać strzał

0

Za Felixa? XDDDDD

0

Cancelo zawalił, prawda, ale to i tak jest w 100% wina Xaviego. My nic nie gramy

0

Nie no, bez przesady. Grajmy dalej

0

Ale to jest śmierdząca gra, brak słów xD

0

@SinMistico Bingo!

0

Brał udział w akcji? Brał. Jedziemy dalej

0

@Kitek1640 witam chyba nikt

0

Jaki ręcznik japierdole xD

0

Las Palmas jaka tikitaka przy swoim polu karnym xD Xavi could never

1

@TR3YWAY wam to wystarczy kilka słów triggerujacych i we wszystko uwierzycie xD

0

Jezu, ile ja bym dał żeby Barcelona w połowie tak grała

0

Chłopaki podpisali pakt o nieprzełamywaniu się czy co

1

Co ten Miedwiediew odwalił z tym skrótem :oo

Mówiłem że będzie długi mecz. Teraz to na dwoje babka wróżyła

1

Spodziewam się że Guardiola zrobi coś podobnego, do końca następnego sezonu max

1

@Esteban_ Louis Van Gaal mi na świeżo tylko przychodzi

16

My tu marzymy o Kloppie a newsy pojawiają się o Thiago Mottcie xD chyba musimy zejść na ziemię

1

Swoją drogą ciekawe czy Liverpool ściągnie Alonso sprzed nosa Realowi XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?