No grubo będzie na rynku jeśli Arteta też ogłosi odejście, ciekawe kto jeszcze xD Możliwe że wolny będzie też Ten Haag, Tuchel? Dobrze że Real się obwarował z Ancelottim, przynajmniej nie będą konkurować o dobrych trenerów.
Tuchel to jest tysiąc razy lepsza opcja już każda pokroju Thiago Motty xD jak już zaczyna twerkować do Barçy to poczekać, kontrakt za Spotify Premium na rok i od nowego sezonu jedziemy po triplete.
Szczerze mówiąc mam nadzieję że Xavi wróci do pracy w trenerce i że mu wyjdzie. Liczę że obejmie jakiś Real Betis, może Gironę (jeśli nie utrzyma się na tym poziomie), może Las Palmas. I tak małymi kroczkami wróci do wielkiej piłki.
Joao Cancelo: "Mój dzisiejszy występ był katastrofą. Jutro dam z siebie wszystko na treningu, aby w środę być w jak najlepszej formie. Trener nie jest winien, zrobił to co należy, a ja nie odwzajemniłem tego na boisku." [@DAZN_ES] https://t.co/jlAuEXafis">https://t.co/jlAuEXafis
Ale trochę tego nie rozumiem. Skoro po każdym meczu, każdy jeden piłkarz broni Xaviego, to o co tu chodzi? Nikt nie zrobi nawet jakiegoś uniku, czy sławnego milczenia, tylko od razu to bronią. Gdzie jest to czego my nie widzimy?
0
@ACRAB95 dopiero sobie uświadomiłem jakich kotów miał Lewandowski jako trenerów przez całą karierę xD Brzęczek ma zaszczytne grono
0
@bartekvisca Tuchel
0
@Gaz czemu wycieli poczciwego Capdeville :(
0
No grubo będzie na rynku jeśli Arteta też ogłosi odejście, ciekawe kto jeszcze xD
Możliwe że wolny będzie też Ten Haag, Tuchel?
Dobrze że Real się obwarował z Ancelottim, przynajmniej nie będą konkurować o dobrych trenerów.
0
Tuchel to jest tysiąc razy lepsza opcja już każda pokroju Thiago Motty xD jak już zaczyna twerkować do Barçy to poczekać, kontrakt za Spotify Premium na rok i od nowego sezonu jedziemy po triplete.
0
@mekston a czemu nie, tak samo twarde korty, już raz wygrał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Faro nie. Nie wolno opierać całej prawej strony na 17 latku, będzie jak z Balde albo i gorzej
0
Jak Medvedev przewali drugi finał AO prowadząc 2-0 to ja nie wiem xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Popitek12 Chyba od Zvereva?
0
Włosi to jednak tylko do gotowania makaronu. Budowanie bolidów też im już nie idzie
0
Pięknie ogląda się tenis bez serbskiego raka jaki toczył ten sport od kilkunastu lat
0
@LM10GOAT "Przynajmniej ja nie wyobrażałem sobie w ogóle innego scenariusza"
Chyba masz odpowiedź
3
@Emhyr jak jest konkurs rzutów karnych to nie można, jak w meczu to można. Nie jest tak?
9
Szczerze mówiąc mam nadzieję że Xavi wróci do pracy w trenerce i że mu wyjdzie. Liczę że obejmie jakiś Real Betis, może Gironę (jeśli nie utrzyma się na tym poziomie), może Las Palmas. I tak małymi kroczkami wróci do wielkiej piłki.
15
To wszystko pokazuje jak wielkim piłkarzem był Leo Messi.
2
Jak już trener wywalony to piłkarze nagle 120% z siebie i zacznie to wyglądać xD
0
No ale ehh, co nam da to czekanie do końca sezonu XD
10
No to by było na tyle z poruszenia na dzisiaj xD widzimy się w srode, w tych samych nastrojach
1
@Cule1234 Thank You and Good Luck
0
Ruszenie w drugiej połowie i szybka remontada zasługuje na bycie "najlepszym", bo pokazuje że oni coś umieją. Tylko co z tego xD
35
Przestańcie usuwać dyskusje. Dajcie trochę zluzować emocje i pozwolić się wygadać z tego co czujemy.
0
@Hawajczyk no tak, ale to przecież trwa cały sezon xD chaos powoduje takie właśnie cyrki, a chaos na boisku jest winą trenera
12
Lewandowski musi wyjść i pomilczeć przed kamerą, to stara sprawdzona metoda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Faro no właśnie proszę Cancelo:
To samo De Jong, który miał Ten Haga. Ja już nie rozumiem. Może faktycznie mają taki luz? Skąd wtedy to cale gadanie o trofeach?
1
Ale trochę tego nie rozumiem. Skoro po każdym meczu, każdy jeden piłkarz broni Xaviego, to o co tu chodzi? Nikt nie zrobi nawet jakiegoś uniku, czy sławnego milczenia, tylko od razu to bronią. Gdzie jest to czego my nie widzimy?
0
to moja prawda futblu
https://www.fcbarca.com/user/regatta52/moje-oceny/mecz/9637/fc-barcelona-villarreal-cf
0
Araujo już dom kupuje w Monachium?
0
Dobrze że mecz o 18:30 to jest czas jeszcze czas to zapić