0

Żewłakow jak zawsze z tym świeżym spojrzeniem na sprawę

0

@BarcaToSensZycia a to nie był Cilessen wtedy? xD ale na ławie to tak, był Roberto np

0

Kto z naszych na boisku grał jeszcze u Valverde? De Jong?

1

Nie no Cancelo zakładaj ortalion bo już nie mam sił do Balde xd

2

@LM10GOAT screenshot zrobiony
Edit: you had me in first half not gonna lie ;p

0

Piękny to będzie mecz o puchar waszego króla. Jazdunia

2

@mordini123 tak czułem że to mocno politycznie jest podszyte xd dzięki wszystkim

0

Dlaczego właściwie Izrael nie gra w Pucharze Azji? Jest zrzeszony w UEFA czy o co chodzi

0

@hayek nie wiem, nie znam się na skokach i boksie, ale co do F1 z jest powód dla którego wypadki były powszechne do '94 i od tamtej pory był tylko jeden.
Dla mnie to część rozwoju, a rozwój jest w ten sport zakorzeniony chyba najgłębiej.
A ryzyko i tak przecież jest ogromne, przecież to puszki jeżdżące ~300 km/h przez zakręty.

0

@hayek takie gadanie jest zawsze gdy sporo minęło od wypadku. Trafi się (oby nie) coś takiego jak Grosjean i będzie chwalenie systemów bezpieczeństwa w niebiosy.
Ja się cieszę w którym kierunku to idzie, bez kierowców nie będzie w ogóle tego sportu.

2

Jak on to wyciągnął xDDD

2

@Rust_Cohle to nie jest Mourinho jak coś xd

2

Ehh, znowu Katalonia wyruchana na rzecz Madrytu, tym razem zabrali klasyczne GP i przenieśli na uliczny tor u rządowych

2

@MateuszGotowka99 a kiedy on właściwie ma wrócić?

1

Na Isco jeszcze działa pakt z diabłem

0

@XELO niby tak, ale postawisz na niego od początku to dziecko we mgle xD nie trafisz

1

Dla mnie i tak MOTM Yamal. Co to jest za występ

0

Jak Ania tak bardzo lubi Barcelonę to Robert może do Espanyolu? xD

6

No to ten, nara Lewy xD

2

Kolejny raz to powiem. Felix-Torres-Yamal to jest na galowo teraz

0

Ale ehh, ta taktyka... Jak Balde ma dobrze grać jak mecz w mecz dostaje całą lewą stronę bo Felix na ławce i musi ganiać linia linia bez zmiennika.

2

@AduŚ07 właśnie wchodzi

0

1

Oho, Romeu i Roberto się grzeją XD

10

Brawo Vitor. Lewy by tak w życiu nie poszedł tylko machał łapami XD

0

CZY TO ROQUE TAM SZYKOWANY?

0

Tu już bez kontrowersji, po prostu się zajebali jak zawsze

3

Hahaha a 2h Almerii w tej samej sytuacji anulowali, poetyckie

0

Ale brameczka hoho

0

Yamal to jest fenomenalny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?