21 stycznia 2024, 18:52
1
Ale mi się mylicie wszyscy z tym avatarem Thank You and good luck xD
21 stycznia 2024, 18:50
Gole rzadko trafia, ale ogólnie Pedri jest lepszym pomocnikiem niż Bellingham
21 stycznia 2024, 18:16
3
XDDDD po co grać te kolejki następne, dajcie puchar Realowi i jedzmy na wakacje
21 stycznia 2024, 17:50
0
@RealnyRutek wyjazd na notatnik
21 stycznia 2024, 17:48
12
Pięknie presją RMTV działa, mam nadzieję że Perezik dumny
21 stycznia 2024, 17:46
Niesamowite co tu się odpierdoliło xD pięknie Real przepchnięty
21 stycznia 2024, 17:39
4
Ależ ten Negreira ma długie macki
21 stycznia 2024, 17:32
@barto_8 no dobra, trochę się to broni xd
21 stycznia 2024, 17:30
Hahahha za to karny? XDDDD
21 stycznia 2024, 17:22
Ale się śmiesznie słucha Ćwiąkały na jedynce xD
19 stycznia 2024, 18:32
@zadafcb To będzie Messi Darta
19 stycznia 2024, 15:15
5
@MESSIah16 poświęciłbym Manchester City za powrót Pepa za stery Barçy.
19 stycznia 2024, 00:06
2
Brawo brawo. Lepiej dodać od Atleti w 1/4 niż Realu
19 stycznia 2024, 00:05
Komentarz usunięty przez użytkownika
18 stycznia 2024, 23:59
Depay cienki jak sik pająka
18 stycznia 2024, 23:43
Piękny Antek! Ale gol
18 stycznia 2024, 23:29
Nawet jak Real nie strzeli w dogrywce (haha) to Oblak i tak obsra się w karnych jak zawsze xD
18 stycznia 2024, 23:15
@LM10GOAT wstawaj xD
18 stycznia 2024, 23:13
Ale tempo. Nikt nie klepie od lewej do prawej.
18 stycznia 2024, 21:00
Brawo Kendrick!
18 stycznia 2024, 20:24
Ktoś ddosował nasza stronkę? Niemożliwe że nagle się zrobiło 20k
18 stycznia 2024, 20:21
Sporo was widzę zobaczyło powiadomienie na flashscore i tu przyszło xD
18 stycznia 2024, 20:17
Chomiki nie nadążają w serwerowni?
18 stycznia 2024, 20:15
Już myślałem że to spierdoli XD
18 stycznia 2024, 20:09
Prawo Pascala dla bramkarza
18 stycznia 2024, 20:06
Jaka to jest panika jak tylko biegną z atakiem. Ktokolwiek by to nie był, Real, ktokolwiek z LaLiga czy barmani z trzeciej ligi. Tragedia do kwadratu.
18 stycznia 2024, 20:02
Super krycie Alex, tak trzymać
18 stycznia 2024, 20:01
Klaszczą rękoma ja klaszcze jajami
18 stycznia 2024, 19:56
@MarioVeB! ? XD
18 stycznia 2024, 19:52
Ten bramkarz to chyba jakiś z trzeciej ligi
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Ale mi się mylicie wszyscy z tym avatarem Thank You and good luck xD
1
Gole rzadko trafia, ale ogólnie Pedri jest lepszym pomocnikiem niż Bellingham
3
XDDDD po co grać te kolejki następne, dajcie puchar Realowi i jedzmy na wakacje
0
@RealnyRutek wyjazd na notatnik
12
Pięknie presją RMTV działa, mam nadzieję że Perezik dumny
0
Niesamowite co tu się odpierdoliło xD pięknie Real przepchnięty
4
Ależ ten Negreira ma długie macki
0
@barto_8 no dobra, trochę się to broni xd
0
Hahahha za to karny? XDDDD
0
Ale się śmiesznie słucha Ćwiąkały na jedynce xD
0
@zadafcb To będzie Messi Darta
5
@MESSIah16 poświęciłbym Manchester City za powrót Pepa za stery Barçy.
2
Brawo brawo. Lepiej dodać od Atleti w 1/4 niż Realu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Depay cienki jak sik pająka
1
Piękny Antek! Ale gol
0
Nawet jak Real nie strzeli w dogrywce (haha) to Oblak i tak obsra się w karnych jak zawsze xD
1
@LM10GOAT wstawaj xD
0
Ale tempo. Nikt nie klepie od lewej do prawej.
0
Brawo Kendrick!
0
Ktoś ddosował nasza stronkę? Niemożliwe że nagle się zrobiło 20k
1
Sporo was widzę zobaczyło powiadomienie na flashscore i tu przyszło xD
1
Chomiki nie nadążają w serwerowni?
0
Już myślałem że to spierdoli XD
0
Prawo Pascala dla bramkarza
3
Jaka to jest panika jak tylko biegną z atakiem. Ktokolwiek by to nie był, Real, ktokolwiek z LaLiga czy barmani z trzeciej ligi. Tragedia do kwadratu.
0
Super krycie Alex, tak trzymać
0
Klaszczą rękoma ja klaszcze jajami
0
@MarioVeB! ? XD
0
Ten bramkarz to chyba jakiś z trzeciej ligi