1

Ale mi się mylicie wszyscy z tym avatarem Thank You and good luck xD

1

Gole rzadko trafia, ale ogólnie Pedri jest lepszym pomocnikiem niż Bellingham

3

XDDDD po co grać te kolejki następne, dajcie puchar Realowi i jedzmy na wakacje

0

@RealnyRutek wyjazd na notatnik

12

Pięknie presją RMTV działa, mam nadzieję że Perezik dumny

0

Niesamowite co tu się odpierdoliło xD pięknie Real przepchnięty

4

Ależ ten Negreira ma długie macki

0

@barto_8 no dobra, trochę się to broni xd

0

Hahahha za to karny? XDDDD

0

Ale się śmiesznie słucha Ćwiąkały na jedynce xD

0

@zadafcb To będzie Messi Darta

5

@MESSIah16 poświęciłbym Manchester City za powrót Pepa za stery Barçy.

2

Brawo brawo. Lepiej dodać od Atleti w 1/4 niż Realu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Depay cienki jak sik pająka

1

Piękny Antek! Ale gol

0

Nawet jak Real nie strzeli w dogrywce (haha) to Oblak i tak obsra się w karnych jak zawsze xD

1

@LM10GOAT wstawaj xD

0

Ale tempo. Nikt nie klepie od lewej do prawej.

0

Brawo Kendrick!

0

Ktoś ddosował nasza stronkę? Niemożliwe że nagle się zrobiło 20k

1

Sporo was widzę zobaczyło powiadomienie na flashscore i tu przyszło xD

1

Chomiki nie nadążają w serwerowni?

0

Już myślałem że to spierdoli XD

0

Prawo Pascala dla bramkarza

3

Jaka to jest panika jak tylko biegną z atakiem. Ktokolwiek by to nie był, Real, ktokolwiek z LaLiga czy barmani z trzeciej ligi. Tragedia do kwadratu.

0

Super krycie Alex, tak trzymać

0

Klaszczą rękoma ja klaszcze jajami

0

@MarioVeB! ? XD

0

Ten bramkarz to chyba jakiś z trzeciej ligi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?