@Barti_Blaugrana kocham tą walutę. Dzięki niej YT premium kosztuje mnie cały czas 4 zł. Mimo że Google podniosło cenę prawie 5-ciokrotnie odkąd zakupiłem.
@insp1re dokładnie to czuję xD wszystkie dobre czasy były jak się było jeszcze w szkole, a jak już jest za co pojechać, to nie bardzo jest do czego xD Ale wybiorę się i tak, eh
@Cochise Lucho to najbardziej pro-DNA trener z ich wszystkich. Może to nie w tym problem, tylko w tym jak to DNA zaaplikować? Bo umówmy się, Sentien to nie było nasze DNA tylko robienie sobie z niego jaj
@FCKubanczyk89 jestem jestem. Nie wiem sam, doceniam mimo wszystko kibicowanie i nie będę tego odbierał. Ale spójrzmy prawdzie w oczy, w tym klubie tak na dobrą sprawę nie zmienia się nic od bardzo, bardzo długiego czasu i też nic nie zmieni się od jutra. Nie stać nas na kolejną rewolucje a wybory jeszcze daleko. Przy okazji nie widzę żeby mentalność miała się zmienić jeśli kapitan wychodzi po TAKIM meczu i mówi że eee w sumie to jedziemy dalej, wyciągniemy wnioski i jakoś to będzie...
0
To jest to na co się czeka pół tygodnia
0
@Swistus172 przeciwnika
0
Felix to chyba chce wrócić do tego Atletico, bo nie wiem co on robi
0
Ależ to jest taktyk ten nasz trener, żyje tym meczem.
0
Kur*a Felix zaraz stracę cierpliwość żeby cie wiecznie bronić
1
Balde może się nieźle ukrywać ze swoim partactwem przez całą I połowę xD
0
Ale fajnie widać z tej kamery reakcję piłkarzy przynajmniej, to na co patrzą i jakie mają miny. Ale ogląda się słabo
0
Co to za kamera xdddd
0
O ale dawno nie słyszałem Iwańskiego
0
@bartekvisca to były prawdziwe derby Europy, zresztą tak wtedy nazywane. Teraz nikt tak nie mówi
0
Kendrickowi też mógłby dać odpocząć, ostatnio się go nie da oglądać
0
Randomowo przypomniał mi się ten niefartowny mecz w finale CdR w 2011 roku.
Stracona szansa najlepszej drużyny w historii na tryplet...
Edit: ten mecz jest w całości do obejrzenia na YT btw xD
0
Co tam się dzieje w tym meczu XD one tak specjalnie?
0
@Bykunn myślę że ani Ty ani ja by takiej oferty nie odrzucili choćby to było na środku oceanu
6
Piękne są te doniesienia o tym jak dość Arabii Saudyjskiej mają piłkarze, oby ten shit się skończył szybciej niż się zaczął
https://x.com/theeuropeanlad/status/1747534229544542712
0
@Saviola88 to czekamy!
0
Brawo Magda, jak nie jedna to druga!
Mamy szansę na mecz Polek przed finałem?
0
@tomek8756 rodzenie w Stanach to głupota z czystego względu ze za wejście do szpitala to pewnie rachunek 50.000$
2
@Kuba_1 siedzenie w klimatyzowanej chałupie bo na dworze 50° jednak nie takie fajne? Niemożliwe, myślałem że przelewy wszystko wynagrodzą...
1
Ramos grał w jednej drużynie z Messim, od tamtej pory już zaden collab mnie nie zdziwi xd
6
Pełna zgoda z ocenami redakcjo.
Takie gówno że brak słów.
2
@Barti_Blaugrana kocham tą walutę. Dzięki niej YT premium kosztuje mnie cały czas 4 zł. Mimo że Google podniosło cenę prawie 5-ciokrotnie odkąd zakupiłem.
1
Krótka piłka - jeśli Gvardiol 90 mln €. to Araujo co najmniej 120 mln €.
4
@MESSIah16 dokładnie, jak dobrze że kościelne łby odsunięte od władzy.
0
@insp1re dokładnie to czuję xD wszystkie dobre czasy były jak się było jeszcze w szkole, a jak już jest za co pojechać, to nie bardzo jest do czego xD
Ale wybiorę się i tak, eh
0
@MarioVeB! Nad domem mi taki latał 1,5 roku, tylko nasz
3
"Nie mogliśmy przeciwstawić się Madrytowi z Viníciusem i Rodrygo. Oni mają jakościowych graczy"
XDDDDDDDDD
Ciekawe co czują nasi piłkarze czytając to że są gównem w porównaniu do jakichś Brazylijczyków xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Cochise Lucho to najbardziej pro-DNA trener z ich wszystkich. Może to nie w tym problem, tylko w tym jak to DNA zaaplikować? Bo umówmy się, Sentien to nie było nasze DNA tylko robienie sobie z niego jaj
1
@FCKubanczyk89 jestem jestem. Nie wiem sam, doceniam mimo wszystko kibicowanie i nie będę tego odbierał. Ale spójrzmy prawdzie w oczy, w tym klubie tak na dobrą sprawę nie zmienia się nic od bardzo, bardzo długiego czasu i też nic nie zmieni się od jutra. Nie stać nas na kolejną rewolucje a wybory jeszcze daleko.
Przy okazji nie widzę żeby mentalność miała się zmienić jeśli kapitan wychodzi po TAKIM meczu i mówi że eee w sumie to jedziemy dalej, wyciągniemy wnioski i jakoś to będzie...