17 grudnia 2023, 18:53
2
Oglądam tą Premier League bardzo okazjonalnie i zawsze nie mogę się nadziwić ile oni tam mają miejsca w porównaniu do meczów Barcelony.Edit: no kurde, wyobraźcie sobie taki strzał De Jonga jak teraz TAA xd niemożliwe
16 grudnia 2023, 22:51
1
Od nowego roku komentujemy Girone? Nie mam już sił oglądać rozkład tego klubu na boisku.
16 grudnia 2023, 22:50
0
No kurwa nie wierzę XD normalnie mecz z taką Valencia to jest szybkie 5-0 i jedziemy na święta.
16 grudnia 2023, 22:44
35
W 6 lat od MSN do tego XDD
16 grudnia 2023, 22:27
Brazylia się odezwała
16 grudnia 2023, 22:25
Balde największy zjazd od czasów Cypisa
16 grudnia 2023, 22:23
Hhahahha nie wierzę kurwa
16 grudnia 2023, 22:16
4
Nie no, spoko atmosferka w drużynie XD
16 grudnia 2023, 22:12
Felix dostał za zadanie obniżenie swojej ceny chyba
16 grudnia 2023, 21:54
Balde na ławę, Cancelo na lewo i patrzcie jak panowie Joaõs wygrywają nam mecz.
16 grudnia 2023, 21:50
Jutro jestem z wizytą w Ambasadzie Brazylii w Warszawie. Mam dla nich pewną informacje że ktoś oczernia na oczach milionów ich naród podając się jako Brazylijczyk.Więcej info po 16.
16 grudnia 2023, 21:42
3
Obawiam się że widoczność Lewego dzisiaj wynika z tego że obrońcy Valencii są lekko mówiąc słabi. Gola nadal brak.
16 grudnia 2023, 21:40
Kurwa tyle miejsca przy tych lagach przed pole karne a nasz uber napastnik nie potrafi tego wykorzystać xd
16 grudnia 2023, 21:38
9
Xddddd BRASILEO
16 grudnia 2023, 21:36
Brawo za decyzję
16 grudnia 2023, 21:34
Gündogan najgorszy na boisku
16 grudnia 2023, 21:28
@MesQueUnClub96 słucham? Z kim oprócz Balde?
16 grudnia 2023, 21:27
Cancelo musi wrócić na lewo, z nim Felix to zupełnie inny piłkarz. Dzisiaj niewidoczny, a Balde sobie biega
16 grudnia 2023, 21:23
Brawo Raphinia.
16 grudnia 2023, 21:03
Już wylew xDS .
16 grudnia 2023, 19:52
Kounde na środku? XDDD po tym wszystkim co odwalał w ostatnich tygodniach? On się prosi o bezrobocie na święta przysięgam
14 grudnia 2023, 18:01
#MurZaXavimDaj zielone jeśli lubisz zielone
13 grudnia 2023, 22:56
Czas na Gra6ias Xavi vol. 2 Tokyo Drift
13 grudnia 2023, 22:53
5
Piękne podsumowanie obecnego sezonu. Gracias Xavi! Dziękujemy za mistrzostwo i wyjście z grupy w LM (jak to brzmi) ale tu trzeba postawić kropkę.
13 grudnia 2023, 21:28
@barczyk był kiedyś świetnym pomocnikiem
13 grudnia 2023, 21:23
Jaki jest nasz pomysł na ten mecz?
12 grudnia 2023, 18:47
Nie mogę, gość wyszedł cały uje*aby w pianie z gaśnicy i obraża Żydów XD kogoście wybrali...
10 grudnia 2023, 22:45
Japierdole xDDD kończmy już ten sezon
10 grudnia 2023, 22:43
To ile ten Bayern dawał? XD
10 grudnia 2023, 22:38
Gündogan to chyba śniadania nie jadl
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Oglądam tą Premier League bardzo okazjonalnie i zawsze nie mogę się nadziwić ile oni tam mają miejsca w porównaniu do meczów Barcelony.
Edit: no kurde, wyobraźcie sobie taki strzał De Jonga jak teraz TAA xd niemożliwe
1
Od nowego roku komentujemy Girone? Nie mam już sił oglądać rozkład tego klubu na boisku.
0
No kurwa nie wierzę XD normalnie mecz z taką Valencia to jest szybkie 5-0 i jedziemy na święta.
35
W 6 lat od MSN do tego XDD
0
Brazylia się odezwała
0
Balde największy zjazd od czasów Cypisa
0
Hhahahha nie wierzę kurwa
4
Nie no, spoko atmosferka w drużynie XD
1
Felix dostał za zadanie obniżenie swojej ceny chyba
1
Balde na ławę, Cancelo na lewo i patrzcie jak panowie Joaõs wygrywają nam mecz.
0
Jutro jestem z wizytą w Ambasadzie Brazylii w Warszawie. Mam dla nich pewną informacje że ktoś oczernia na oczach milionów ich naród podając się jako Brazylijczyk.
Więcej info po 16.
3
Obawiam się że widoczność Lewego dzisiaj wynika z tego że obrońcy Valencii są lekko mówiąc słabi. Gola nadal brak.
0
Kurwa tyle miejsca przy tych lagach przed pole karne a nasz uber napastnik nie potrafi tego wykorzystać xd
9
Xddddd BRASILEO
4
Brawo za decyzję
1
Gündogan najgorszy na boisku
0
@MesQueUnClub96 słucham? Z kim oprócz Balde?
0
Cancelo musi wrócić na lewo, z nim Felix to zupełnie inny piłkarz. Dzisiaj niewidoczny, a Balde sobie biega
0
Brawo Raphinia.
2
Już wylew xDS .
0
Kounde na środku? XDDD po tym wszystkim co odwalał w ostatnich tygodniach?
On się prosi o bezrobocie na święta przysięgam
0
#MurZaXavim
Daj zielone jeśli lubisz zielone
0
Czas na Gra6ias Xavi vol. 2 Tokyo Drift
5
Piękne podsumowanie obecnego sezonu.
Gracias Xavi! Dziękujemy za mistrzostwo i wyjście z grupy w LM (jak to brzmi) ale tu trzeba postawić kropkę.
1
@barczyk był kiedyś świetnym pomocnikiem
0
Jaki jest nasz pomysł na ten mecz?
4
Nie mogę, gość wyszedł cały uje*aby w pianie z gaśnicy i obraża Żydów XD kogoście wybrali...
1
Japierdole xDDD kończmy już ten sezon
0
To ile ten Bayern dawał? XD
1
Gündogan to chyba śniadania nie jadl