11 stycznia 2024, 21:28
0
No Felix budź się, ostatni dzwonek
11 stycznia 2024, 21:23
Tęskniłem za Pedrim, mam nadzieję że wróci na dobre
11 stycznia 2024, 21:22
@DonCarletto ty faktycznie xDDD Mariusz to ten trener nie?
11 stycznia 2024, 21:14
XDDDDDD pięknie Alex
11 stycznia 2024, 21:02
3
@Culer9002 Mariusz? Świetny biegacz
11 stycznia 2024, 20:44
Ale nuda, brak słów
11 stycznia 2024, 20:43
1
Co to była za obrona xdddd
11 stycznia 2024, 20:41
@Vampir707 w sumie racja, trochę przesadzam z tym Pepem
11 stycznia 2024, 20:38
Kto ostatnio był genialnym piłkarzem i znakomitym trenerem? (Nie licząc Zidane, szanujmy się)Guardiola?
11 stycznia 2024, 20:29
@filip73 tak, do tego unikniemy kompromitacji w klasyku
Absolutnie nikt nie jest w formie, nikt
11 stycznia 2024, 20:26
Oczu kąpiel .
11 stycznia 2024, 20:25
Bachate chciał z nim zatańczyć
11 stycznia 2024, 20:24
Właśnie na to człowiek czekał cały dzień XD
11 stycznia 2024, 20:22
Ciekawe co ten łeb znowu wymyślił xD
11 stycznia 2024, 20:19
Balde się połamał?
11 stycznia 2024, 20:18
@kuz "pozdrów De Jonga"
11 stycznia 2024, 20:17
Araujo się wkurzył i chciał pokazać Lewemu jak się gra na 9
11 stycznia 2024, 20:14
2
Co ten polski drewniak robi 40 metrów od pola karnego, jakie to jest irytujące xd
11 stycznia 2024, 20:09
Super pressing chłopaki. Tak trzymać.
11 stycznia 2024, 20:01
9
Jak bebzol schował XDDD
11 stycznia 2024, 19:49
@AmigoBlancos po euro się rozejdą
11 stycznia 2024, 19:44
Komentarz usunięty przez użytkownika
11 stycznia 2024, 08:55
@lntrowertyk chcieliśmy odejście od mitycznego DNA Barcy i mamy xD
10 stycznia 2024, 21:56
@SelloutCrowd odkąd odszedł JE Tomasz Ćwiąkała.
10 stycznia 2024, 21:55
@Criss18Barca dogrywka, Atleti nie wytrzyma dogrywki z Realem, kolejny raz
10 stycznia 2024, 21:51
Ale ten Bellingham kaszanę gra xd
10 stycznia 2024, 21:49
Ale poszedł Vinicius, marzę o czymś takim w Barcelonie...
10 stycznia 2024, 20:39
Woo, ale brameczka. Chapeau bas
10 stycznia 2024, 20:37
@Coutinho007 chciałem napisać 1-0 ale nie ma opcji że nie stracimy xD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
No Felix budź się, ostatni dzwonek
0
Tęskniłem za Pedrim, mam nadzieję że wróci na dobre
0
@DonCarletto ty faktycznie xDDD Mariusz to ten trener nie?
0
XDDDDDD pięknie Alex
3
@Culer9002 Mariusz? Świetny biegacz
0
Ale nuda, brak słów
1
Co to była za obrona xdddd
0
@Vampir707 w sumie racja, trochę przesadzam z tym Pepem
0
Kto ostatnio był genialnym piłkarzem i znakomitym trenerem? (Nie licząc Zidane, szanujmy się)
Guardiola?
0
@filip73 tak, do tego unikniemy kompromitacji w klasyku
3
Absolutnie nikt nie jest w formie, nikt
0
Oczu kąpiel .
0
Bachate chciał z nim zatańczyć
1
Właśnie na to człowiek czekał cały dzień XD
0
Ciekawe co ten łeb znowu wymyślił xD
0
Balde się połamał?
1
@kuz "pozdrów De Jonga"
0
Araujo się wkurzył i chciał pokazać Lewemu jak się gra na 9
2
Co ten polski drewniak robi 40 metrów od pola karnego, jakie to jest irytujące xd
1
Super pressing chłopaki. Tak trzymać.
9
Jak bebzol schował XDDD
2
@AmigoBlancos po euro się rozejdą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@lntrowertyk chcieliśmy odejście od mitycznego DNA Barcy i mamy xD
1
@SelloutCrowd odkąd odszedł JE Tomasz Ćwiąkała.
0
@Criss18Barca dogrywka, Atleti nie wytrzyma dogrywki z Realem, kolejny raz
0
Ale ten Bellingham kaszanę gra xd
0
Ale poszedł Vinicius, marzę o czymś takim w Barcelonie...
0
Woo, ale brameczka. Chapeau bas
1
@Coutinho007 chciałem napisać 1-0 ale nie ma opcji że nie stracimy xD