27 stycznia 2024, 20:40
3
Absolutnie każdy kto wie co to jest piłka nożna może przyjechać do Barcelony i wygrać, z takim zaangażowaniem to jest więcej niż pewne.
27 stycznia 2024, 20:33
0
Brawo brawo, dalej stawajcie jak prowadzimy jedną bramką XD
27 stycznia 2024, 20:26
Nie no ale co miał z tymi rękami zrobić XD jestem pewny że Real by miał karnego, ale w normalnym świecie gramy dalej, dajcie spokój, nie znizajmy się
27 stycznia 2024, 20:24
1
Xavi XDDDDD proszę cię
27 stycznia 2024, 20:20
Oby Peñe się udało ojebac za dobry hajs xD
27 stycznia 2024, 20:17
Przecież to było tak oczywiste
@bartas97 i jak tam? XD
27 stycznia 2024, 20:14
@masa11 ostatnio? XD ostatnio to on jest w wybitnej formie, najlepszy piłkarz w klubie
27 stycznia 2024, 20:12
Zaraz będzie 3-3 bo już chuj, prowadzimy to wyjebane xD co to jest za mindset jakiś rakowy
27 stycznia 2024, 20:10
Dajesz fawelarz, narób gnoju w katalońskiej prasie
27 stycznia 2024, 20:04
Pudrowanie trupa, ale brawo chłopaki. Klubowi się kibicuje.
27 stycznia 2024, 19:53
Lewy chciał przyjąć jestem pewny 10000% XDDDD
27 stycznia 2024, 19:52
Torres to jest jedyny który ma w głowie strzelić gola, oddać strzał
27 stycznia 2024, 19:50
Za Felixa? XDDDDD
Cancelo zawalił, prawda, ale to i tak jest w 100% wina Xaviego. My nic nie gramy
27 stycznia 2024, 19:45
Nie no, bez przesady. Grajmy dalej
27 stycznia 2024, 19:20
Ale to jest śmierdząca gra, brak słów xD
27 stycznia 2024, 19:02
@SinMistico Bingo!
27 stycznia 2024, 18:59
Brał udział w akcji? Brał. Jedziemy dalej
27 stycznia 2024, 18:57
@Kitek1640 witam chyba nikt
27 stycznia 2024, 18:55
Jaki ręcznik japierdole xD
27 stycznia 2024, 17:59
Las Palmas jaka tikitaka przy swoim polu karnym xD Xavi could never
27 stycznia 2024, 17:02
@TR3YWAY wam to wystarczy kilka słów triggerujacych i we wszystko uwierzycie xD
26 stycznia 2024, 21:14
Jezu, ile ja bym dał żeby Barcelona w połowie tak grała
26 stycznia 2024, 13:41
Chłopaki podpisali pakt o nieprzełamywaniu się czy co
26 stycznia 2024, 13:29
Co ten Miedwiediew odwalił z tym skrótem :ooMówiłem że będzie długi mecz. Teraz to na dwoje babka wróżyła
26 stycznia 2024, 12:05
Spodziewam się że Guardiola zrobi coś podobnego, do końca następnego sezonu max
26 stycznia 2024, 11:58
@Esteban_ Louis Van Gaal mi na świeżo tylko przychodzi
26 stycznia 2024, 11:55
16
My tu marzymy o Kloppie a newsy pojawiają się o Thiago Mottcie xD chyba musimy zejść na ziemię
26 stycznia 2024, 11:49
Swoją drogą ciekawe czy Liverpool ściągnie Alonso sprzed nosa Realowi XD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
3
Absolutnie każdy kto wie co to jest piłka nożna może przyjechać do Barcelony i wygrać, z takim zaangażowaniem to jest więcej niż pewne.
0
Brawo brawo, dalej stawajcie jak prowadzimy jedną bramką XD
3
Nie no ale co miał z tymi rękami zrobić XD jestem pewny że Real by miał karnego, ale w normalnym świecie gramy dalej, dajcie spokój, nie znizajmy się
1
Xavi XDDDDD proszę cię
1
Oby Peñe się udało ojebac za dobry hajs xD
0
Przecież to było tak oczywiste
0
@bartas97 i jak tam? XD
3
@masa11 ostatnio? XD ostatnio to on jest w wybitnej formie, najlepszy piłkarz w klubie
1
Zaraz będzie 3-3 bo już chuj, prowadzimy to wyjebane xD co to jest za mindset jakiś rakowy
0
Dajesz fawelarz, narób gnoju w katalońskiej prasie
0
Pudrowanie trupa, ale brawo chłopaki. Klubowi się kibicuje.
0
Lewy chciał przyjąć jestem pewny 10000% XDDDD
0
Torres to jest jedyny który ma w głowie strzelić gola, oddać strzał
0
Za Felixa? XDDDDD
0
Cancelo zawalił, prawda, ale to i tak jest w 100% wina Xaviego. My nic nie gramy
0
Nie no, bez przesady. Grajmy dalej
0
Ale to jest śmierdząca gra, brak słów xD
0
@SinMistico Bingo!
0
Brał udział w akcji? Brał. Jedziemy dalej
0
@Kitek1640 witam chyba nikt
0
Jaki ręcznik japierdole xD
0
Las Palmas jaka tikitaka przy swoim polu karnym xD Xavi could never
1
@TR3YWAY wam to wystarczy kilka słów triggerujacych i we wszystko uwierzycie xD
0
Jezu, ile ja bym dał żeby Barcelona w połowie tak grała
0
Chłopaki podpisali pakt o nieprzełamywaniu się czy co
1
Co ten Miedwiediew odwalił z tym skrótem :oo
Mówiłem że będzie długi mecz. Teraz to na dwoje babka wróżyła
1
Spodziewam się że Guardiola zrobi coś podobnego, do końca następnego sezonu max
1
@Esteban_ Louis Van Gaal mi na świeżo tylko przychodzi
16
My tu marzymy o Kloppie a newsy pojawiają się o Thiago Mottcie xD chyba musimy zejść na ziemię
1
Swoją drogą ciekawe czy Liverpool ściągnie Alonso sprzed nosa Realowi XD