4 stycznia 2024, 23:17
3
Lewy by już truchtal do środka xD
4 stycznia 2024, 23:12
4
Fermin za Roberto, dał już wszystko z siebie el Capitano.
4 stycznia 2024, 23:11
6
Ale pompa jest na fawelarza, niesamowite
4 stycznia 2024, 23:08
CO MOJE OCZY WIDZĄ XD 4.01 zapisujemy datę, Xavi ściąga Lewego
4 stycznia 2024, 23:04
0
Robercig oczywiście dalej 90 min
4 stycznia 2024, 23:03
1
Może pogadajmy z tym Interem Miami, wypożyczą Albę na pół sezonu jeśli Cancelo ma wypaść
4 stycznia 2024, 23:02
Ale piękne były te czarne koszulki
4 stycznia 2024, 22:59
10 spalonych w 60 min xd
4 stycznia 2024, 22:52
Lewy asysta drugiego stopnia XDDDDDD
4 stycznia 2024, 22:39
@Faro spokojnie, pół roku i będzie ta sama mimika
@AmigoBlancos ja powiem tak, Lewy nie jest największym problemem. Sam nie wiem jak to rozumieć xD
4 stycznia 2024, 22:18
Spalonych więcej niż ziewów wydanych przeze mnie
4 stycznia 2024, 22:16
Pierdolne ze śmiechu zaraz przez te spalone, czy oni są ślepi? XD
4 stycznia 2024, 22:12
Jeden plus jest, na Rambli dużo ciekawiej jak dostajemy xD
4 stycznia 2024, 22:10
Tu musi przyjść Paulo Sousa z prostym przekazem. No more laga na Robercika.
4 stycznia 2024, 22:08
No ile jeszcze tych lag dzisiaj XD
4 stycznia 2024, 22:04
@Drozdu7 to samo miałem pisać xd Gran Canaria nowym anoeta, wierzymy
4 stycznia 2024, 22:03
@D10SLEO oni do rywalizacji mieli Neymara i Suareza, tylko mówię xD
4 stycznia 2024, 22:02
5
Już nie pamiętam kiedy miałem radość z oglądania piłki. Kiedy drużyna której kibicowałem grała dobrze i wygrywała. Chyba Argentyna w Katarze, bo później nic.Wcześniej zresztą też xd
4 stycznia 2024, 21:55
Ale nas robią xdd
4 stycznia 2024, 21:54
@macio_944 a tu zgoda
4 stycznia 2024, 21:53
34
Żeby poziom zaangażowania w dyskusje z sędziami był równy zaangażowaniu w grę to bylibyśmy nie do zatrzymania
4 stycznia 2024, 21:47
@macio_944 nie no, taka wymówka trochę słaba. Realowi takie rzeczy nie przeszkadzają.
4 stycznia 2024, 21:46
Co tu się dziś odpierdziela...
4 stycznia 2024, 21:45
Zdjęcie Sandro i Munira to będzie dobry viral xD
4 stycznia 2024, 21:44
Christensen dobry start XD
4 stycznia 2024, 21:42
Nie no kurde, słabo biega Cancelo, tu będzie zmiana
4 stycznia 2024, 21:41
O to ten Sandro co grał w Barcelonie?
4 stycznia 2024, 21:39
To kolano powinno się tak ruszać?
4 stycznia 2024, 21:38
No nie, jeszcze Cancelo...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
3
Lewy by już truchtal do środka xD
4
Fermin za Roberto, dał już wszystko z siebie el Capitano.
6
Ale pompa jest na fawelarza, niesamowite
4
CO MOJE OCZY WIDZĄ XD 4.01 zapisujemy datę, Xavi ściąga Lewego
0
Robercig oczywiście dalej 90 min
1
Może pogadajmy z tym Interem Miami, wypożyczą Albę na pół sezonu jeśli Cancelo ma wypaść
0
Ale piękne były te czarne koszulki
3
10 spalonych w 60 min xd
1
Lewy asysta drugiego stopnia XDDDDDD
3
@Faro spokojnie, pół roku i będzie ta sama mimika
0
@AmigoBlancos ja powiem tak, Lewy nie jest największym problemem. Sam nie wiem jak to rozumieć xD
0
Spalonych więcej niż ziewów wydanych przeze mnie
0
Pierdolne ze śmiechu zaraz przez te spalone, czy oni są ślepi? XD
0
Jeden plus jest, na Rambli dużo ciekawiej jak dostajemy xD
0
Tu musi przyjść Paulo Sousa z prostym przekazem. No more laga na Robercika.
1
No ile jeszcze tych lag dzisiaj XD
0
@Drozdu7 to samo miałem pisać xd Gran Canaria nowym anoeta, wierzymy
0
@D10SLEO oni do rywalizacji mieli Neymara i Suareza, tylko mówię xD
5
Już nie pamiętam kiedy miałem radość z oglądania piłki. Kiedy drużyna której kibicowałem grała dobrze i wygrywała. Chyba Argentyna w Katarze, bo później nic.
Wcześniej zresztą też xd
1
Ale nas robią xdd
0
@macio_944 a tu zgoda
34
Żeby poziom zaangażowania w dyskusje z sędziami był równy zaangażowaniu w grę to bylibyśmy nie do zatrzymania
0
@macio_944 nie no, taka wymówka trochę słaba. Realowi takie rzeczy nie przeszkadzają.
0
Co tu się dziś odpierdziela...
1
Zdjęcie Sandro i Munira to będzie dobry viral xD
0
Christensen dobry start XD
0
Nie no kurde, słabo biega Cancelo, tu będzie zmiana
1
O to ten Sandro co grał w Barcelonie?
0
To kolano powinno się tak ruszać?
1
No nie, jeszcze Cancelo...