@hayek nie wiem, nie znam się na skokach i boksie, ale co do F1 z jest powód dla którego wypadki były powszechne do '94 i od tamtej pory był tylko jeden. Dla mnie to część rozwoju, a rozwój jest w ten sport zakorzeniony chyba najgłębiej. A ryzyko i tak przecież jest ogromne, przecież to puszki jeżdżące ~300 km/h przez zakręty.
@hayek takie gadanie jest zawsze gdy sporo minęło od wypadku. Trafi się (oby nie) coś takiego jak Grosjean i będzie chwalenie systemów bezpieczeństwa w niebiosy. Ja się cieszę w którym kierunku to idzie, bez kierowców nie będzie w ogóle tego sportu.
0
Żewłakow jak zawsze z tym świeżym spojrzeniem na sprawę
0
@BarcaToSensZycia a to nie był Cilessen wtedy? xD ale na ławie to tak, był Roberto np
0
Kto z naszych na boisku grał jeszcze u Valverde? De Jong?
1
Nie no Cancelo zakładaj ortalion bo już nie mam sił do Balde xd
2
@LM10GOAT screenshot zrobiony
Edit: you had me in first half not gonna lie ;p
0
Piękny to będzie mecz o puchar waszego króla. Jazdunia
2
@mordini123 tak czułem że to mocno politycznie jest podszyte xd dzięki wszystkim
0
Dlaczego właściwie Izrael nie gra w Pucharze Azji? Jest zrzeszony w UEFA czy o co chodzi
0
@hayek nie wiem, nie znam się na skokach i boksie, ale co do F1 z jest powód dla którego wypadki były powszechne do '94 i od tamtej pory był tylko jeden.
Dla mnie to część rozwoju, a rozwój jest w ten sport zakorzeniony chyba najgłębiej.
A ryzyko i tak przecież jest ogromne, przecież to puszki jeżdżące ~300 km/h przez zakręty.
0
@hayek takie gadanie jest zawsze gdy sporo minęło od wypadku. Trafi się (oby nie) coś takiego jak Grosjean i będzie chwalenie systemów bezpieczeństwa w niebiosy.
Ja się cieszę w którym kierunku to idzie, bez kierowców nie będzie w ogóle tego sportu.
2
Jak on to wyciągnął xDDD
2
@Rust_Cohle to nie jest Mourinho jak coś xd
2
Ehh, znowu Katalonia wyruchana na rzecz Madrytu, tym razem zabrali klasyczne GP i przenieśli na uliczny tor u rządowych
2
@MateuszGotowka99 a kiedy on właściwie ma wrócić?
1
Na Isco jeszcze działa pakt z diabłem
0
@XELO niby tak, ale postawisz na niego od początku to dziecko we mgle xD nie trafisz
1
Dla mnie i tak MOTM Yamal. Co to jest za występ
0
Jak Ania tak bardzo lubi Barcelonę to Robert może do Espanyolu? xD
6
No to ten, nara Lewy xD
2
Kolejny raz to powiem. Felix-Torres-Yamal to jest na galowo teraz
0
Ale ehh, ta taktyka... Jak Balde ma dobrze grać jak mecz w mecz dostaje całą lewą stronę bo Felix na ławce i musi ganiać linia linia bez zmiennika.
2
@AduŚ07 właśnie wchodzi
0
@MesQueUnClub96 Xd
1
Oho, Romeu i Roberto się grzeją XD
10
Brawo Vitor. Lewy by tak w życiu nie poszedł tylko machał łapami XD
0
CZY TO ROQUE TAM SZYKOWANY?
0
Tu już bez kontrowersji, po prostu się zajebali jak zawsze
3
Hahaha a 2h Almerii w tej samej sytuacji anulowali, poetyckie
0
Ale brameczka hoho
0
Yamal to jest fenomenalny