0

No Felix budź się, ostatni dzwonek

0

Tęskniłem za Pedrim, mam nadzieję że wróci na dobre

0

@DonCarletto ty faktycznie xDDD Mariusz to ten trener nie?

0

XDDDDDD pięknie Alex

3

@Culer9002 Mariusz? Świetny biegacz

0

Ale nuda, brak słów

1

Co to była za obrona xdddd

0

@Vampir707 w sumie racja, trochę przesadzam z tym Pepem

0

Kto ostatnio był genialnym piłkarzem i znakomitym trenerem? (Nie licząc Zidane, szanujmy się)
Guardiola?

0

@filip73 tak, do tego unikniemy kompromitacji w klasyku

3

Absolutnie nikt nie jest w formie, nikt

0

Oczu kąpiel .

0

Bachate chciał z nim zatańczyć

1

Właśnie na to człowiek czekał cały dzień XD

0

Ciekawe co ten łeb znowu wymyślił xD

0

Balde się połamał?

1

@kuz "pozdrów De Jonga"

0

Araujo się wkurzył i chciał pokazać Lewemu jak się gra na 9

2

Co ten polski drewniak robi 40 metrów od pola karnego, jakie to jest irytujące xd

1

Super pressing chłopaki. Tak trzymać.

9

Jak bebzol schował XDDD

2

@AmigoBlancos po euro się rozejdą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@lntrowertyk chcieliśmy odejście od mitycznego DNA Barcy i mamy xD

1

@SelloutCrowd odkąd odszedł JE Tomasz Ćwiąkała.

0

@Criss18Barca dogrywka, Atleti nie wytrzyma dogrywki z Realem, kolejny raz

0

Ale ten Bellingham kaszanę gra xd

0

Ale poszedł Vinicius, marzę o czymś takim w Barcelonie...

0

Woo, ale brameczka. Chapeau bas

1

@Coutinho007 chciałem napisać 1-0 ale nie ma opcji że nie stracimy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?