0

To jest to na co się czeka pół tygodnia

0

@Swistus172 przeciwnika

0

Felix to chyba chce wrócić do tego Atletico, bo nie wiem co on robi

0

Ależ to jest taktyk ten nasz trener, żyje tym meczem.

0

Kur*a Felix zaraz stracę cierpliwość żeby cie wiecznie bronić

1

Balde może się nieźle ukrywać ze swoim partactwem przez całą I połowę xD

0

Ale fajnie widać z tej kamery reakcję piłkarzy przynajmniej, to na co patrzą i jakie mają miny. Ale ogląda się słabo

0

Co to za kamera xdddd

0

O ale dawno nie słyszałem Iwańskiego

0

@bartekvisca to były prawdziwe derby Europy, zresztą tak wtedy nazywane. Teraz nikt tak nie mówi

0

Kendrickowi też mógłby dać odpocząć, ostatnio się go nie da oglądać

0

Randomowo przypomniał mi się ten niefartowny mecz w finale CdR w 2011 roku.
Stracona szansa najlepszej drużyny w historii na tryplet...

Edit: ten mecz jest w całości do obejrzenia na YT btw xD


0

Co tam się dzieje w tym meczu XD one tak specjalnie?

0

@Bykunn myślę że ani Ty ani ja by takiej oferty nie odrzucili choćby to było na środku oceanu

6

Piękne są te doniesienia o tym jak dość Arabii Saudyjskiej mają piłkarze, oby ten shit się skończył szybciej niż się zaczął

https://x.com/theeuropeanlad/status/1747534229544542712

0

@Saviola88 to czekamy!

0

Brawo Magda, jak nie jedna to druga!
Mamy szansę na mecz Polek przed finałem?

0

@tomek8756 rodzenie w Stanach to głupota z czystego względu ze za wejście do szpitala to pewnie rachunek 50.000$

2

@Kuba_1 siedzenie w klimatyzowanej chałupie bo na dworze 50° jednak nie takie fajne? Niemożliwe, myślałem że przelewy wszystko wynagrodzą...

1

Ramos grał w jednej drużynie z Messim, od tamtej pory już zaden collab mnie nie zdziwi xd

6

Pełna zgoda z ocenami redakcjo.
Takie gówno że brak słów.

2

@Barti_Blaugrana kocham tą walutę. Dzięki niej YT premium kosztuje mnie cały czas 4 zł. Mimo że Google podniosło cenę prawie 5-ciokrotnie odkąd zakupiłem.

1

Krótka piłka - jeśli Gvardiol 90 mln €. to Araujo co najmniej 120 mln €.

4

@MESSIah16 dokładnie, jak dobrze że kościelne łby odsunięte od władzy.

0

@insp1re dokładnie to czuję xD wszystkie dobre czasy były jak się było jeszcze w szkole, a jak już jest za co pojechać, to nie bardzo jest do czego xD
Ale wybiorę się i tak, eh

0

@MarioVeB! Nad domem mi taki latał 1,5 roku, tylko nasz

3

"Nie mogliśmy przeciwstawić się Madrytowi z Viníciusem i Rodrygo. Oni mają jakościowych graczy"
XDDDDDDDDD

Ciekawe co czują nasi piłkarze czytając to że są gównem w porównaniu do jakichś Brazylijczyków xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Cochise Lucho to najbardziej pro-DNA trener z ich wszystkich. Może to nie w tym problem, tylko w tym jak to DNA zaaplikować? Bo umówmy się, Sentien to nie było nasze DNA tylko robienie sobie z niego jaj

1

@FCKubanczyk89 jestem jestem. Nie wiem sam, doceniam mimo wszystko kibicowanie i nie będę tego odbierał. Ale spójrzmy prawdzie w oczy, w tym klubie tak na dobrą sprawę nie zmienia się nic od bardzo, bardzo długiego czasu i też nic nie zmieni się od jutra. Nie stać nas na kolejną rewolucje a wybory jeszcze daleko.
Przy okazji nie widzę żeby mentalność miała się zmienić jeśli kapitan wychodzi po TAKIM meczu i mówi że eee w sumie to jedziemy dalej, wyciągniemy wnioski i jakoś to będzie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?