0

@Snajper10 tak .

0

Xavi szykuje się na dogrywke, gorzej że Athletic nie

0

No kulueje cały czas XD

0

Kurwa Araujo ledwo biega a ten ściąga Christensena XDDDDDD

0

Jak oni go kurwa wpuszcza na boisko to jebnę ze śmiechu

6

To widzimy się z Araujo w październiku

1

Nic więcej nie mógł zrobić szczerze mówiąc

1

Błagam, tylko nie Kendrick na środek

0

Xavi nie poleci po tym meczu, o czym wy marzycie xD był dobry mecz w niedzielę to już wystarczy do maja

0

@Nazio_87 8% odbijała się od piłkarzy w naszym polu karnym

0

Nie no Franek, do bazy dziś bo musisz odpocząć

2

Frenkiemu przyjda się odpoczynek

1

Kucnął i mamy efekty

0

To czekajcie, to teraz była ta lepsza czy ta gorsza połowa? Bo wiadomo że kolejna będzie dokładnie odwrotna. Ale nie wiem od czego

1

@Emhyr szachy 8D

1

Yamalowi to się gała należy w przerwie

3

To wyjście do piłki, Chryste Panie xD

0

Pedri wrócił i gra jakoś wygląda

2

XD 60x lepsze dośrodkowanie niż jakiekolwiek od Balde

2

@tomcias10 faktycznie xD

2

Kendrick na PO to jest inny człowiek. W obliczu Cubarsiego nie powinnen już wracać na środek

4

Robben czy to ty?

0

O nie dość że fart to i sędziowie z nami! Białe koszulki na zawsze

4

Białe koszulki to i od razu fart większy

1

Od takich rzeczy jest napastnik

0

Ale pisałem gdzieś na Twitterze, zostawianie całej lewej strony chłopowi bez formy to jest proszenie się o problemy. Felix musi grać, a my musimy liczyć ze będzie miał dobry dzieny

0

A czemu nie Cancelo?

0

Jedni mają zmysł taktyczny a drudzy zmysł to łapania kartek nie grając nawet w meczu

0

No biega mu ten drewniak z trójką pod nosem i nie widzi jaka to jest panika w grze? xD

0

Żewłakow jak zawsze z tym świeżym spojrzeniem na sprawę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?