0

@ACRAB95 dopiero sobie uświadomiłem jakich kotów miał Lewandowski jako trenerów przez całą karierę xD Brzęczek ma zaszczytne grono

0

0

@Gaz czemu wycieli poczciwego Capdeville :(

0

No grubo będzie na rynku jeśli Arteta też ogłosi odejście, ciekawe kto jeszcze xD
Możliwe że wolny będzie też Ten Haag, Tuchel?
Dobrze że Real się obwarował z Ancelottim, przynajmniej nie będą konkurować o dobrych trenerów.

0

Tuchel to jest tysiąc razy lepsza opcja już każda pokroju Thiago Motty xD jak już zaczyna twerkować do Barçy to poczekać, kontrakt za Spotify Premium na rok i od nowego sezonu jedziemy po triplete.

0

@mekston a czemu nie, tak samo twarde korty, już raz wygrał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Faro nie. Nie wolno opierać całej prawej strony na 17 latku, będzie jak z Balde albo i gorzej

0

Jak Medvedev przewali drugi finał AO prowadząc 2-0 to ja nie wiem xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Popitek12 Chyba od Zvereva?

0

Włosi to jednak tylko do gotowania makaronu. Budowanie bolidów też im już nie idzie

0

Pięknie ogląda się tenis bez serbskiego raka jaki toczył ten sport od kilkunastu lat

0

@LM10GOAT "Przynajmniej ja nie wyobrażałem sobie w ogóle innego scenariusza"

Chyba masz odpowiedź

3

@Emhyr jak jest konkurs rzutów karnych to nie można, jak w meczu to można. Nie jest tak?

9

Szczerze mówiąc mam nadzieję że Xavi wróci do pracy w trenerce i że mu wyjdzie. Liczę że obejmie jakiś Real Betis, może Gironę (jeśli nie utrzyma się na tym poziomie), może Las Palmas. I tak małymi kroczkami wróci do wielkiej piłki.

15

To wszystko pokazuje jak wielkim piłkarzem był Leo Messi.

2

Jak już trener wywalony to piłkarze nagle 120% z siebie i zacznie to wyglądać xD

0

No ale ehh, co nam da to czekanie do końca sezonu XD

10

No to by było na tyle z poruszenia na dzisiaj xD widzimy się w srode, w tych samych nastrojach

1

@Cule1234 Thank You and Good Luck

0

Ruszenie w drugiej połowie i szybka remontada zasługuje na bycie "najlepszym", bo pokazuje że oni coś umieją. Tylko co z tego xD

35

Przestańcie usuwać dyskusje. Dajcie trochę zluzować emocje i pozwolić się wygadać z tego co czujemy.

0

@Hawajczyk no tak, ale to przecież trwa cały sezon xD chaos powoduje takie właśnie cyrki, a chaos na boisku jest winą trenera

12

Lewandowski musi wyjść i pomilczeć przed kamerą, to stara sprawdzona metoda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Faro no właśnie proszę Cancelo:



To samo De Jong, który miał Ten Haga. Ja już nie rozumiem. Może faktycznie mają taki luz? Skąd wtedy to cale gadanie o trofeach?

1

Ale trochę tego nie rozumiem. Skoro po każdym meczu, każdy jeden piłkarz broni Xaviego, to o co tu chodzi? Nikt nie zrobi nawet jakiegoś uniku, czy sławnego milczenia, tylko od razu to bronią. Gdzie jest to czego my nie widzimy?

0

Araujo już dom kupuje w Monachium?

0

Dobrze że mecz o 18:30 to jest czas jeszcze czas to zapić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?