14 stycznia 2024, 22:26
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
14 stycznia 2024, 22:22
1
Kółko wzajemnego klepania się po ramieniu
14 stycznia 2024, 22:20
0
@FCKubanczyk89 za dużo już widziałem xd mentalność tutaj od 2016 roku to jest dno, łeb spuszczony i wieczne uciekanie się do przeszłości
14 stycznia 2024, 22:19
Po reakcji Roberto i Laporty już widać że się tu nic nie zmieni rano. Nie wstaniemy do dobrych newsów, nie będzie nowej ery, nie będzie wyczekiwania nowego trenera. Marazm aż Xavi odejdzie sam, czyli pewnie 2-3 lata
14 stycznia 2024, 22:16
@FCKubanczyk89 No nikogo, ale mentalność też się nie zmieni, w co ty wierzysz XD
14 stycznia 2024, 22:11
@Nazio_87 nie widziałem
14 stycznia 2024, 22:10
@FCKubanczyk89 xDDDDDDDDD
@Sewren122 a ktoś zdjął?
14 stycznia 2024, 22:09
8
Hhha ten uścisk wszystko mówi xD gówno się tu zmieni
14 stycznia 2024, 22:06
Hahaha Laporta ustawiany przez Pereza xD
14 stycznia 2024, 22:05
Bayern to nas jedzie tylko wyrażając zainteresowanie naszym piłkarzem xD
14 stycznia 2024, 22:03
Trener, defensywny pomocnik i mentalność. Prosimy o dużo ale bez tego nic nie pójdzie do przodu.
14 stycznia 2024, 22:01
@draxidox prędzej bym poszedł na jakiś marsz PiSu chyba xd
14 stycznia 2024, 21:56
Mentalność gówna w pełnej krasie
14 stycznia 2024, 21:53
Ktoś powie o co chodzi? Wchodzę na stronę Barcy i tam Xavi dalej jest trenerem. Jakiś błąd?
14 stycznia 2024, 21:52
Nie jesteśmy na tej samej planecie.
14 stycznia 2024, 21:40
Beka z Realu że nawet inwalidzie nie potrafią strzelić 5 goli xD
14 stycznia 2024, 21:27
Najebus patrzy ale gówno widzi pewnie xD
14 stycznia 2024, 21:19
Pedri to jest jedyny porządny piłkarz w tym klubie
14 stycznia 2024, 21:14
Co to było Ilkay
14 stycznia 2024, 21:00
@KrychaFCB w Interze Miami.
14 stycznia 2024, 20:55
Już nawet się nie można podenerwowac bo komentarze usuwają xd
14 stycznia 2024, 20:54
Drugi strzał z tej samej pozycji mega groźny, z pierwszego padł gol. Myślicie że komukolwiek w tym klubie to da coś do myślenia? Bo ja wątpię xD
14 stycznia 2024, 20:52
9
Xavi miej honor i odejdź sam. Bo ten chlejus Laporta cię nigdy nie wywali
14 stycznia 2024, 20:45
6
Araujo już pewnie myślami na bawarskim otodom
14 stycznia 2024, 20:39
Po co w ogóle wychodzić na drugą połowę z takim sędziowaniem XDDD
14 stycznia 2024, 20:38
Hahahaha Sam się potknął i karny xDDDDDD
14 stycznia 2024, 20:34
Roque-Lewy w II połowie
14 stycznia 2024, 20:33
Ten jak mordy zamyka xD wow
14 stycznia 2024, 20:31
Chyba możemy mówić o sukcesie Barcy Xaviego? 20 min bez straty gola!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Kółko wzajemnego klepania się po ramieniu
0
@FCKubanczyk89 za dużo już widziałem xd mentalność tutaj od 2016 roku to jest dno, łeb spuszczony i wieczne uciekanie się do przeszłości
2
Po reakcji Roberto i Laporty już widać że się tu nic nie zmieni rano. Nie wstaniemy do dobrych newsów, nie będzie nowej ery, nie będzie wyczekiwania nowego trenera. Marazm aż Xavi odejdzie sam, czyli pewnie 2-3 lata
0
@FCKubanczyk89 No nikogo, ale mentalność też się nie zmieni, w co ty wierzysz XD
0
@Nazio_87 nie widziałem
1
@FCKubanczyk89 xDDDDDDDDD
1
@Sewren122 a ktoś zdjął?
8
Hhha ten uścisk wszystko mówi xD gówno się tu zmieni
2
Hahaha Laporta ustawiany przez Pereza xD
0
Bayern to nas jedzie tylko wyrażając zainteresowanie naszym piłkarzem xD
0
Trener, defensywny pomocnik i mentalność.
Prosimy o dużo ale bez tego nic nie pójdzie do przodu.
0
@draxidox prędzej bym poszedł na jakiś marsz PiSu chyba xd
2
Mentalność gówna w pełnej krasie
0
Ktoś powie o co chodzi? Wchodzę na stronę Barcy i tam Xavi dalej jest trenerem. Jakiś błąd?
0
Nie jesteśmy na tej samej planecie.
0
Beka z Realu że nawet inwalidzie nie potrafią strzelić 5 goli xD
0
Najebus patrzy ale gówno widzi pewnie xD
2
Pedri to jest jedyny porządny piłkarz w tym klubie
0
Co to było Ilkay
0
@KrychaFCB w Interze Miami.
0
Już nawet się nie można podenerwowac bo komentarze usuwają xd
0
Drugi strzał z tej samej pozycji mega groźny, z pierwszego padł gol. Myślicie że komukolwiek w tym klubie to da coś do myślenia? Bo ja wątpię xD
9
Xavi miej honor i odejdź sam. Bo ten chlejus Laporta cię nigdy nie wywali
6
Araujo już pewnie myślami na bawarskim otodom
2
Po co w ogóle wychodzić na drugą połowę z takim sędziowaniem XDDD
0
Hahahaha Sam się potknął i karny xDDDDDD
0
Roque-Lewy w II połowie
2
Ten jak mordy zamyka xD wow
0
Chyba możemy mówić o sukcesie Barcy Xaviego? 20 min bez straty gola!