0

Ajjj, no brawo!

0

Druga żółta ewidentnie

0

No Pedri jezcze nie optimum formy, ale spokojnie. Magię czuć, to najważniejsze.

0

@Gacek5 tak, nie jakoś bardzo ale tak

5

A za to kartka xDDD

4

De Paul też na kartkę zasłużył, to było chamskie

2

@SinMistico Balde w tym sezonie to gra na poziome Desta

0

@LukaszFan nie pokładaj nadziei w 18 latku z faweli. Nie ma szans że będzie w I składzie z automatu.

0

@kamillek88 Raphinia rozgrywa dobry mecz

0

Te mecze z Porto, ta połowa dziś, to tylko pokazuje jak wiele dla tej drużyny znaczy odpowiednia mentalność. Grają z nożem na gardle, prasa wmawia że to "finały" i od razu widać efekty bo po prostu jadą z tą grą. A na jakieś Alaves po prostu brakuje tej drużynie agresywnego nastawienia.

0

Nie ma drewna w pomocy to piłka chodzi. A i skrzydłowi nie zapomnieli jak się podaje

0

Aby nie odstawili nogi w drugiej połowie.

0

Jakby nie numer to z daleka ciężko odróżnić Peñe od Ter Stegena

2

Pedri się nie może odnaleźć a rozegrał akcje bramkową XD super komentarz

1

Teraz atletico będzie chciało 500 mln za niego

7

Już się bałem że poda do Lewego XD

0

Kounde dzisiaj świetnie na PO

3

Luuk de Jong takie piłki ładuje z zamkniętymi oczami

0

Robert z ciebie 10 jak z koziej dupy trąba

2

Kurwa jaki strzał XDDDDD

0

Ajajja, brawo! Jazda

1

Inigo jakiś dyskomfort na rozgrzewce...


0

Christensen wychodził w pierwszym? Czy mi się zdawało xD

10

@LjakRoberciik Oczywiście że Suarez

1

Niestety, Balde na razie ława. Nie daje nic w ofensywie.

0

Ej co w końcu z Cancelo? Kontuzja?

1

@betonito ciężko ufać piłkarzowi któremu piłka dosłownie odskakuje w 95% przypadków. Nie dziwię się Cancelo, Felxowi, Raphini, Yamalowi czy Pedriemu

0

Szkoda mi naszego Kendricka Lamara, na serio myślałem po tym początku sezonu że będzie ŚO pełna gębą

0

Jest! Wygrany mecz wowow

0

@takisobiektos 100 mln i macie Kounde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?